Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • souhlasim s recenzi, po dlouhe dobe opravdu skvela rally ktera je vyzvou, vypada a zni krasne a feeling z rizeni je opravu paradni, jakmile bude vice trati bude to jeste daleko lepsi.
  • Zrzzek
    Budou přidávat nějaký obsah zdarma, nebo všechno navíc bude placený??
  • Tady se zase sešlo umaštěných panických automotobuzen...
    • A ty toužíš po tom být jejich vůdce, viď? *14*
  • Nechápu jak může někdo napsat, že hra je výborná jak pro zkušené tak i 6 leté děti ovládající auto na klávesnici...Hra je výborná to ano, ale co se týče nastavení obtížnosti to teda nevím..přijde mi, že i při nastavení asistentů je hra stále dosti těžká na ovládání.
  • Už jen z videí na youtube na mě poprvé od CMR 2.0 dýchla atmosféra Colin McRae Rally a až na co-drivera, kterej čte pacenotes trochu bez zájmu, to pusobi jako jednicka nebo dvojka v lepsi grafice.
    Škoda, jestli tam jsou i zrcadlovy tratě, to je dost laciný.
    6/7 zatim.
    • Tratě jsou tam udělané stylem, že u každé rally vzali jednu skutečnou +-20km RZ, tu rozsekli vejpůl, z těch dvou půlek udělali dvě RZ a ty pak ještě nasekali na několik málo dalších "sprintů". Takže jako dost bída, protože když někdo jezdí jen ty nejdelší (jako třeba já), tak je to za chvíli už dost ohrané.
      • tak jezdi Rally Championship 2000, muzu poslat iso
  • Podle toho co tu píšete tak ta hra musí být strašně jednoduchá nevím teda jestli tam jde nějak měnit obtižnost ale jel jsem první šampionát s Mini Cooprem 60ˇ a i když projedu trat bez jedineho zaváhání tak jsem na třetím místě skoro pořád jednou jsem byl první. Ted jezdím druhý šampionát a koupil jsem Ford MK2 70´ a zase 3 pozice bez jediného bouráku. Jsou tam nějaké urovně obtížnosti jako třeba u DiRT 3 já to ale nenašel.
    • Zkus jet rychleji.
      • Jedu tak rychle jak to jenom jde abych se nerosflákal. Proto říkám že je to náročné dost jestli teda nejde měnit obtížnost a kdejaké šestileté dítě by to nedojelo.
        • Projet bez bourani neni vsechno, drzet idealni stopu, radit a brzdit na spravnych mistech, vedet kde brzdit v zatacce abys neztratil momentum a naopak nabral
        • Možno si prirodzený talent :) Obtiažnosť sa mení len pridaním asistentov a keď sa umiestníš celkovo do 3. miesta tak postupuješ do vyššej triedy majstrovstiev s lepšími jazdcami. Ináč svoje schopnosti si môžeš porovnať s ostatnými hráčmi v denných, týždenných a mesačných výzvach.
  • Rozhodně hra pro velmi zkušené hráče. Ačkoli patřím mezi ty, dá se pokročilejší hráče, tak mi hra s vypnutými asistenty a gamepadem v ruce v první zatáčce vyrazila dech. Nemožné nastavení mrtvých zón, neskutečně ostrý plyn a brzdy. z mého hlediska nereálné.

    Auto se na každém povrchu chová jako kdyby jelo po ledu, stačí ťuknout doleva a hned doprava a jste na klouzačce místo závodní trati.

    Takže to shrňme:
    Grafika: 9/10
    Fyzika: 8/10
    Hratelnost: 2/10 *16*
    Zvuk: 9/10
  • Hra se opravdu povedla. Nemůžu se nabažit. Hraju s volantem (DFGT) a je to masakr. A to doslova. Pokud chcete event vyhrát, jedna chyba a rozhodne nejste první. 10 - 15 krát hru restartuju, nekdy je to frustrující, ale když přiletíte do cíle s nějakým slušným časem, je to super pocit. Feedback po updatu funguje výborně ( v early verzi nebyl úplně dotaženej. Autor článku zapomněl napsat, že rally a automobilový nadšenci si MUSÍ přičíst bod navíc *3*
    • Mart9
      Za celou dobu jsem ani jednou závod nerestartoval, to je sráčství. Když nabouram, je to moje blbost, šampionát je dost dlouhý na to, abych chybu napravil, a když ne, holt smůla, jedu celý znovu v další "sezoně". Už se mi stalo snad 10x, že jsem v Řecku nebo Monte Carlu spadnul ze srázu a definitivně zničil auto, že jsem závod prostě nedojel. Nerozumím hráčům, kteří si po své chybě musí restartovat závod, to ti ten pocit z nějakého super času potom musí hrozně degradovat, protože když zajedeš špatný čas, nic se neděje, jen si restartuješ.
      • Ty seš borec a navíc jsi mu to nandal.
        Já tě žeru!
        • Mart9
          Já se mu jen snažil říct, že si zbytečně kazí zážitek z tak skvělé hry. Přece nejde napsat, že 10-15x restartuje hru zároveň s tím, že má dobrý pocit, když zajede slušný čas. Alespoň v kariéře ne. Jestli jezdí nějaký online žebříček, což jsem nezkoušel, tak OK, ale to mi zatím nevysvětlil.
          • nechápu... co je na tom po erzetě restartovat? vždyť o tom je každá správná závodní hra (i realita :P, že prostě jezdíš tu samou trať pořád a pořád a pořád dokola, až se ji naučíš nazpaměť, naučíš se ovládat auto a zlepšíš se, ne?

            tohle mě právě na rallye hrách baví (a nebaví na normálních závodech), že závodíš vlastně jen sám se sebou a na čas - nemá smysl prostě bez zastavování projet celou kampaň a říkat si, jaká jsem lama, že jsem byl všude předposlední, když stačí trošku trénovat, a o tom to restartování po závodu je
            • PLuto.petr
              To právě není ani omylem realita u rally - jezdit každou trať a naučit se ji nazpaměť. Právě přesně naopak - je to o tom umět ji zajet podle rozpisu. V tom je právě jeden z hlavních rozdílů mezi rally a různými okruhovými závody (okruhy, rallycross, autokros apod), kde je naopak naučení se trati nazpamět nezbytným předpokladem k úspěchu.
            • Mart9
              No já si právě v téhle hře užívám, že nejsem nejlepší. Hraju od mala sportovní hry a furt vyhrávám, v tomhle ne a baví mě to. Abych neunesl, že jsem nevyhrál a restartoval kvůli tomu závod, to je nemyslítelné.
            • vidíš a vlastně to restartování znamená, že závodíš jen sám se sebou
  • Nesouhlasím, že je vhodná pro všechny - prvních 20 hodin bylo pro mě na Xbox ovladači hodně frustrujících - a to i se zapnutými asistencemi.

    Na volantu je to ale opravdový mazec a právě s ním si užijete pořádnou Rally jízdu - viz. https://www.youtube.com/watch?v=qI8ZQ59_YHY
    • njn někdo se proste uci ridit hur nez jini.. treba muj spoluzak do dnes nema papiry.. ;)
  • Dirt Rally je zábavná HRA (ne, opravdu ho nebudu nazývat simulátorem ,když v něm nefungují základní věci jako gravitace a hmotnost auta - zkuste zastavit v kopci a vyřadit), ale podle mě těží hlavně z toho, že za posledních 10 let žádná pořádná rally hra nevyšla, všechno byly jen strašně arkádové rychlokvašky... No a někdo v Codemasters vyslyšel znechucené hráče, trošku upravili chování aut, aby se muselo i brzdit, zrecyklovali spoustu grafických assettů a modelů aut z předchozího Dirtu a poměrně narychlo upekli novou hru. Aby to nevypadalo úplně blbě, tak si obstarali licenci na RX, aby do hry dali JEN 3 RX tratě a jednu kategorii.. No a protože toho asi bylo furt ještě málo, tak tam zrecyklovali Pikes Peak, který tam teď působí úplně zbytečně... Za ty prachy je to prostě strašně málo, zvlášť když takový legendární Colin dvojka obsahoval prakticky celý světový šampionát včetně snad všech aut, na které si jen člověk vzpomene... Přece se ale nebudou moc namáhat, dnes je v módě vydávat nedodělané hry a z lidí tahat další prachy pomocí DLC- viz. Assetto Corsa, který funguje jen jako simulátor osamoceného ježdění, protože singl je zoufale špatný a MP zoufale nefunkční... Nebo Project CARS, který do teď pořádně nepodporuje triple screen a dělá takové zvěrstva, že občas musím natvrdo vypnout volant, aby mi ho hra nezničila... Kam jsme to dopracovali...
    • Assetto Corsa ani podle me nema v planu nejaky velky SP, predevsim jde o MP stejne jako rFactor. Ti kteri hledaji okruhove jezdeni s vyzvou tak ani SP nehledaji a kdo ano muze jezdit nejakou arkadu, osobne nevidim smysl SP v okruhovem zavodeni. V podstate ani nevidim duvod, pokud se zapojite do jedne nebo nekolika ligovych zavodu mate dost co delat aby jste se na vse dostatecne pripravili. Nebudu tu delat reklamu portalu na kterem jezdim a je nas jiz opravdu hodne, jelikoz se tu primarne jedna o DiRT Rally. Malo obsahu nema cenu resit, tj pravda a doufejme, ze se to rozroste.
      • No kariéra je jedna z věcí, na kterou Kunos lákali, stejně tak revoluční AI... Která je tak revoluční, že je terčem posměchu. Že okruhové ježdění jde skvěle zpracovat, nám už pár her ukázalo - Gran Tursmo, Forza, TOCA apod.
        A co se MP týče, ten hraju pouze v iRacingu, protože nikde jinde to pro mě nemá smysl.
        • Jen jedna připomínka, Gran Turismo 6 jsem teď jezdil několik týdnů a skvělým závoděním bych to zcela jednoznačně nenazval. Pokud se v poslední třídě nic nemění, tak "závod" spočívá v tom, vyjet z posledních míst a během cca tří kol předjet vláček pomalých počítačem ovládaných idiotů. Nic moc zábava, to už je zábavnější to osamocené ježdění v Assetto Corsa, případně rFactor 2 či Stock Car Extreme, hromadu lidí tato činnost plně zabaví, včetně mě.
          • Asi jsem se špatně vyjádřil. Měl jsem na mysli náplň single playeru a ta v GT rozhodně funguje, narozdíl od Assetta, kde máš všechny auta zpřístupněné hned na začátku a tím pádem nemáš jakýkoliv důvod tu kariéru hrát :)
        • Draken69CZ
          Co máš za volant?
          • Fanatec CSW V1
            • Draken69CZ: Prakticky vše od Fanatecu - pedály, řadička, ručka. Koupili jsme to s kamarádem na půl, on je závodník a potřebuje na něčem trénovat, ale zase nemá čas ty hry nastavovat atd.
            • Draken69CZ
              Hmm tak ty to bereš celkem vážně krásná to záležitost, co všechno obsahuje tvůj kokpit? Vyčetl jsem správně že máš 3 monitory? Čím to krmíš?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit