Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufám, že se konečně dočkáme pořádných her. Nejraději bych pokračování Jedi Knight serie a doufám, že znovu od Raven Softu. Jedi Outcast je nejvíc srdcovka.
    LucasArts stejně poslední dobou dělali jen sra*ky pro děti..
  • KOTOR ale delaji BioWare ne LucasArts
  • Nenávidim Disney.... *16*
    A to jsem ještě furt držel naději na KOTOR 3...
  • Ziadna skoda, vsetky SWhy ktore za nieco staly boli aj tak robene externe, coz sa nezmeni.
  • nevim no.. je to podivný jak Lucasarts teda mělo takovej potenciál v rukou.. prvenství na jeden z nejrozmanitějších světů... Že to teda víc nějak nevyužili... nebo něco... Jako je fajn že aspoň Star Wars žije nezávysle.. to vypovídá o síle značky... A doufam že teda si alespoň někdo rozebere ty projekty na kterých pracovali ať se to aspoň nezastaví... To by mohla být škoda... ten 2313 a tak dále... Nevim co si o tom mam myslet... smutný konec původce značky? Nebo zmařený potenciál? Je to jako když Elvis prosadí určitý styl rockandrollu a apk se předávkuje a umře místo toho aby hrál dál? Já to nechápu.. mít v ruce značku a nevyužít toho... Co bych za to dal... Mít svojí značku....
  • No a teraz zacne vymackavanie syrupu :-) Disney potrebuje dohnat tych vyplatenych 4mld za celu spolocnost. A ostatne ani samotneho Lucasa moc nemam rad za to jeho zmykanie SW. Ved okrem toho a indiana Jonsa nema na triku uz nic take zaujimave. Este ze v LucasArts boli schopny ludia a dokazali tvorit aj nove PR a napadite advetury.
  • Chválim obrázok redakcia. Veľmi pekné! *1*
  • Cypri
    První strategie co jsem ze star wars světa hrál bylo Star Wars: Force Commander. To byla pářka. A eště si pamatuju Star Wars: Rebelion nebo tak nějak a to bylo něco na způsob vesmírnejch strategií kde se staráte o ty planety, budujete flotily atd atd. Na ty nikdy nezapomenu.
  • miker17
    Ja bych spiše doporučil Rise of the Mandalorians.
  • Viktor_H
    Já doufám, že Raven neřekl poslední slovo...
  • Nádhera! Teď jen, aby se toho chytlo nějaké pěkné studio...
  • Beztak je star wors jen pro děcka. Dospělí chlastaj a souložej že...
  • USER47
    Bioware udělali snad jen jednu dobrou SW hru, ne? Jednu taky udělal Obsidian, pár jich udělal Raven atd...

    Jinak souhlasím s tím, že to není žádná katastrofa, aspoň se zase k SW univerzu dostanou i nějaký schopný studia.
  • MishKonn
    Má pravdu ten chlapec... aneb opět obrovská aféra, jako když Disney koupilo LucasFilm a všichni se z toho div nepos*ali. Pro koncového spotřebitele to bude ve výsledku win-win, stejně jako oživení filmového univerza díky první jmenované akci.
  • Black_Hand
    omlouvam se, jsem idi*t. z nejakyho duvodu jsem si myslel, ze to delali v Raven.
  • jsem říkal při prodeji Lucasarts že je to past
  • kubi-wan
    Jo jo, pecka! Já ještě s láskou vzpomínám na spoustou lidí nenáviděný "SW: Episode I: The Phantom menace". Demíčko jsem prošel snad stokrát.
  • Veskoslav
    No a pak přišla Star Wars: Episode I: The Phantom Menace to byla pro změnu zase jedna veliká katastrofa:(
  • dilinja
    to jsem se naparil Star Wars Episoda 1: Racer *5*
  • Veskoslav
    Doporučuji si pak stáhnout: http://www.moddb.com/mods/republic-at-war/downloads/republic-at-war-11

    Jeden z nejlepších módu, co spatřil světlo světa:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit