Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Day of the Tentacle byla nejvíc z old schoolovek a zasloužila by hd grafiku a dabing od Genzra a Suchánka. čest její památce.
    • to bylo to krasne obdobi "nasiracich" adventur, kdy jste mohli udelat chybu co znemoznilaq dohrat hru, ale hra se vam to neobtezovala sdelit :D
      • Black_Hand
        to si myslim pletes s adventurama od sierry. nebo si vybavujes nejakou adventuru od lucasarts, ktera v nejaky moment nesla dohrat?
        • myslim ze prave Manic Mansion melo takova mista
          • Black_Hand
            jo, tam vlastne myslim ze jo. clovek byl cely takovy nejisty, kdyz ho hral. strasne rychle mohla skoncit :).
  • Ne Ne ja chci star wars 1313 já Mickey mu utrchnu koule a nacpumutu do křtánu a Lucasarts notak nenehte zastrazit vemte světelny meče a rosekejte je tam pošletemi mickey hlavu
  • MishKonn
    Má pravdu ten chlapec... aneb opět obrovská aféra, jako když Disney koupilo LucasFilm a všichni se z toho div nepos*ali. Pro koncového spotřebitele to bude ve výsledku win-win, stejně jako oživení filmového univerza díky první jmenované akci.
    • No ja nevim, ja filmy o kazde postave ze SW za win moc nepovazuji. 4 miliardy jsou 4 miliardy a budou je chtit zpatky co nejdriv, takze budou praskat jeden film za druhym a protoze Star Wars, tak na to lidi pujdou, at to bude sebevetsi s*cka...
      • nekromant33
        když budou práskat jeden film za druhým a svěřovat ho takovejm lidem jako to dělají s E7, tak sem s tím
  • jsem říkal při prodeji Lucasarts že je to past
  • to bylo jasny ze se stane...diky Lucasarts ted Disney drzi neskutecne cenny licence vcetne ty na STAR WARS a jelikoz disney neumi/nedela AAA hry tak bylo takrka jasny ze to spadne nekomu do klina a disney pak akorad vsecky zkasiruje....

    je to mnohem lepsi system nez aby to bylo jak doted ze v LucasArts sedeli akorad na prdeli a na jejich licence max. padal prach...
  • Nádhera! Teď jen, aby se toho chytlo nějaké pěkné studio...
  • SW:TOR. No, asi bych u toho zůstal dlouho...uvidíme. Díky. 1313 má ještě naději.
  • Black_Hand
    ja popravde souhlasim s petrem. hry uz dlouhodobe nebyla lucasova domena a posledni dobre star wars hry (napr)? republic commando a empire at war (forces of corruption). ani jedno nedelali v lucasarts. TOR ok hra, ale jen z casti...
    • Právě že SW:RC dělalo LucasArts a je to moje vůbec nejoblíbenější hra. Vážně doufám, že se splní nejoptimističtější scénáře, protože pak by tu byla naděje, že se někdy skutečně dočkám pokračování RC i KoTORů (i když v TOR kompletně zmrvili Revana).
      • Viktor_H
        Já doufám, že Raven neřekl poslední slovo...
      • Black_Hand
        omlouvam se, jsem idi*t. z nejakyho duvodu jsem si myslel, ze to delali v Raven.
  • Naopak licencování může být výhodou právě pro nás, hráče. Může tak vznikat spousta her najednou, na které dřív nebyly prostředky ani vůle.
  • Ziadna skoda, vsetky SWhy ktore za nieco staly boli aj tak robene externe, coz sa nezmeni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit