Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak u blbých na dvorku. Koupíš krabici, minimálně stovka za poštovné. Kdyby aspoň tu Cenegu napadlo posílat jen maily se s/n, ale to se nestane.

    N a * r a t .
  • konečně krabicáky. Na nějaký digitální distribuce si strčte někam
    • Tohle je specialni digitalni distribuce v krabicce. To mam malokdo.
  • Tady plati pravidlo: stahujte, nepodporujte! Ať pohoří *16*
    To je nápad... stáhnem, dohrajem, a podle hodnoty obsahu, tolik peněz pošleme Bethesdě na účet *15*
    • rami.cz
      Tvoje velice inteligentni mysleni jsem mel taky, bylo mi 13 let :))))
      • A teď je ti 14 co *15*
  • postolka
    Hm.. a neni to nahodou kvuli cenove politice? Vzhledem k tomu, ze Steam nema na klice region locky tak to resi takhle, aby jim tu (cenovou) verzi pro cesky trh nekupovali treba v zamori.
  • ezechiel25-17
    Asi maj na skladech díky digitální distribuci přebytek krabic a zkouší to hlavou proti zdi :D
  • bobsh
    Ne, tak tenhle krok vážně nechápu. Kdyby to hodili do krabic rovnou při vydání, tak možná ještě, ale teď?
    • Při vydání Skyrimu byl Dawngard?!
      • bobsh
        achjo ty vole, ještě jednou pro pomalejší: Kdyby vydali krabicovou verzi Dawnguardu hned při vydání Dawnguardu, ne při vydání Skyrimu.
    • Ono domluvit se s Bethesdou bude asi taky pěnknej zážitek...
      • bobsh
        tak to určitě, ale nevim jestli s tim teď udělaj nějakou díru do světa ještě *1*
  • Greenpeace budou mít radost. ZABIJ BOBRA ZACHRÁNÍŠ STROM
  • Povolte nákup na Steamu.Jste normální?máte v palici nachcáno?
    • walltar
      Co by z toho cenega měla kdyby to bylo na steamu? Steam je pro ni konkurence. Hrůza jak si ti lidi dneska vymýšlí ... nakupovat tam kde chcou a ne kde jim řekne vydavatel to už je fakt drzost. *1*
    • Přesně, nenávidim CENEGU *16* . At si ty jejich krabicovky narvou někam.
    • Súhlas
  • walltar
    Tak tomu říkam super kauf ... krabice s kódem. Ono odpadu není nikdy dost.
    • Já bych to teda nevyhodil.. Nikdy bych nevyhodil krabičku od nějaké hry, i kdyby v tom byl jen kód. Považujte mě za blázna, ale těhle věcí si až moc cením.
      • walltar
        Já tě nepovažuju za blázna jenom jak sem zjistil, že mám takových krabiček několik krabic a jediné co dělají je, že zabírají míto tak mě to nevyhazování přešlo .... nemám neomezený prostor v bytě a RD si kupovat nebudu kvůli krabičkám od her.

        Já sem proto začal hry kupovat jen na digitální distribuci ... nezabírají místo a cena, když připoštu poštovné nebo benzín se potom už dorovná. Co není na steamu nebo jinde si prostě stáhnu.
        • Hele nikdo tě nenutí kupovat v krabicovce každou blbinu co uvidíš. Ale mě srdcovku s krabicí nechte na pokoji.
    • ty si kretééén
      • walltar
        Díííííííík *2*
  • No konečně , ale o dalších DLC mlčí tss a co steam tam nic?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit