Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky. Tutorial byl spíš na začátku. A má to být plnohodnotná hra (jen MP mi nevadí) a nebo to bude jen takový datadisk k RO2? Jestli bude stejný engine, grafika atd.?
  • proč?
  • Pro me Vietnam byla cilovka a koupil jsem hned po oznameni, pocitej jen s MP, moznost vytvorit svoji postavu, vrtulniky, mapy od 16 do 60 lidi,dle me vypada dobre...
    Prekvapuje me ze si vubec hral singl to byl snad jen tutorial, a MP je pravda ze lidi je mene ale jsou na urcitych mapach, zkus Hanto, Beto, Nadrazi Stalingrad a Silo...tyhle ideal bych rekl. V obou je kampan kde lidi se pretlacuji o mapy, fajne...
    Esli vahas kup Insurgency, chybu neudelas.
    Gameplay na yt je hafo tak se podivej
  • Paulcz
    Z tebe musí mít herní firmy radost :)
  • BF1 mě přestalo bavit po 70 hodinách played. Takže čekám na StarWars Battlefront 2 a mezitím si pořídím CoD WWII a RO2 Veitnam :p
  • Aby ses z toho svýho Bf2 taky pořád nepokakal. Nejdřív Battlefield 2 porovnej s Bf1942 a pak mluv o downgradu, experte.
  • Má vyjít Rising Storm 2: Vietnam, můžeš to nějak popsat, nebo někdo jiný? Uvažuji nad koupi. RO2 jsem měl zdarma na Steamu. Singl jsem za jednu stranu odehrál, ale vůbec mě nenadchl a k multiplayeru jsem se pořádně nedostal, mám tam jen pár hodin a moc hráčů to tam nehrálo a byli tam hlavně boti, což byla nuda, protože byli slabí, nebo se mi to tak aspoň zdálo. Tak by mě zajímalo, jestli to stojí za úvahu.
    Náhodou jsem před pár dny viděl obrázky z jedné starší hry a úplně jsem dostal chuť hrát nějakou hru z prostředí Vietnamu a co se nestalo, Steam mi doporučil zrovna tuto hru. :)) Tak i proto se ptám.
  • Porovnejte Battlefield 2 s touhle bublaninou, to je downgrade jako prase..
  • To já bych zase řekl že nej pocit je u RO2
  • Doufám že ty nové zbraně existovaly aspon na papíře.
  • ale pokud je nekdo prumerne schopnej tak bude bez poradne vybavy kure na strelnici
  • Vždyť na to přišli už v době Battlefield 2
  • Tak pokud je někdo neschopnej tak bude kuře na střelnici i s rotačákem a powerarmorem...
  • No nevim ale u vetsiny povolani v BF hraju se zakladnima zbranema a to nejdulezitejsi vybaveni mas u vetsiny povolani odemceny od zacatku a nebo ho odemknes tak do hodiny hrani za to povolani takze nevim o jakym kureti na strelnici tady mluvis :D
  • Ale prosim te. Bez neco vytvaret a az nejakou dobu, coz je zcela normalni a bezny, prijdes na nejaky dobry veci, kterejma by si to mohl vylepsit, tak ti dam pesti se slovy "to tam melo bejt od zacatku".
  • Beta měla spád , bohužel v plné verzi člověk dřív nebo později zjistí ,že bez pořádné výbavy bude jen hodně dlouho dělat kuře na střelnici . Navíc mapy ... Popravdě koridor, sci-fi a masakr kam se podíváš, nehledě na herní varianty v MP :/ .
    Herně bych to přirovnal k SW Battlefrontu - ještě sbírání hvězdiček a jste na tom stejně .
  • Paulcz
    To je tak když peníze promluví :)
  • Insurgency...nejlepi pocit ze strelby
  • to tam nebylo od začátku? tak to je hodně smutný, že tu taková hra dostane 9/10

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit