Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty jsi dohral kampan za vsechny rasy? Neni ti lito zivota?
  • Bretonie nejtěžší? vždyť je daleko od všech nepřátel
    přiznávám že sem to zatím hrál jen za bretonii takže nemam s čim srovnávat ale těžký mi to rozhodně nepřišlo
  • jamar28
    Bretonie je největší výzva ve hře. Doporučuju. *4*
  • já to aktivoval přes nějaký kliče z netu a taky to moc nestálo, ale ještě nemám beastmeny. Ale ani bretonci mě neberou...ale ti jsou zadáčko
  • Veskoslav
    Základní hra za 12 éček, kdo chtěl. Jednotlivé rasy ve slevách šli dohromady sehnat za cca 45 euro celkem.
  • jamar28
    Proč máš potřebu to komentovat, když jsi to zcela evidentně vůbec nehrál?
  • jamar28
    Po Bretonii zatím nejnáročnější kampaň, ale můžu doporučit. Je to podobné, jako hra za Chaos, jen máte možnost obsazovat některá města a stavět v nich. Za 9 éček no nekup to.
  • že ty na to nemáš ? *1* ta hra za ty prachy stojí, ale na tebe sere :D alespon mužeš ale do diskuze pod članek a kafrat kdyz jsi to defakto nehrál. to mě baví. *1* vždy jsem měl dojem že ty hry kupuješ
  • dobře pro tebe. :D ja musel předobjednat s dvoujkou, pač stejně bych měl abstak kdyz by to okolo pařili, ale s tou norskou jsem se onehda vypekl a neměl jsem ani dlc v té chvili *1* *1* *1*
  • jako byla by super nějaka mapa s řekou uprostřed, nebo víc zakeřnejších prostředí,... ale jako po grafické stránce je ta map hafo..
  • ja frakce beru jako jednu "rasu" i tech je tam hafo a většina je kompletně rozdílnej přístup k vedení války..
  • Pařím od vydaní i s těma spešl jednotkama way of crow a musím říct šampioni, jsou šampioni. ti borci umírají po kusech mezitím co jejich enemy po desitkách a o mamutech netřeba mluvit, ten drtí ... =oD me teda norsca sedla hodně. takovej hratelnejší chaos a ten prej dostal taky nějaky upravy? nezkoušel jsem zatim..
  • Krescz
    až to bude zadarmo všechno, tak se k tomu zase vrátím, dávám tomu 5 let :D
  • myslím že strategie začíná především na mapě světa, kde rozhodneš do čeho investovat a kolik dát na údržbu armády. Ty se tu bavíš o bitvě - to je jen součást hry . )
  • nech si to .... . )
  • Veskoslav
    5 stejných? Jasně....A pokud jedeš všechny národy stejně, tak hodně štěstí..
  • you know nothing...
  • JE sice hezké budeme mít 20 národů, ale pět stejných bitevních map, kde se zaklesnou dvě armády s odlišnými schopnostmi jednotek, budeme následovat 10 minutový hollywoodský masakr, následovat bude přímočará dobývací bitva a tomu se řiká strategie :(
  • Veskoslav
    Diskuze o Diablo III je vedle.
  • Paráda. Ještě plyšový medvídky a bude to dokonalý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit