Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsme také skeptický. Podle videí to stále vypadá jako nic moc. Prostě taková béčková nízkorozpočtová hra. Zatím to neukázalo nic, proč by si to měl chtít zahrát. Technické zpracování na úrovni deset let starých her (hlavně animace úplně mimo). "Realistické" souboje vypadají spíš k smíchu, jak to má těch asi 9 animací pro držení zdraně každým základním směrem a ty se pořád nepřirozeně střídají. Délce 100h fakt nevěřím.
    • Tím, že pod každou zprávou o KCD budeš psát ty samé zvratky jen pod jiným nickem chceš dosáhnout čeho? Fotr tě očividně málo mlátil když nemáš nic lepšího na práci
    • Alespoň nepotřebuju nepotřebuju stroj za 100k.

      Kolik toho víš o středověkém šermu? Nejspíše nic stejně jako většina "lidí" tady. Měl jsi 4 střehy a 4 kryty a ty jsi různě kombinoval jak to situace vyžadovala. Stáhnutí z horního krytu do spodního úderu je záležitost mrknutí oka.
      • No snad sám nevěříš, že středověké bitvy vypadaly takto? :-D
        Každopádně existuje dost článků na téma reálného souboje s meči. A víceméně se dá říci, že ho nikdo nidky do hry nedá. Protože pokud jsi si meč nechtěl hned ztupit nebo zlomit, tak to fakt nevypdalo tak cool jako ve hrách nebo filmech. Udělat někdo realistický systém, tak se tomu lidi vysmějí
  • Hru mám předobjednanou a těším se. Videa před vydáním nesleduji, ale ochotně napíšu své dojmy ze hraní.
    Obavy mám, ale jak se říká na valašsku: kdo se bojí, se*e v síni.
  • Já jsem spíše skeptický a myslím si, že to bude propadák. Tedy alespoň do vydání cca 4-5 opravného patche a pokud komunita dá, snad to nějakými módy vylepší. Ale rád bych se mýlil
    • Například to počasí... na obloze jasno a červánky a ono chčije jak z konve... realita jak cyp *1*
      • Jasně protože, když chčije tak to je na celý zeměkouli najednou. Jestli jsi někdy vylez na denní světlo tak jsi mohl vidět, že 5 metrů před tebou je silnice suchá a na metru 5,5 už mokrá. To je co? Větší záhada než dutá země.
        • A jdi Ty mladý brepto :-) Nikdo nemluvil o celý zeměkouli. To, že se vzácně můžeš setkat s úkazem, že pár kroků od Tebe neprší a na obloze je vymeteno, není zas tak často. Zajdi za maminkou ať Ti vysvětlí, že prší z mráčků :-D
          • Ve videu se hráč díval pouze před sebe, takže nešlo vidět, jak moc je nad ním zataženo. Každopádně je to jedno, před pár dny jsem zažil venku sněžení z čistého nebe, asi půjdu za maminkou, ať to objasní
  • Už se těším na nějaký mód, který odstraní ten rádoby reálný soubojový systém. Dříve to asi nemá smysl ani hrát. Alespoň to do té doby zlevní.
  • michaliuz18
    vyzera to tak na 7 bodovu hru s tym ze 2 body navyse sa tomu bude davat len pre to ze je to cz hra
    • Slovenskym se za to pridava v 7-10 bodu, tak bud v klidu.
  • Johnny
    16km2 zni fajn na tak bohatý terén, ale je tam metr opravdu metr? některé hry taky řikali jak maj tolik a tolik km, ale když měl člověk ukazatel jak je daleko od nějakého bodu, tak tuknutim do klavesy postava popošla tak o 10cm, ale ve hře to ukazalo asi o 2 metry míň xD
    • fakt sa ti zda fajn velkost stvorca 4 krat 4 km a stravit tam 100 hodin? no neviem, neviem fakt ....ja si myslim ze na tak velku hru je mapa jednoducho mala
      • kdy jsi naposled obesel ctverec 4x4km?? ono se to nezda,ale ta plocha je pomerne velka...
        • Velká plocha by to byla, kdyby to byla zahrada a ty bys ji musel porýt *3* 16 km ujdeš v pohodovém tempu za čtyři hoďky...
  • Jak já rád tyhle časové odhady - 100 hodin, no jak se znám tak s "rychlostí" jakou hrám a "umem" jaký pro tyhle taškařice mám to vidím tak na 250. Achjo, kdo na to má pořád ten čas brát :D.
    • Já to mám zase naopak, odhady vývojářů zkracuju... ale ne že bych nechtěl projít vše co hra nabízí.. jen se plně ztotožním s hrdinou (nebo se o to snažím) a chovám se ve hře podle nějakých nastavených hodnot. Tzn. pokud jdu za toho hodnýho, tak netrávým čas vykrádačkama, nebo třeba úkol od pochybné existence prostě nevezmu a tak dále.. tím se herní doba dost zkrátí - teda napoprvé :-D Pak si zahraju znovu, s jinak nastavenou mentalitou a mám odlišnější zážitek. Ale já jsem v tom trochu blázen.. serii Mass Effectu, například, jsem prošel už devětkrát :-D
      • #metoo :D
    • S tím souhlasím. Já když už se do nějaké hry pustím, tak ji musím prolézt na 100% a hezky si vychutnat každý detail *1*. Asi i proto dokončím tak 2-3 příběhové hry ročně. A úplně mě vytáčí, když vidím nějaký walkthrough na YouTube, kde to daný člověk jen zbrkle proběhne, nepodívá se nalevo napravo, nic... Vždyť vývojáři se s tím dřou a člověk to pak ani neocení... ti dnešní hráči si neváží ničeho *1*
      • Ono je to taky tim, ze ten walkthrough je extremne nudna vec, pokud ten clovek pidi po kazdem rohu. Kdyz uz se nekdo na takovou vec diva, tak ho obvykle zajima pouze pribeh a hlavni aspekty hry. Koho zajima neco vic, tak si najde specializovane pruchody treba na sber collectibles. Navic i dnes se najde strasne moc lidi, co opravdu radi prozkoumaji 100% hry. Spis mi prijde, ze je min hracu jako ja, kteri treba prolezou tri ctvrte te hry a tim, ze by kompletni dokonceni zabralo vic jak dvojnasobek casu, tak to si radsi sednu k jine hre a za rok si tak tech herni titulu uziju mnohem vic.
  • No výborně, 100 hodin je na RPG rozumný kompromis (jak kdysi vzpomínal Martin Bach ve Fight Clubu).

    Jediné, co teď řeším, je jak do vyjití Kingdom Come dohrát Elex. Mám tam kolem 110 hodin a pořád teprve 3. kapitola. Budu se asi muset míň kochat.
    • Jo to chápu, já v Elex strávil už asi 15 hodin a pořád nemůžu ani sám zabít krysomutanta (nebo co to je za zrůdy), s takovou se nedostanu nikdy k ničemu jinému :D
  • Prosím, ať dají možnost vypnout tu debilníí bílou tečku, která ukazuje střed. Je to rušiví a to určitě pro více lidí.....
    • Kdo je Ruši a co presne vi?
    • snad půjde vypnout celý HUD, Skyrimovský kompas a ty ukazatele životů a staminy ruší taky
      • jamar28
        Bohužel to nepůjde, alespoň ne při vydání, později to prý prodiskutují.
  • Tohle video mě upřímně celkem přesvědčilo a asi to koupim.
    • Souhlasim, super video. Nicmene neblbni a pockej alespon na prvni ohlasy ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit