Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No ale bez kecu, jsem v bete a ta hra se uz jen kosmeticky upravuje a uz ted musim rict, ze je lepsi nez Red Orchestra 2. Mozna by bylo dobre mit servery s nizsim pingem nez kolem 100, ale to snad v plne hre bude.
    Za zminku stoji i nizka cena a dalsi vyhody pokud patrite k vyvolenym a to uz se dneska vidi malo, takze jednoznacne palec nahoru Tripwire interactive!
    • Paulcz
      tenhle mod je od tvůrců Darkest Hour, takže to ani jinak dopadnout nemohlo :)
      • Tak to není pravda, možná tam dělal nějaký člověk z DH týmu, minimálně o jednom vím, že dělal betatestera, ale tvůrci Darkest Hour pracují na něčem úplně jiném - Festung Europa, taková předělávka DH, ale bude to běžet pod CryEngine 3
  • Ro2 je spolu s Armou 2 moja najobľúbenejšia Mp hra a Rising storm nebude iný...tá atmosféra džungle je úžasná a pri hraní za japoncov mám navyše neustálu chuť kvôli hudbe v pozadí si zapnúť aj Shoguna :)
  • Takové rýpnutí pro autora článku... Kdyby jsi hrál Red Orchestru 1 a především skvělý přídavek Darkest Hour, tak by jsi věděl, že "simulace morálky" (lol) byla už tam, dokonce i ty zmiňované minomety (jeden hráč byl minometčík, druhý působil jako zaměřovač) a navíc to bylo podle mě udělané líp... Píšu to sem jen protože to podle mě není fér, když nějaká hra (která třeba není zas tak známá) příjde s nějakými "novinkami", za pár let ale výjde jiná hra od jiných tvůrců, která tyto věci pouze okopíruje a ještě k tomu očeše na kost a v herních magazínech/serverech se o tom pak píše pomalu jako o herní revoluci...
    • RO1 jsem hrál masivně včetně klanového hraní ( i když pravidelné trénování jsem časově moc dlouho neustál), Darkest Hour jsem zkoušel v rané verzi, ale už mě tak nedostal. Každopádně simulace morálky naplno vyzněla až v RO2. Za tím si stojím, stejně jako za revolučním přístupem RO2 :). Šlo skutečně o herní revoluci, něco, co posunulo MP hraní o kus dál a vyškublo se ze sevření COD nebo BF masovek.
      • Tikov
        Simulace byla vážně silně k využití už v DH a byl to důvod (spolu se skvělýma mapama) proč jsem z RO1 přešel. Je škoda že tehdy nezaujal Carpathian Crosses. Lehké tanky a penetrace, která mohla zabít jen posádku byl fajn moment (+ tedy minomety). Celkem mi přijde, že RO2 je o něco málo horší než DH z doby největšího hraní. (Tehdy tam minomety co vím ještě nebyly).
      • simulace moralky je v ro2 uplne stejna jako v DH, akorat stokrat zabugovanejsi. casto se mi stalo, ze jsem mel cernobilou obrazovku v momente, kdy se nic nedelo a akorat me to otravovalo... jinak s tou revoluci to je dobry joke, revoluce mozna byla ve sve dobe orchestra jednicka nebo flashpointu, ale urcite ne ro2, ktere hraje uz jen par hracu
        • Inquisitor
          Já jsem třeba za celou doby hraní na žádný bug nenarazil a lidí to hraje stále dost. Má to svoje chyby, ale zase bych to tak nepřeháněl.
  • nie nie. 15% zlava je pre predobjednavky a 25% zlavu ma kazdy kto vlastni red orchestru 2. takze dokopy je to 40% ale len pre toho kto predobjedna do konca maja a ma RO2. inak 25% zlava pre tych ktory vlastnia RO2 bude stale aj po predobjednavkach. plus kto ziskal achievment in B4 reset v RO2 ma v rising storm prvy den odomknute zbrane ako ty co si kupil delux edition. plus 2 tyzdne po release officialnom double xp dva tyzdne. tak to je viem to na oficialnych strankach som kazdy den a red orchestru povazujem za naj MP hru poslednych rokov :) prekonat ju moze uz len RO3 :D inak po tychto zlavach som kupil hru rising storm za skvelych 8,29E. plus ako iekto pisal uz hore je ihned po kupe mozny pristup do bety
    • Ja jsem nikde nenasel do to znamena to 1 day unlock, to se mi jako odemknou jen na jeden den?
      • nie odomknu sa prvy den hned v den releasu hry. potom mas zbrane odomknute uz nastalo (myslim ze su to asi 4 zbrane )
        • jj jsou, diky
  • Už aby to bolo, kúpa istá *5*
  • taky jsem to vcera koupil, pred tim sem RO2 ani RS nikdy nehral tak uvidim, ale zatim pozitivni dojmy

    PS: pridejte si mne do pratel na steamu parani ID: zikurat *3*
    • Inquisitor
      Uvidíme se na bojišti ID: svobodník Halík :)
  • Kupuju.
  • Dneska předobjednávám.. RO2 je super, ale válku v Pacifiku zbožnuju, takže tohle je prostě superrr!! a navíc sleva 40%! *5*
  • když jsem tak koukal na to video napadlo me proč se ti chlapi ve valce vlastne zabijeli? kvuli nejakemu dedkovi s knirkem?
    • To se dovíš tak v 7 třídě, zatim čum na superstar, hraj lego hry, poslouchej Justina Bibra a nepřemejšlej nad pi**vinama.
  • Jak to je s hardware narocnosti? Rad bych zakoupil, ale nechci za to vyhodit zbytecne penize. Muj notebook je docela uz vykopavka - amd phenom quad-core 2 ghz, 4 GB RAM, ati mobility 5470. Takovej Bioshock na tom rozjedu na nizky plynule, Skyrim na nizky-stredni...
    • No HW narocnost je podla bety rovnaka ako v RO2. ja osbne mam dnes uz fakt vykopavku. mam C2D 2GH, 3 GB RAM, 8800GT RO2 a RS hram plynule v low-off-medium nastaveniach plynulo. pri velkom pocte hracov uz sice trosku procesor nestiha ale staôe hratelne aspon premna. inak by som u hry nestravil okolo 250 Hodin :) takze by si to rozbehat plynule mal samozrejme v rozumnych nastaveniach
      • Super, to by tedy melo bezet... dikes!
    • Na steamu píšou požadavky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit