Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To mě právě BF 1 zklamal. Za to zasazení jsem rád, ale čekal jsem, že to bude i něco jiného než kulisa - gameplaye se ta změna prakticky nedotkla :/

    Škoda, tak zase jindy. O budoucnost série strach fakt nemám, prodávat se to bude zase jako rohlíky...
    • No realisticka prvni svetova to neni ale zasazeni opravdu par veci docela zasadne zmenilo.

      Pomale tanky ktere maji vice streleckych pozic (az na ten lehkej), zadne vrtulniky, mene automatickych zbrani (ty co tam jsou tak fungujou trosku jinak nez v BF4), zadne rizene rakety ani raketomety, oprava vozidel pouze zevnitr s tim ze neni mozne z vozidla strilet nebo ho riditi. Ne vsechno je primo spojene s prvi svetovou ale mne se ty zmeny co tam dali docela libi.
  • Tématické zasazení nového Battlefieldu mi příjde jen jako čistý kalkul, na který zjevně mnoho lidí skočilo. Zajímavé je, že hra se chválila dávno předtím, než se vůbec dala reálně zahrát. Stačilo totiž jen ono téma první světová válka. Přitom je to hlavní, co se od počátku tak hodně chválí, zpracováno naprosto hrozně. Dobře si pamatuju, jak přítomní ve Fight Clubu jásali z první světové a dopředu potápěli CoD, přitom neměli v tu chvíli k dispozici žádné relevantní údaje o hratelnosti obou her. Cítil jsem se poněkud trapně, když jsem tento Fight Club poslouchal.

    Nikdo od Battlefieldu nečeká realistickou střílečku, ale čekal bych lepší atmosféru a vyřešení řady neduhů, které se dokola opakují snad od počátku série. Psát o "revoluci" mi příjde jako čirá pitomost. Omlouvat hru tím, že je mainstream, je taky čirá pitomost. Aspoň že celkově nekonsistentní článek obsahuje informaci, že jde v podstatě jen o reskin BF4, ačkoli opatrnějšími slovy. Mně by to snad ani nevadilo, kdyby se ovšem z onoho zasazení nedělalo takové halo a neodsuzoval se předem největší konkurent - CoD.

    Jsem si jistý, že hra to bude pro mnohé velmi zábavná. Já bych ale čekal více. Osobně vidím jako momentálně nejlepší produkt BF4 se všemi DLC. Zasazení do první světové války prostě nestačí. Chce to i atmosféru. Bral bych dobově opravené menu, zvuky, hudbu apod. a pak bych snad i uvažoval o koupi. Jinak ne, děkuji.
    • Mart9
      Že někdo na něco skočil bys měl právo psát pouze v případě, že by nevyšla zdarma beta verze, kde si to každý může zkusit!
    • Problém hledej v tom, že je to opravdu mainstreamová záležitost. Vem si, že hra, na kterou nabalíš nejvíc zákazníků, musí být stejná jako blockbuster trháky v kině, flashy a dost vyslintaný. Přidej nějakou zajímovost,unikátní herní prvek u kterého potřebuješ mozek a připravýš se o casual a deb*ly. No a jelikož si myslím, že už BF4 to napíná seč může, nic než reskinů se asi už nedočkáš :p
      • Problém je v tom, že si nějaká parta manažerů myslí, že takto nějak mají vypadat mainstream hry. Podle mě jsou ale hráči mnohem chytřejší, než si tihle manažeři myslí. Často se pak kašle na detaily, které by ale hře podle mě prospěly.

        Nejhorší ovšem je, že hra jako taková v této alfa verzi neukázala nic extra. Prostě jsem čekal více. Samozřejmě nakonec přecijenom více dostaneme, ale mám své pochybnosti. Vždyť už jen to menu je prostě mimo. O spawnování ani netřeba mluvit. Taktéž předvedená mapa má své rezervy.
        • No jo, ale i když to doladěj, tak to pořád bude starej dobrej BF jen s jinými pravidly.

          Hráči by možná opravdu chtěli mainstream trochu jinak. Bohužel BF1, ostatně jako všechny předchozí, nikdy nebyl pro hráče, ale pro širokou veřejnost. A široká veřejnost nebude hrát něco s čeho by každému průměrnému hráči netekl mozek po zemi jak primitivně dutý to je :P
          • Taronyu
            Starý dobrý BF? Na BF2 sa to nechytá ani náhodou. Ja hrám Battlefieldy od samého začiatku, 1942 super, BF Vietnam tiež, potom prišla BF2, tam mi v roku 2005 padala sánka už len z dema, no a potom to už šlo do kopru. Zjednodušovanie, zrýchlenie a zase zjednodušovanie. Až tam to začalo byť pre masy. BF1 je už zlý vtip.
    • Sr_Lobo
      Jakozto nadsenec, ktery jasal pri oznameni BF1 musim ted trochu souhlasit. Betu sem hral vcelku dost asi 10 hodin a co me zarazi nejvic je celkove nevyvazenost hernich prvku, ktera me tam vyslovene irituje. O totalne nefunkcnim matchmakingu ani nemluvim. Spis nez jako beta mi to prijde jako pre-alfa v tomhle stavu a kdyz zvazim ze to ma vyjit za mesic a pul tak me nejaky divoky myslenky na preorder rychle presly. Tise doufam ze posunou datum vydani a poradne na tom jeste zamakaj.
  • Nedá mi to a musím reagovat. Asi hrajete jinou hru. BF1 je naprostý fail. Pouhý reskin SW:Battlefront, v žádném případě "další battlfield". Čekalo se na pokračování 4ky a to se nekoná. Hra je doslova pro "casual" hráče. Arkáda, kde každý včetně sniperů poskakuje, když do něj někdo střílí, zbraně střílejí přibližně tam kam člověk míří a že hra vypadá krásně? Vypadá hůře než 3 roky stará 4ka a to nemluvím o doslova krásném SW:BF, kterému se hra po grafické stránce ani nepřiblížila.

    Za mě naprostý sh*t a velké zklamání a to jsem se na hru dost těšil.
    • Kdybys hru nehrál na minimální detail,tak by sis pak vystrčil hlavu z řitě a viděl , že meleš naprostý kraviny . Jelikož graficky se se 4kou vůbec srovnávat nedá . A poskakující lidé taky ve hře nejsou . Navíc hra je oproti 4ce obtížnější . Nikde není žádný auto navádění pro debílky s gamepadama .
    • TheGGG
      blbosti
      1. hra vypadá líp jak BF4 a minimálně tejně dobře jako SW BF...
      2. skoro nikdo tam neskáče
      3. že zbraň střílí tam kam mířím je dobře, nikdo z toho nechce nudnou simulaci, kde bude zbraň lítat všěemi směry....
      • To ne, ale bullet drop tam být prostě má a musí, jinak se vracíš zase hodně do minulosti. Jako jasně, BF je arkáda, ale tohle se mi na BF vždycky oproti COD líbilo, vychytanej fyzikální engine, kterej by bylo škoda nevyužít jen kvůli úlitbě casualům.
        • tomocz
          Jo, ale ten bullet drop, kterej byl v předchozích BF, byl směšnej, když ti se snipou na 100 metrů kulka padne o metr níž a ještě trvá 3 sekundy, než tam doletí, takže se jí každej uhne. V BF1 je tohle lepší, páč o dost zvýšili rychlost projektilů. Na druhou stranu "bullet drop" u kanonů nebo letadlových kulometů je i tak pořád obrovskej a působí dost blbě.
          • Jo to je pravda, v tý čtyřce už to bylo moc. Jsem zastánce balistiky, ale tam už to bylo přehnaný, hlavně u odstřelovaček. To bylo jako střílet z kuličkovky a čekat jestli borec uhne nebo ne:)
    • No nevsiml jsem si ze by nekdo poskakoval kdyz do nej strilim.
      Navic mi prijde ze strelba z del je treba obtiznejsi nez ve 4ce protoze maji vetsi "bullet drop". Letadla nemaji zadne navadene zbrane a pouzivat bomby je taky tezsi nez rakety popr. TV missile.
      Uprime docela nechapu v cem je problem ze "zbrane strileji priblizne kam clovek miri"....
      Taky by me docela zajimalo jak jsi prisel na to ze BF1 vypada hur nez 4ka protoze jsem nic takovyho rozhodne nepozoroval.
  • Klasická hratelnost *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit