Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bohuzel blizzard ukazal ze neni zadny inovator a pouze cuca dobre znacky to co bylo dobre na D2 nahodne prostredi skvela zabava v multaku a prizpusobeni postavy na ruzne buildy pomoci atribut bodu a skill pointu zde naprosto vypustil coz povazuji za naprosty epic fail ja furt hraju D2 a to se s D3 neda vubec srovnat i D1 je 100% lepsi nez D3
  • Prosím fandy ať se neurazí, ale co sem se díval na screenshoty, tak a grafika vypadá fatálně hnusně. Ne že bych čekal nějaké orgie, ale aby nápis Diablo + Blizzard přebil i tuhle humusárnu...

    Sám sem si koupil Diablo3 v dobré víře, že si zahraji upgradované D2, no nestalo se... hra mírně degenerovala a bavili mě jen cinematics videa. A ne že bych byl nějaký netrpělivý rozumbrada, ale jen jeden Unikát (který byl totálně k ničemu) za celé 4 akty?!? (podotýkám, že sem to hrál asi rok dozadu)

    Blizzard si chce pěstovat hráčskou komunitu závisláků, (což se mu v WoW úspěšně povedlo) co budou hrát jejich hry týdny kvůli Lootu, aby mohli vůbec nějak smysluplně postoupit? To vážně tak hráče bere? (sám sem lootoval v D2, ale tam to bylo více než férové) Teď zvětší šanci pro nějaký smysluplný Loot a nazvou to Loot2.0 ???
    To vážně je tady tolik tupých bláznu, co těm řečičkám věří natolik, že vše okolo přehlídnou jak krajinu? Po tomhle "dojmu ze hry" se mi chce zvracet, protože je napsaný v duchu jak je to boží produkt... no já napíšu svůj dojem ohledně Blizzardu:

    Blizzard sem si vždycky cenil za jejich skvělé HRY (StarCraft, WarCraft, Diablo) to byly tutovky. No po zkušenostech co má Blizzard ohledně WoW, se celé jejich marketingové oddělení začalo soustředit na lidskou psychiku, (opakovaně ukájet primitivní pud) čímž si s armádou psychologu a praktických testů na WoW komunitě vytvořilo model, který aplikovalo skoro s 100% účinností do SraCraft2, Diablo2. TOHLE JE BLIZZARD MILÉ DÁMY A PÁNOVÉ! Po optimistické recenzi StarCraftu 2 (a zkušenostech jedničky) sem hned vysolil 1200Kč, no nebylo to nejlepší, ani nejhorší, no už to smrdělo až moc HC gamingem. (nejsem tip, co věnuje hře zdravý močák) Pak přišly recenze na Diablo 3 = KUPUJI! No popravdě se cítím okraden o 1300Kč, co sem za tu hru vysolil. Teď se tady bude pomalu chystat další recenze HRY od Blizzardu (plná superlativy) a zase se napálit na cenovce přesahující 1000Kč už nemíním.

    Blizzard není vůbec to, čím býval... a žádná recenze jejich Hry, nebo plná základna fanoušků na tom nic nezmění! Blizzard je už prostě starý Dinosaurus, plný marketingových oddělení, psychologů, a údržbářů serverů. No a programátoři jen programují to, co jim horní oddělení dovolí. Nic víc, nic míň. "peace"
    • Já jsem s Wings of Liberty a Heart of the Swarm absolutně spokojen. MP jsem nehrál (na to mám Wargame) ale singl je pro mě 10/10
      WoW asi špatnej nebude, když pořád lidi baví
      • Ona ja otázka jaké baví lidi. Dřív bavil normální hráče, casualy co se chodí odreagovat a pobavit, fantasy milovníky a takové ty bláznivé snílky o romantice u táboráku. Pro-gamer měl svoje CoD, CSko, SC atd.
        Dnes ve WoWku nepotkáš snílka a "normálního" člověka, z instance tě vykopnou když nemáš bambilion dípíes a v pátek večer místo pivka a ženy musíš do raidu, jinak jsi lama a noob a nemáš právo na loot. A vzhledem k tomu že je druhá skupina lidí mnohem agresivnější než první, tak prostě vytlačila tu první z WoWka ven.
        • Asharak
          RPPVP server a nic takového neřeším *3*
          Ale je fakt že jsou jeden RP server na 10 PVP a na 2 PVE ,a i tak je většina prázdná (teda alespon co jsem hledal dobry PVE / RP EU server). S tim RP taky nic moc, ale jednou, dvakrat za den potkam cestou skupinku lidí, co jdou na nějakou cestu nebo se spolu vybavují líčením. TO stačí mnohdy :)
      • No... mě se líbil děj a cinematics. Popravdě doslova sem nadšen světem StarCraftu, ale táhle strategie, ten Engin... pro singl tragédie a pro mulťák = je směrován HC šílencům, (závislákům) ne stratégům.
    • Tushan
      mě taky po SC 2 zustala v puse taková divná pachuť. na Multiplayer nejsem , těšil jsem se na hutnou campan a dostal ubulenou limonádu v podobě 30 nudnejch misí .Ale na D3 jsme jim neskočil . Moc dobře sem věděl kam se to žene
      • Asi tak... SC jako strategie ani už v podstatě nefunguje, jde jen o osvědčené postupy a načasování = jednoduchá kalkulace. Osobně mám výborné zkušenosti s CoH jako realtime strategií, tam se oplatí utrácet peníze. I když mě trošku 2ka lehce zklamala, mohlo se jednat klidně o pořádný, macatý, datadisk k jedničce za plnou cenu. :-)

        No... jináč nečekám ani moc pozitivní reakce na můj příspěvek výše, ale pokud někdo jako já (věk 26) věří ještě Blizzardu, tak ať si dobře rozmyslí kam své peníze investuje... asi tak, jako jste to udělal Vy.
        • Asharak
          Taky jsem nakonec D3 nekoupil, páč mě to bralo jen k vůlu skvělým animacím a grafické atmosféře (mimo mlhu ) *15* Možná kdyby ho ted dali taky do slev 50% co teď mají... ale ono ne *16*

          Jinak SC2 měla dost skvělé kampaně. Nechapu stižnosti nekterych na to že v každe misi přibyla možnost jedne nove jednotky (celkově to byl super system pro motivaci projiti hry znovu a jinak, resp. dostat urcite jednotky do urcite mise). Navic v jednicce tomu bylo podobně, taky pribyvaly jednotky.
          A co se týče designu misí, polovinu bych klidně chodil 20x dokola, ale tady už trochu dýchá ten "progame" styl :D Ostatně jedničku jsem koupil hlavně díky zápasům progamerů... fuk dis

          To s tou psychikou je bohužel pradva, kdo dnes nechce mít splněný každý podělaný achievement *13* *10*
        • Jednoduchá kalkulace to je, ale ještě jí pořádně zrealizovat. O to v té hře jde! Mluvím o multiplayeru.
          Ale souhlasím, že na strategické cítění to moc není, minimálně z pohledu začátečníka.
    • OPRAVA: ...aplikovalo skoro s 100% účinností do SraCraft2, Diablo3.
  • Kr.Pa
    datadisk za 40€ ?
    • už mám objednaný dva kousky:)
    • Blizzard...
  • tahle hra je "broken beyond repair" v skoro každem aspektu. i když by mnoho veci opravili porad tam bude ten trapnej pribeh na pozadí a detinska grafika.
  • Jako s dvojkou přes kopírák, což je pozitivní zjištění.
    • Jen tam teda chybi ruzovej Baal s botickama PEGI 14
  • to je cirkus *4* hlavne že to pekne hyri barvickami a je to v libivem disney stylu
    • Asharak
      Lituji tvé dětství. Disneyovky byly fakt skvělé, měl by ses na nějaké určitě podívat, pokud tedy nečekáš podobnost se stylem Diabla 3 *7*
  • Uz se to blizi. Jen par mesicu! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit