Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tím, že je jednodušší, člověk u hry nemusí moc dlouho vydržet. Po několika hrách ho to přestane bavit. Asi to nebude nic pro náročnější kartičkáře. No uvidím, jak to chytne mě, do bety jsem se přihlásil.
    • +Snake: já jsem "náročný" kartičkář. Prošel jsem několik karetních her vč. turnajů (včetně nejznámějšího M:tG) a HS mě neskutečně baví.
      Na začátku jednoduchá na naučení a pak strašně zábavná na vytvoření vlastního komba, countrování jiných decků atp (prostě vše, co k tomu patří). Ale to už třeba Snake ví:)

      Pokud se udrží i časté turnaje, bude o zábavu na dlouho postaráno.
    • SnakePlisken
      Právě, že tě to chytne. Nevím, jak to ta hra dělá, ale první den jsem u toho seděl hodně dlouho v kuse. samozřejmě, že pro náročné kartičkáře tohle asi není.
  • vypada to docela sympaticky ale proc karetni hra? karetni hry vznikli v minulosti z logickych duvodu, ale dnes nic nebrani tomu to udelat 3d.
    • p.s.
      delat karetni hru na pc je jako jit se v zime bruslit na koleckovych bruslich
      • Asharak
        No co jiného ti taky zbude, když nebude mrznout, že *4*
      • až budeš mít do ní přístup, tak zjistíš, že ty kolečkové brusle přece jen v zimě krásně jedou:)
  • thanes
    Snažím se už nějakou dobu dostat do bety, je to ale skoro nemožný :) Scrolls mě nakonec celkem zklamalo, člověk chvíli nehraje a už najednou nestíhá na ostatní, nehledě na nemožnost koupit/vycraftit určitou kartu, což Hearthstone nabízí.
  • Podle partii, co sem mel cest shlednout, to je brutalne hratelna zalezitost :) Vsak je to taky od Blizzardu *14* Asi to bude prvni karetni pc hra, kerou vyzkousim...
  • Zerathus
    Mně by zajímalo jestli se ze hry jako Hearthstone může stát prvotřídní esport. Myslím že tohle Blizzardu chybí. Věc ve které by i obyčejní lidičkové mohli být dobří. Staracraft 2 je sice top esport, ale celkem těžce se učí.
    • Tak obycejni lidickove v zadnym esportu nebudou mit nikdy ani tu nejmensi sanci imho. Si vem nakyho brejlatyho asiata, ti sou godlike *5*
      • Největší turnaj v dotě vyhrál švédský tým.
      • Tohle by byla asi první hra, kde by měla šanci třeba i Evropa, protože zde Asiat nemá tolik nepochopitelného skillu a prvotřídní reakce :D Ale jsem pro to, aby se u HS objevovaly různé turnaje a podobné akce.
    • SnakePlisken
      Možná v tom pomůže Blizzard All-Stars. Ale stejně by se mi líbilo, kdyby se do toho Blizz pořádně obul a opravdu o tuto hru pečoval, dělal turnaje a tak.
  • Jack1947
    Takze ti co uz hraly, schvalne jestli nechaji WoW nebo budou hrat obe hry, evidentne tahle hra ac karetni hrac moc nejsem spise vubec a podle Replaye za to urcite minimalne stoji.
    • Já od té doby, co mám klíč, wowko nehraju a nehraju i jiné hry které jsem do té doby aktivně hrál :)
      • Jack1947
        Vida, ze me tvrzeni neprislo vnivec. (chapu WoW fans) *3*
        • Ne, tvé tvrzení je z části špatné (nejsem wow fans - dva a půl roku jsem byl bez wow, poslední měsíc jsem šel wow zase zkusit a místo toho jsem zkejsnul u HSka:))
          • Jack1947
            Tady neslo primo o tebe ale o minusy, to prosimte neres. *3*
            • Vždy se najdou fanboyové kterým nesmíš za žádnou cenu sáhnout na jejich hru :) Mínusy jsou ještě slabý odvar, ale to snad tady znáš:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit