Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vogon
    Zdá se mi to, nebo vidím u Kratose známky charakteru? Tak to už je něco.
  • celkově je strašně málo Hack and Slash her.
  • Hnisavec
    vyzerá to Lastofusovsky a tým pádom geniálne
  • V českém znění Pavel Rínský
    • A Biřina Johdalová. jako Freya.
  • tak tohle se mi líbí, PC verze asi nehrozí co?
    • jeste vetsi koridor nez jsme doufali
    • To by musel někdo hacknout PS4 a ten OS, co na něm běží upravit a pustit ve virtualboxu nebo hyper-V, čehož se treba někdy dočkáme.
      • No ono to není jen o nějakém hacknutí OS. Jde o to, že konzole jsou jednotná architektura. Takže optimalizace SW se provádí tak, že se píše kód, který přímo komunikuje s daným HW (což je nejefektivnější). Na PC tohle nejde proto se to řeší přes "překladače" kdy instrukce se posílá přes ovladačce (které to přeloží na instrukce pro HW) a z lenosti často i přes DirectX (který to přeloží na instrukce pro ovladače). Takže to co chceš zobrazit neříkáš grafické kartě a máš mezi tím dva univerzální překladače tvého požadavku.
        To je hlavní důvod proč pak můžeš vzít něco o výkonu PS3 (mimochodem 256BM Ram + 256MB video ram) a rozjet na tom hru s grafikou Last of Us. Zatímco na PC o stejných specifikacích by jsi měl problém rozjet prázdnou plochu nového OS. Natož nějakou slušnou hru. Na PC je ten výkon plýtván hroznou neoptimalizací.
        Ale tím chci hlavně říct, že nemůžeš tu hru jen tak vzít a rozjet ji na PC. Protože vůbec není stavěná na to aby uměla využívat různé HW sestavy. To by jsi musel přepsat celý engine. Jediná cesta je plnohodnotný emulátor - ale ten vlastně chování WH konzole simuluje softwarově, což je něco na co potřebuješ několikanásobný výkon dané konzole. (Takže třeba emulátor DSi není moc velký problém. To je slabý HW a PC ho ustíhá emulovat. Emulátor PS4 je teď něco nereálného)
        • Tohle podle mě platilo u starších konzoli. Dneska už vývojáři používají enginy, které umožní vydat hru pro všechny platformy a doladí jen ovladání a podobne věci. Moc se mi nezdá, že by vývojáři her na konzole psali hry v assembleru :) Samozřejmě u God of war to může být jinak, to netuším. Ale že si tuhle hru někdy někdo zahraje na PC nevěřím. Ani neexistuje emulátor pro starou PS3. Já jsem to udělal tak, že jsem koupil starší PS3, zahrál exklusivity a pak je možné zase s minimální ztrátou prodat
        • Emulace PS4 je plně reálná, ale ne na osobním počítači. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit