Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Není důvod pane Still sucks.
  • MM- Jdi už do p/dele.
    • Still
      Ty taky ;)
  • MickeyMutant
    Tenhle článek opět není recenze, jak bývá u paní Jiříkové zvykem. Je to jen popis hry, jejích mechanik a rozdílů oproti hře původní. Prakticky chybí jakýkoliv názor, hodnocení, kritika a nebýt posledního čtyřřádkového odstavečku, tak bych si mohl myslet, že tenhle text čtu ze zadní stany velké herní krabice.
    • Však to je ale naprosto v pořádku. Když se rozhoduji zda nějakou hru koupit, tak mě opravdu vůbec nezajímá jak se trefila to vkusu recenzenta a zda bavila jeho. Ale chci vědět jak se ta hra hraje. Tedy "popis hry, jejích mechanik a rozdílů oproti hře původní." a na základě toho se pak rozhodnu zda se hra trefila do mého vkusu a zda je to něco co bude bavit mě. Víc takovýchto recenzí prosím.
    • Mart9
      Tuhle jsem nečetl, ale rád si přečtu tu tvojí, tak prosím dej odkaz.
    • Still
      Holt Jirikova, její mor přenesla z PCTuningu i tady na Games. Jak vidím ten pseudonym tak to ani nečtu. :D
    • jj souhlas, ale schytas hate pac je to jedna z mala "recenzentek" takze je hajena... nejlepsi co muzes udelat je jeji recenze necist, ani tady ani na pctuningu a budes mit klid :)
    • Tak recenze to není ale tohle je otázka preferenci třeba mě tohle řekne o hře víc než klasické recenze.
      BTW Jak to že jsi neumřel na radioktivitu ? *15*
    • Tak to ma taky byt. Recenze ma seznamovat sirsi verejnost s dilem.
      • 21 masovych knedlicku nesouhlasi, to je pocta. Jsem velice potesen.
      • Radkaa
        Aha. Já myslela, že recenze má být hodnocení/kritika "díla" od recenzenta.
        Tak děkuji za vysvětlení. *4*
        • Kdyby jste měla zájem o anální prohlídku velociraptorem kontaktujte mne. *6*
  • Miluju Don't Starve, na trhu je tolik nedodělanejch early-access survival her, který jsou jedna jak ta druhá. Trh je tím zaplněnej, nicméně sem Don't Starve nepatří. Navíc s cenovkou tak nízkou, že si za něj můžete koupit leda tak oběd v restauraci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit