Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pilgrim66
    Yay, Gondar!
  • Já už tak 70 dní čekám až výjde nějaká postava,už mi připadá že Valve se na ty postavy uplne vykaslalo a za vyvojarskym stolem pro postavy si nekdo opaluje svoje kulky *7* *7*
    • Už jich chybí jen 5 :)
      • http://dota2.gamepedia.com/Unreleased_Content 11 *3*
    • Ty postavy tam dávají podle originální DOTY ne? Jakmile se objeví ve verzi pro Frozen Throne, v dalším updatu je přidají do DOTA2, takže pláčeš na špatném hrobě.
      • filias
        Jsou tam snad i nové postavy, ale taky snad všechny z původní - kopie 1:1.
  • urcite hlavne ze kazdy ma min 50 dota klucov na steame kedze valve stym spamuje uz roky:D
    • eroror
      žádný pozvánky už nejsou :)
  • Vzpomínám si jak svého času jsme podobnou hru hráli s přáteli ve Warcraftu3 samozřejmě že mod.Dnes už bych na něco podobného neměl asi čas *1*
    • I see what you did there. *1*
    • Warriosparky
      "Podobnou hru"? Nebyla to náhodou první Dota? :D
      • Vida asi máš pravdu . Já neznalec ted jsem si to zjistil ,takže ano byla to vlastně první Dota :D Stydím se *9* Pokud to bylo to co jsem tedy hrál ve Warcraft 3
  • jindra.veliky
    do takovy fronty bych si ani nestoupl...
    • Fronta může naštvat ,ale už vidím ty co nadávají na tu frontu ,že kdyby zas náhodou nebyla a padali by servery ,tak by řvali mezi prvníma, jaktože se něco takového mohlo stát ?!Tak to chodí skoro pokaždé ,když se rozjíždí nějaká nová hra.
  • P3RS3CUToR
    Zdravim.Lidi.. proč vas baví ta hra? Jsem to zkusil, řikal jsem si, že když to hraje takovejch lidí, tak to bude prča... No a je to prostě nezáživný běhání dětskejch figurek... I když s partou známejch by to mohlo bejt taktičtější... ale public děs a bída. Jenom normální odpovědi pls, žádnej flame, sem zvědavej mno*7*
    • calwin
      komplexnosť celej hry... bez poriadnej znalosti tvojho a nepriateľského tímu nemáš šancu na spoluprácu prípadne efektívnu obranu voči útočníkovi... túto hru musíš hrať dlho aby si sa do nej dostal ale ak sa ti to podarí... už ťa nepustí :)
    • filias
      Taktika, strategie, spolupráce a nezbytná znalost silných a slabých stránek tvého avatara a ja s tím pracovat. Obrovský prostor, kam se zlepšovat.
    • taky otazka jak dlouho si to hral :)
    • *1* *1* *1*
    • tak hra dobrá.komunita na popravčí četu.(nejlíp v rusku)
  • Takže plná verze ale budou to dávkovat jako betě ? tak tohle dokáže vymyslet jenom Valve
    • chápu rozhořčení, na druhou stranu to dávkování bude ze dne na den, ne z víkendu na víkend....a krom toho není nic lepšího než plynulý start....takže buď lidi budou držkovat, že tam nemůžou hned, ale budou na řadě až další den, anebo budou držkovat proto, že padají servery či je obří queue, vyber si ;)
      ale co, dota 2 mě stejně nezajímá, když už, tak hraju LoL :)
      • no prosím kolega napiše že ho dota nezajímá a má minusy.

        tady řádí nějákéj klikač ?
    • Ty jsi opravdu instatní blbec.
      • ono to bylo myšleno pozitivně.
        ale holt někdo něco řekne na valve a už má minusy.
        Jo na EA to by se to nadávalo

        já mám Rád Třeba Portal nebo zaklínače ale nemusím furt rejpat do každého kdo těm firmám neleze do Zadnice Homosexualního ChRUSTA zkriženého s triskou polévaného omáčkou z Trolla diskuzního

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit