Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vralis
    Mám asi 5 nevyužitých pozvánek. Pokud chcete pozvat, napište mi na me@pkart.cz, nejlépe z mailu na který chcete poslat pozvánku :) (nebudu kontrolovat odpovědi, tak je lepší psát na mail než sem). Budu rád za další české hráče :)
    • ja mám taky nějaký ty pozvánky. kdo chce ať pošle mail na xerox23@centrum.cz (a v něm email adresu na steamu)
  • Zayl
    To je zas diskuze.

    Troll, OT, troll, OT...

    Lolkaři jsou vítáni zůstat u LoL. Jsem si sice jistý, že by Gaben rád vaše penízky, ale samotná komunita to bez vás přežije.

    Nárust hráčů mě nepřekvapuje, protože Valve poslalo opravdovou hromadu pozvánek lidem na rozdání. Teď stačí lokalizovat hru pro asii, zařídit servery v číně a dodělat tutorial. Voilá, můžem ukončit betu.
    • Veskoslav
      Tutorial? Na co:) Na to máš co-op s boty, dáš si to na nejlehší a zkoušíš:) Takto se učí, v LoL je sice fajn tutorial, ale člověk by podle mě měl na to přijít sám:)
      • Zayl
        No já se učil na starém dobrém battlenetu tím, že mě stompovali zkušenější hráči Ursou a Gondarem. Ale Valve to bez tutorialu ven oficiálně nepustí.

        Myslím že důležitější než tutorial bude mentor systém který párkrát zmiňovali.
        • JohnyTheZik
          Na tom se ted nejak pracuje (viz nevydane cyborgmattovy materialy), takze se toho dockame snad co nevidet..

          A zasmal jsem se, kdyz jsem si predstavil, ze jsem mel stejny zacatky :D.. Nekompromisni a tvrdy.. (stop autoattack, noob xD)
        • Veskoslav
          Uvidíme, jak to dopadne:) Jako tutorial mi nevadí, jenom mi přijde zbytečn. I když je pravda, že občas mě docela vytáčí, když je hráč v base a ptá se, co má dělat:)
    • Oni to určitě dělaj kvůli komunitě. *15* Dream on.
      • Zayl
        Kdo? Valve? Mě je jedno kvůli komu to dělají. Lolkaři jen trpí deziluzí že na ně někdo čeká.

        A Valve narozdíl od Riotu nezaměstnává lidi jako Morello, takže se nemusím strachovat o osud hry.
  • Já jsem hráč LoLka, a od nedávna po trošce zkouším i dotu, ale považovat to či to za lepší hru je blbost. Ale jedna věc je jasná - dota je prostě více hardcore, je tam třeba víc kooperovat s hráči, postavit lépe grupu aby vše ladilo, každá postava je svým způsobem unikátní a tudíž je jasné, že dota je více o skillu. LoLko je v těchto směrech jednodušší, poměrně dost hrdinů je si podobných (hlavně myslím tou svou rolí), jednodušší inventář (v podstatě ho máte skoro jen na EQUIP) atd. Ono odjakživa je známo, že jednodušší hra si najde většinou více příznivců.

    Já mám bohužel takový špatný zvyk z RPG, především z MMO a Diabla, že pořád musím na něco farmit, jinak nemám motivaci hrát, a proto zatím dávám přednost LoLku. Další věcí je, že LoLko hraje spousta známých, dostal jsem se k tomu přes mého bratrance atd. Ale doufám, že v budoucnu (snad po maturitě) budu mít více času, abych si na tu Dotu postupně zvykl, a pak už snad budu moct porovnat LoL a Dotu daleko lépe.
    • Dotu som hral odkedy vznikla teda asi nejakých 6-8 rokov, jeden rok som s klanom vyhral i ceskoslovenský turnaj, ktorý sa robil každého cca pol roka na A-čku (bolo tam 32tímov, ziadna regionalna lankova blbosť)

      Lolko som hral odkedy vzniklo, predtým som hral dotu a lolko je komplikovanejšia hra. je viacej o skille. To že ma user freindli interface neznamnená že je to jednoduchšia hra, V lolku je minimum, možno tak 1/20 kuziel orientovana na postavu, väčšina je orientovana na miesto, čo si vyžaduje ovela vecsií skill to správne načasovať. V dote človek čo to nevie hrať bude ovela väčšia lama ako v lolku, to hej, ale kedže niesme lamy tak ma zaujíma druhá strana a to že ten kto to vie hrat bude ťahšie velmi dobrý práve v lolku.

      takže je to taký ideálny balance na spôsob easy to play hard to master. V lolku je pre to i dôležitejšia kooperacia timu, nestane sa tam že cely cas sa hra 4v5 a potom jeden prefarmený z kreepu vyhrá hru, čo bola v dote bežná prax. itemy len o equipe? a o čom inom by ako tak maly byt? itemov ktoré sa daju použiť je s dotou približne tak na rovnako, v dote mali ale trochu zásadnejší charakter. RIot obmedzuje veci ktoré robili hru menej zábavnou a stvali hráčou (npr perma basch, niekto kto na poslednu sekundu ušiel v invise, dodge, náhody crit) a spravil ju viac predvídatelnou a teda i viac o skille kedze nepredvídatelnost je náhoda a tá ma so skilom len málo spoločného.
    • Ethy
      Díky za názor, vypadáš jako člověk který by mohl rozvinout diskuzi dál, mě by zajímala jedna věc na kterou mi kámoš (casual LoL hráč nedokázal odpovědět, protože furt mastí aram nebo co to je)... Jak je hra vybalancovaná? Přijde mi nemožný hru vybalancovat při tolika runách a talentech.
      • Kvalitni matchmaking. Hra si drzi skryte elo, kde si te nekam zaradi a idealne bys mel mit kolem 50% vitezstvi...

        Pokud teprve levelujes tak hrajes proti podobnym levelum cili mate podobny pocet run/talentu k dispozici. Trosku problem je samozrejme kdyz do queue vleze premade s nevyladenymi levely tak se stava, ze kdyz jsi lvl ~18 tak dostanes klidne duo lvl 30 + lvl 5 a uprimne receno je to v pytli. Na lvl 30 to samozrejme odpada.
        Co se tyce vybalancovani masteries vuci sobe... to nevim jak je mysleno...kazda role v tymu ma vicemene pomerne jasny masteries setup.
        Jsou top laneri, ktery jsou v drtive vetsine pripadu bruiseri - ti berou defense tree, pak je jungler, kterej se ted vetsinou hraje jako support tank, ti taky maji vetsinou defense. Mid laneri jsou tedka AP chary cili ty berou v offense tu magic cast + defense po hp, nebo utility. Bot lane pak je AD carry + support, kde AD bere offense ad cast, supporti jedou vetsinou utility.
        Co se tyce balance heru...to je vzdycky trosku problem a v turnajich se pouziva prevazne cca 30-40 heru z tech 100+...ale dost dulezita je synergie mezi herama a countery proti enemy
      • Veskoslav
        Na 30. levelu už se rozdíly podle mě naprosto stírají v LoL a je to už jenom o schopnostech, sice pár hrdinů tam udělali šíleně a nechutně předimenzovaných, ale to je asi ve všech Moba hrách. LoL má výhodu i nevýhodu právě v runách a systému schopností. To se mi na něm líbí, bohužel i to má své negativa.
        • To je pravda ale co se tyka run tak to absolutne vybalacnovany neni hlavne v early game. Kdo ma runy jede a je to sakra znat. Coz hru trochu kazi, tohle grind to win do esport her podle me moc nepatri
        • Ethy
          Víšco, nejde mě do hlavy jak dokážou při tolika možnostech customizace hru udržet v nějakým balancu. Co jsem se tehdá koukal, tak jsou to teda většinou malá procenta, ale stejně. Přijde mi to nemožný nějak vybalancovat, si vem jak je Dota pořád nevybalancovaná a to už jí bude skoro deset let (?).
          • Veskoslav
            Samozřejmě, že to vybalancované není úplně, je to na úrovni Doty. Prostě včera jsem překopával sadu run z attack a regeneraci many na attack speed+pohyb postavy a bylo to zase o něčem jiném. Na té 30, je to už prostě o tom, že už mám jednu plnou sadu a doděláváš další sady run. Ale na té 30 je bohužel poinost mít tu jednu, jinak js ztracený a nemáš moc šance. Třeba u Morgany mám na regeneraci many a sílu kouzel, včera jsem potkal Morganu, co měla runy pro tanka (život+regenerace) a byla slabá.
  • vindalooo
    1) "Hrejte si co chcete a nekecejte mi do mé hry."
    2) Všechny hry stejného žánru se prostě navzájem kopírují a já na to: "jen do toho!". Alespoň mají vývojáři čas na vymýšlení nových vychytávek oproti konkurenci.
    3) Když sem dojde nějaký pomalejší typu "Toto je lepší než to vaše a to vaše kopíruje to moje" se jen chce nějak zviditelnit protože jinak na něj všichni se*ou. Nekrmte ho a on chcípne ;)
    4) IE sucks...less.
    • Ten, kdo se neumí na svou hru podívat kriticky si žádnou nezaslouží.
      • Ethy
        Neboj, já vím o spooustě chyb co Dota má, ale ty tady troluješ s nepodloženými fakty, špatnými fakty, a ještě troluješ děsně špatně *9*. Já proti LoLku prakticky nic nemám, jsou to úplně jiné hry, jen mě tady prosím nekrm fakty který nejsou pravdivý, to proto jsem takhle vylítnul *3*.
        • Asharak
          Né že bych nesouhlasil, ale reagovat na !trolla" (ne, nevím jak ho normálně slušně nazvat), který něco vyzdvihuje oproti něčemu jinému tím, že jeho výrok neguješ, tě posouvá na stejnou úrověň, ba dokonce i možná horší. :/
      • Drtimlam
        Říká LoLBoy:)
        • Já nejsem fanbój LoLka, třeba jeho systém s RP a IP a výber jenom free + koupených hrdinů je úplně k prdu. A nebojím se to přiznat. Dota to má lepší.
          • Ethy
            Já si myslim, že tenhle systém kupování herů budou muset překopat, ať chceš nebo ne, teďka mi to tady zase budeš na x příspěvků vymlouvat, tak RIOT se bude muset přizpůsobit až Dota 2 vyjde, protože je to pro LoLko velká konkurence.
            • Možná nebudou, přecejenom je to f2p, ty sypou pěkně. Hlavně mi někdy příjde, že lidi jsou ujetí a čím víc grindu nebo peněz do toho musí nacpat, tím víc se snaží. Viz WOT. A já budu jedině rád když někdo zvládne těmhle nesmyslně penězma cpanejm f2p konkurovat.
  • Můžu se zeptat proč jsou všichni MOBA hráči takoví drama queens?

    Ať už mezi sebou, kdy se pořád opakují nekonečné DotA 2 vs. LoL hádky na miliónu fórech, tak proti každému, kdo se jakkoliv negativně vyjádři proti jejich žánru?

    Nevím, co to s MOBA žánrem je, ale přitahuje a probouzí v lidech až chorobnou sloutěživost a povýšenost.
    • Oni neumi uznat ze proste DOTA neni dokonala to vidis sam. A ocekavej vlnu plamenu na tvou osobu.
      • Asharak
        Přesněji, většina (menšina, jak kdy) neumí uznat nic než vlastní názor, popř. pracovat s více názory + vlastními.

        Ale co, kdo by nakonec chtěl diskusi na úrovni anglických gentlemanů,... JO, ať dá NELÍBÍ! *4*
        • Veskoslav
          Sire, Vaše auto je okázale nevkusné, řeknu sluhovi, ať Vám ho přemaluje:)
        • Souhlasím
    • Asharak
      To máš se všemi masovámi záležitostmi :) Navíc, někdy ani ne, když se zamyslíš nad diskusema z games, tak se zaměř na to, jak jsou každému ukradené: rozumné myšlení a pojem "diskuse" (diskuze). Je tu hodně případů, noo, drama queens (:D +100).
      To nebude pouze MOBA žánrem :)
  • Nechapu jak se muzete hadat. Je to zrejme. Treba Dwarven Sniper je normalne Caitlyn. DOTA je pro nooby a kdyz chcipnes tak se muzes vykoupit. Tohle v LOLKU vubec neni, tzn je to vic hardcore
    Uz jenom cekam kdy okopirujou kere, stejne jak ty wardy *8* *8*
    • Ethy
      Btw to ze se ti respawnujou raxy je taky desne HardCore? :)
      • Asharak
        resp inhibů dává šanci prohrávajícímu týmu na def a ofens, dota 2 je prostě rychlejší a nedovolí si být bez raxů dlouho *3*
      • To netusim Starcraft nehraju
        • Ethy
          Promin, nevedel jsem ze nevis co to je *13* ... Inhibitor :), specialne pro tebe *3*
    • Veskoslav
      Za to v LoL kdykoliv můžeš zdrhnout do města. To je strašně Hardcore, to mě v Dotě vyjde jeden port do města na nádherných 137 zlata a to se nemůžu portnou hned zpět, protože je tam časové omezení na používání svitků:)Což není zanedbatelná a když vezmu, jak často v LoL se chovají do křaku a zdrhnou portem, nebylo by na škodu jej zpoplatnit. A vykoupit si hrdinu lze jednou za 5 minut, nikoliv neustále:)
      • JohnyTheZik
        *135 :)
        • Asharak
          Prosím tě, jsou v Dotě 2 oživovací itemy nebo ultimátky?
          • JohnyTheZik
            viz Veskoslav.. Jen bych dodal, ze neco jako je v LoLku to brneni, ktery te ozivi s nejakejma hpckama (jmeno nevim, myslim, ze to vypada jako brneni s kridlama), je tu Aegis of the Immortal, ktery te ale ozivi s full hp i manou, a pada jen z Roshana (driv se taky kupoval). Obdoba toho je jiz zminene Leoricovo ucko (coz v kombinaci s Aegisem dokaze vyvolat celkem dobrou paseku)...

            A jeste upresnim, ze jedinej zpusob, jak uniknout Zeusovu ucku je avatar (bkb, repel), protoze 1. ucko ti v invisu sice neubere, ale po refresheru uz jo ^^..
            A jeste k shallow grave mam pocit, ze axovo ucko jde skrz (alespon v jednicce)..
            • JohnyTheZik
              Driv se Aegis kupoval a mam pocit, ze mel 3 oziveni, ale to si uz bohuzel nepamatuju.. Ted uz pada jen z Roshana a vydrzi 6 minut (10 minut trva oziveni Roshana).
            • Ok díky, takže jste na tom o něco líp jak vidím. ok no, ale zas je to rychlejší hra s posmrtným čekáním 60< sekund tak to trochu vyrovnává. Celkem mě to zajímalo, jak je to mezi těmi hrami v tomhle.
              btw, teď si vzpomínám, ten item z jedničky, asi Aegis, už není takže padá jen z Roshana jo?, páč vím že tam měl jeden item 3x oživení, ale možná to byla dost stará verze mapy :)
            • JohnyTheZik
              Jak jsem rikal, riki sice pecku nedostane, ale to ucko ho odhali na par vterin, tzn. s refresherem uz je mozny mu ubrat :D..
              Nicmene ono to tak zhavy neni, pri nijak nezmenenym magic resistu by dostal 960, coz je sice dost, ale v LG uz bys to mel prezit :D.. ale je neprijemnej, to je fakt :)
            • Veskoslav
              Vím, že Riki taky nedostane pecku od Zeuse, aspoň dneska od něj nic nedostal. Ale Zeus je katasrofa, když má Refresher Orb, Aghanims Scepter a Linkens Sphere je pomalu nezastavitelný. Obzvlášť, když dá dvě ultimátky za sebou během 2 sekund a to máš 2*600:)Smrtící na dorážení.
          • Veskoslav
            Oživovací nejsou. Ultimátky co si pod tím představuješ?:)
            • Veskoslav
              Jo tak:) Promiň v tu chvíli mi to nedošlo:) No Skeleton King má Reincarnation, tudíž oživení po zabití. Další takovou lahůdku má Omniknight, který dá nesmrtelnost všem okolním hrdinům od 5 do 7 sekund podle úrovně, dále Dazzle má Shallow Grave, kdy když to hodíš na hrdinu, tak dokud kouzlo trvá, daný hrdina nemůže umřít, ani kdyby schytal 50 000 poškození. Ale nejvíc nenáviděný je asi Zeus se svým Thundergod's Wrath. Zabíjí to bez omezení na celé mapě. Jediné, jak tomu utéct je hodin si invisible.
            • Asharak
              Ty si ze mě děláš srandu že? *8* že někdo chcípne, druhý mu dá Účko a oživí ho (jeden champ to má, další má oživení sebe na pár sekund, jiný může chvíli po smrti ještě castit, takhle to myslím, já nevím jak se u vás značí Účko, Ethy je pojem-máster, se zeptej jej, jak se tomu odborně nerdsky u vás v Dotě 2 říká ) *4*
        • Asharak
          No vida, to jsem věděl i já... achjo vesko :)
        • Hm Veškolet machruje a nezná elementární věci.
          • Veskoslav
            Nemůžu si pamatovat naprosto přesně předměty.....
      • Asharak
        Kolik je v Dotě ressurection itemů, spelů atp. ? (kolikrát nebo tak nějak)

        btw, v Dotě je mnohem jednodušší se odportit. Zas nepřeháněj :) Ale dobrá nápad jinak s tím zpoplatněním.
        • Veskoslav
          No Travel Boots, ty mají Cooldown 60s:)(tam je teleportace na objevené části:)), ty ale stojí 2500, takže ze začátku nepoužitelné, resetovač je Refresh Orb 5300 stojí a 160 sekund cooldown:)A tím to končí. Bohužel, takže to není moc sláva:) Sice pár hrdinů má reset schopností, ale většina pouze své magické kouzla. LoL má v tomto výhodu. Dota 2 to kompenzuje kurýrem (pozemní, později létající), ale ten se dá bohužel zabít (nejde kouzlem).
          • Asharak
            Promiň, chyba, sice tě neomluví, je to "resurrection". A myslel jsem přesně to... *15* (páč máte těch 5min na vykoupení, v LoLku to podle mě kompenzuje právě Guardian Angel (na 30% z maxima tě to oživí, cd 5min myslím) a oživovacími kouzly.
            • Veskoslav
              Jj na 30% to je.
    • Ethy
      Jsem dost linej abych to hledal, ale:

      Dwarven Sniper: http://thereviewz.blogspot.cz/2006/09/guide-to-kardel-sharpeye-dwarven.html

      Cili jak vidis zari roku 2006 byla napsana nejaka guide na nej

      http://en.wikipedia.org/wiki/League_of_Legends LoLko vyslo o par let dyl

      Cili z toho logicky vyplyva co? Dam ti chvilku cas, treba na to prijdes *3*
      • vlastik.plaminek
        By mě zajímalo, proč je dneska ta šlechta tak vypatlaná. Jo aha, maminka a tatínek jsou bratranec a sestřenice.
        • štěně ... štěně štěně štěně štěně ... štěně ... štěně štěně štěně
      • Wikipedia neni verifikovatelny zdroj! Cele tvoje tvrzeni je postavene na faktech, ktere sa daji jednoduse sfalsovat! Plus ta guida je spatna, co pridava na ilegitimite tveho prispevku1
      • TOHle neni duveryhodny zdroj
  • Ethy
    Btw když jste tady všichni takoví profíci v MOBA světě, tak bych tady rád postnul vzorek toho jak se chová (ani nevim jaká je v RIOTu jeho funkce, hledat to nebudu) manazer RIOTu v situaci ohledne nefunkcnosti stareho Dota webu. Rozepsiovat to nebudu, vsichni hateri jste tady koukam borci v zanru, tak jiste vite o co jde:

    http://www.reddit.com/r/DOTA/comments/12zjm6/access_to_the_old_dotaallstarscom_to_be_restored/c70dlon

    Nabízí se otázka, má takto jednat člověk který je v RIOT teamu?
    • Ethy
      Btw do Gabea se NIKDO navážet nebude (viz. post dole kdy uzivatel nazvyal Gabea hamburgrozroutem), pro ilustraci RIOT Pendragon:

      http://boards.fightingamphibians.org/dota/src/130243114134.jpg
      • Tak Dota 2 kopíruje LoLko, Riot na oplátku sádloně.
        • Drtimlam
          Imbecilní a trapný trol. *11*
          • Veskoslav? Taky bych řekl.
            • Říká někdo kdo neumí číst. *5*
            • Boom
              Nedělej ze sebe ještě většího hlupáka než jsi tady už ze sebe udělal:)
      • Asharak
        Jaký hamburgrožrout! Super fotka :)
    • Don't believe everything you read on the internet
  • Kdyby nekdo chtel pošlu klidně invite :)
  • Dota 2 je zastaraly koncept neceho a kdo to hraje tak navic podporuje hamburgerozrouta a jeho megakorporatni spolecnost, jediny co Dota 2 dela je ze parazituje na slave sveho predchudce a absolutne nic noveho do hry neprinasi, dokonce aji pres to ze je to tak velky projekt a valve se ti chlubi tak nedokazali za tech x mesicu co uz je to v kvazibete zkopypastovat vsechny hera a vymyslet novy... nic proti ale Lol aspon dokazalo s necim novym prijit a neni to takovy pateticky parazit! Kdyz uz dotu tak cest a slavu 1nicce!
    • Boom
      Tak nám pošli svou fotku a životopis k tomu, ať se můžeme zasmát:)

      1. S čím novým prišlo LoL? Kromě Domination a to, že se člověk může skrývat v křacích (což mě osobně přijde jako naprostá hloupost). Většinu hrdinu má obšlehnutých a inspirovaných z Doty, některé dokonce až z novější hry HoN. LoL je dále katastrofální ve výběru hrdinů, kdy se neustále mění, pokud člověk nemá ty svoje koupené. A když má rád či umí hrát za 4 hrdiny, co stojí 6300 herní měny, tak je to na měsíc si na ně vydělat. A to nemluvím o runách. Včera jsem potkala fracka, co do toho narval cca 8000. Ale hrál to jak mamlas, klasický noob s Mist Yi.
      • nedokazu si predstavit co bych si v lolku koupil za 8000 specialni ponozky? :D zas neprehanejte :) 6300 daval muj kamarad kterej u toho pravda sedel hromadu casu za tyden a runy se myslim opravdu za realne penize koupit nedaji
        • Boom
          8000 Kč. Kupoval celý účet, omlouvám se, že jsem to nenapsala dříve. Moje chyba. Jednalo se o 30 level, full runy na tank+útočný mág (Morgana např.), 32 hrdinů+u každého 3 skiny dokoupené:)

          P.S: A jak to vím? Ten účet byl mého přítele, co ho prodával:)
        • Haterům to nevysvětlíš.
      • Runy nejdou koupit. *15*
        • Veskoslav
          Ona tam psala, že ten kluk dal něco do run?:)
          • A co si teda koupil, že do toho narval 8000? Nic, není to p2w jak "jiné" MOBA hry. *3*
            • Ale o tom vůbec nemusíme diskutovat, ty máš přece pravdu vždycky. *7*
            • Veskoslav
              To jsi mi dal odpověď. Takže mám pravdu. Hloupý a provokující trol....
            • Ta zkopírovaná.
            • Veskoslav
              Která z jiných her typu Dota je PW2? Pobav mě:)
    • Asharak
      Tak dnes je to v módě, HD rekmake edice, ale alespoň to má jiný grafický styl že, což z toho dělá v celku jinou hru (v uvozovkách) než jednička *4*
    • Ethy
      Takze rikas ze kupovani hrdinu za body, ktery se teda ok, daji ziskat vyhrama, ale farmit body abych mohl hrat nejakyho hrdinu, je neco dobryho a inovativniho? Diky nechci. Ono ty jejich body celkove, utracet real life prachy za hrdiny a kosmeticky veci? Dekuji, nechci. V Dote se az na par veci da vsechno ziskat farmou nebo vymenou.

      LoLko prislo s necim novym... Jediny co se mi libi je ta mapka kde dobyvas obsazujes veze, to je cely. Jinak schovavani ve krovi a podobne veci, k tomu se radsi nebudu vyjadrovat, vsichni vime co je to za blabolovinu.

      Btw. treba takovej Teemo je ukradenej hrdina z Dota for, kdy jeden uzivatel delal koncept navrhu na noveho hrdinu (Teemo) a RIOT ho sproste okopiroval, ale to je jedno, stejne ti to nema cenu vysvetlovat.
      • Asharak
        1. "V Dotě se dá až na pá..." what? = to samé, počkej až tam rozšíří nový real money systém! Ale vlastně to je Valve že, vždy se vyplatí investovat... ok LoL money system = BAD
        2. Ok, máš pravdu, žrat stromy a schovávat se v lese je oproti tomu strašně epic! Ok LoL bush system je Bad, pravda.
        3. RIOT ukradl koncept hrdiny, ok, DotA 2 krade (ne sorry, dělá remake, je tam přece tvůrce doty a je to jeho, my bad) celý koncept jedničky, ale to není krádež, jo, už jsme to řešili vlastně -.- (no s tebou asi ne, bych se dřív uškrtil), fajn, beru, taky se mi nelíbí Axe skin munda (asi nepochopíš, nvm).
        No snad si to nečetl, dozvěděl ses jen že máš pravdu, škoda tvého času, mě to nevadí :| peace!

        pro hnidopichy, ale ty s lepším IQ: u mě má každá z her své mínusy
        • Ethy
          Za RM se kupují pouze kosmetické hrdiny, ne věci které ovlivňují hratelnost (hera, runy a já nevim co tam ještě přidali)

          2) Ano je to blbost, skutečně tuhle featuru nechápu, sorry. Jinak stromy a jejich jukování máš i v LoLku btw pokud se nepletu.

          3) Ano, dělá remake, volné pokračování, něco proti? Dělá ho firma která je nejvíc friendly k hráčům a dělá ho člověk který na Dotě udělal NEJVÍCE práce... S tímhle máš vážně problém? Prober se, sorry.
          Jinak Axe má v pohodě skin, jedinej kdo mi zatím vyloženě vadí, je Viper.
          • Asharak
            Quote: "Ono ty jejich body celkove, utracet real life prachy za hrdiny a kosmeticky veci? Dekuji, nechci." #1 FAIL
            2)Tak určitě :) A nemáš.
            3) Nemám s tím problém, hlavně to dělá firma se steamem a obrovským kapitálem, no a? Jo, jedna z věcí, co mě u LoLka štve, podobné free week rotace + další věci ohledně věcí k hráčům. A teď zima, co má být? Nepotřebuji ji za takové drobnosti shazovat. Ale to tě stejně nezajímá, sorry.
            Dotě 1, vím, taky jsem ji rád hrál a jsem mu za ni vděčný :) *SLAP* ?, wtf!
        • Veskoslav
          V dotě 2 si kupuješ krdiny? To je pro mě novinka. Já myslel, že se kupují pouze kosmetické věci na hrdiny, kdy si Valve bere 35% z prodávaných předmětů a zbytek jde tomu, co to vyvinul pro danou postavu. V LoL se můžeš skrývat jak v lese, tak v křacích. Dota 2 byla jasně deklarovaná co to bude za hru a proto má takové hrdiny jaké má. LoL až na pár vyjímek má hrdiny inspirované Dotou. Rozdíl je ten, že LoL není následovník Doty, jde si vlastní cestou.
          • Asharak
            Myslel jsem placení obecně.
        • Ha a máš to, stačila drobná kritika byť jsi napsal že jsi nestranný a máš patřičně namínusováno od fanbójů. *2*
    • http://tinyurl.com/cshr5dt
    • Blizzard to dela s D3, kdyz to funguje proc to menit
      • V D3 funguje jenom pay to win. A cash flow. Směrem k Blizzardu.
        • Veskoslav
          Ty jo. Já jsem si koupil Diablo III, nezaplatil jsem a stejně jsem vyhrál. Divné:)
          • Aha, tos ho jako koupil bez placení jo. Škoda že tu není velkej palec nahoru.
  • Každej normální hraje LoLko a ne stupidní Dotu...
    • Asharak
      Nebýt toho slova "stupidní", je z toho celkem pěknej joke komment, škoda *6*
    • Takze kdyz hraji LoL a Dotu tak nejsem normalni, ale ty jo protoze nedokazes ocenit obe hry, pouze jednu tvoji soucasnou.
    • Zerathus
      Přesně tak.Dota je mnohem těžší než LoL a je pro pokročilejší a zkušenější hráče.
      • Asharak
        Přejít tihle zkušenější hráči do LoLka na vyšší ligu, popadali by stejně jako ti z LoLka v Dotě... easy, nevím co furt řešíte za kraviny *3*
        • JohnyTheZik
          popravde to, ze je dota tezsi, se da celkem snadno overit tim, ze dota hrac celkem bez problemu zahraje obycejny hry v LoLku, kdezto naopak nikoliv.. To, ze by se zkusenej hrac doty tolik nechytal v pro gamingu LoLka je celkem jasny, protoze na pro gaming proste musis znat vsechny hrdiny (resp. sampiony -.-) a itemy a mit trochu vetsi prehled..
          • Prostě lol příspěvek. Přesně to vidím, jak si Dota hráč řekně: tak ted si dokážu, že můj skill je dostatečný i na "podřadné lolko". Založí si účet a jde do toho. WOW uplně jsem je zničil. Lol prostě je pro děti a moooc lehký. Jenže si neuvědomí zásadní věc. Jeho lvl je 1 a tudíž hraje proti nováčkům a novým hračům co teprve začali hrát. ( jasně jsou tací co si grindí nové účty ať už z různých důvodů). Chtěl bych vidět jak by hrál na lvl 30 i třeba i obyčejný normal. Nemluvě o ranked na vyšším ranku. To už by zas tak bez problémů nedával.
            • JohnyTheZik
              Jelikoz hraju v tymu prave s klukama, co jsou levely 20-30, tak ne, nemas pravdu :)..

              V dote jsou proste slozitejsi herni mechanismy, at uz je to nejakej deny, orb efekty, moznost ovladani vice jednotek, nebo treba moznost divnout pod vez a hned neumrit (zjednodusene receno)..

              A ikdyz to neznam, tak tu hru dokazu celkem v klidu zahrat, kdezto naopak to nejde nikomu, protoze je tam vic veci, ktery je treba pochopit :).. A to je asi tak vsechno.
        • Zerathus
          challenge accepted ! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit