Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vindalooo
    1) "Hrejte si co chcete a nekecejte mi do mé hry."
    2) Všechny hry stejného žánru se prostě navzájem kopírují a já na to: "jen do toho!". Alespoň mají vývojáři čas na vymýšlení nových vychytávek oproti konkurenci.
    3) Když sem dojde nějaký pomalejší typu "Toto je lepší než to vaše a to vaše kopíruje to moje" se jen chce nějak zviditelnit protože jinak na něj všichni se*ou. Nekrmte ho a on chcípne ;)
    4) IE sucks...less.
    • Ten, kdo se neumí na svou hru podívat kriticky si žádnou nezaslouží.
      • Ethy
        Neboj, já vím o spooustě chyb co Dota má, ale ty tady troluješ s nepodloženými fakty, špatnými fakty, a ještě troluješ děsně špatně *9*. Já proti LoLku prakticky nic nemám, jsou to úplně jiné hry, jen mě tady prosím nekrm fakty který nejsou pravdivý, to proto jsem takhle vylítnul *3*.
        • Asharak
          Né že bych nesouhlasil, ale reagovat na !trolla" (ne, nevím jak ho normálně slušně nazvat), který něco vyzdvihuje oproti něčemu jinému tím, že jeho výrok neguješ, tě posouvá na stejnou úrověň, ba dokonce i možná horší. :/
      • Drtimlam
        Říká LoLBoy:)
        • Já nejsem fanbój LoLka, třeba jeho systém s RP a IP a výber jenom free + koupených hrdinů je úplně k prdu. A nebojím se to přiznat. Dota to má lepší.
          • Ethy
            Já si myslim, že tenhle systém kupování herů budou muset překopat, ať chceš nebo ne, teďka mi to tady zase budeš na x příspěvků vymlouvat, tak RIOT se bude muset přizpůsobit až Dota 2 vyjde, protože je to pro LoLko velká konkurence.
            • Možná nebudou, přecejenom je to f2p, ty sypou pěkně. Hlavně mi někdy příjde, že lidi jsou ujetí a čím víc grindu nebo peněz do toho musí nacpat, tím víc se snaží. Viz WOT. A já budu jedině rád když někdo zvládne těmhle nesmyslně penězma cpanejm f2p konkurovat.
  • 1) kolegu přitáhl článek a ne hra ;-) takže koment veskoslava pozbývá smysl...
    2) i když něco nesnášíme, vyjadřujeme ohledně toho svoje názory... to nemá s iq nic společného (ale je sranda se dívat co lidi jako drtimlam dokážou splodit ;)
    3) každý máme právo na svobodu slova, tudíž se připojím - cca 3miliony ( - výjimky a občasní hráči) závisláků a nerdů... krásné toto číst... (netlachám tu do vzduchu, DOTA zničila mýho kámoše, kvůli ní na gymplu 2x propadl, přišel o přítelkyni... a slyšel sem o více a více případech)
    4) všeho s rozumem (krom drog, ty vůbec) a to platí i pro hry... nedovolte aby vám hry zničily život...
    5) díky za pozornost :-) (a teď nerdi do mě...sápejte...)
    • Asharak
      Double post!... NOOB!
    • Boom
      1. Přítáhl ho článek o něčem, co nesnáší. Já když něco nesnáším, vyhýbám se tomu a je jedno, jestli se jedná o hru, jídlo, film či články o tom.
      2. Pokud někdo vyjadřuje své názory s IQ to může mít mnoho společního. IQ není jenom inteligenční koeficient, ale uživá se i při vyslovení inteligence člověka. A jelikož náš trolí přítel mele s prominutím sraččky o tom, že Dota 2 vykradá LoL, tak jeho IQ nebude nikterak závratné.
      3. Svoboda slova končí tam, kde začíná svoboda někoho jiného. A to, že máš kámoše s prominutím idiota, to je tvůj problém. Propadnou kvůli hrám může opravu jenom hlupák.
      4. Kdo si dovolí zničit život hrami, no tak jeho boj. Líto mi ho nebude.
      5. Proč by se každý po Tobě měl sápat? Vzrušuje Tě to?:)
      • Aha, IQ ... Hlavně že si pleteš Kníže Ivan a Ringwraith. *7*
        • Boom
          Nedělej ze sebe hlupáku. Celý příspěvek se týkal Vás obou a Anonym řešil všeobecně. Já to pouze zúžila. A neotravuje trolíku;)
          • Anonym na mě nikde nereaguje, chce to líp číst. A psát, ta poslední věta nedává smysl.
  • Každej normální hraje LoLko a ne stupidní Dotu...
    • Asharak
      Nebýt toho slova "stupidní", je z toho celkem pěknej joke komment, škoda *6*
    • Takze kdyz hraji LoL a Dotu tak nejsem normalni, ale ty jo protoze nedokazes ocenit obe hry, pouze jednu tvoji soucasnou.
    • Zerathus
      Přesně tak.Dota je mnohem těžší než LoL a je pro pokročilejší a zkušenější hráče.
      • Asharak
        Přejít tihle zkušenější hráči do LoLka na vyšší ligu, popadali by stejně jako ti z LoLka v Dotě... easy, nevím co furt řešíte za kraviny *3*
        • JohnyTheZik
          popravde to, ze je dota tezsi, se da celkem snadno overit tim, ze dota hrac celkem bez problemu zahraje obycejny hry v LoLku, kdezto naopak nikoliv.. To, ze by se zkusenej hrac doty tolik nechytal v pro gamingu LoLka je celkem jasny, protoze na pro gaming proste musis znat vsechny hrdiny (resp. sampiony -.-) a itemy a mit trochu vetsi prehled..
          • Prostě lol příspěvek. Přesně to vidím, jak si Dota hráč řekně: tak ted si dokážu, že můj skill je dostatečný i na "podřadné lolko". Založí si účet a jde do toho. WOW uplně jsem je zničil. Lol prostě je pro děti a moooc lehký. Jenže si neuvědomí zásadní věc. Jeho lvl je 1 a tudíž hraje proti nováčkům a novým hračům co teprve začali hrát. ( jasně jsou tací co si grindí nové účty ať už z různých důvodů). Chtěl bych vidět jak by hrál na lvl 30 i třeba i obyčejný normal. Nemluvě o ranked na vyšším ranku. To už by zas tak bez problémů nedával.
            • JohnyTheZik
              Jelikoz hraju v tymu prave s klukama, co jsou levely 20-30, tak ne, nemas pravdu :)..

              V dote jsou proste slozitejsi herni mechanismy, at uz je to nejakej deny, orb efekty, moznost ovladani vice jednotek, nebo treba moznost divnout pod vez a hned neumrit (zjednodusene receno)..

              A ikdyz to neznam, tak tu hru dokazu celkem v klidu zahrat, kdezto naopak to nejde nikomu, protoze je tam vic veci, ktery je treba pochopit :).. A to je asi tak vsechno.
        • Zerathus
          challenge accepted ! *1*
  • DOTA 2 je super už mám odehráno skoro přes 200hodin... jediné co mě vytačí do ruda je MANY RUSSIA PEOPLE !
  • Dva se perou a HoN se smeje
    • Veskoslav
      HoN je skvělý. Ale těžký, složitý a náročný. Pro úzký kruh hráčů. Rád si ho občas zahraji, ale trvalo mi skoro rok než jsem se pořádně naučil hrát v HoN, abych se nemusel stydět. Pokud srovnám obtížnost pochopení, tvorbu předmětů a hrdiny tak je to následovně: HoN>Dota2>LoL
    • HoN je iplne iny ale mrtvy urcite nie je. HoN je zabavnejsi a hlavne rychlejsi ako dota. Dota 2 je najnudnejsia zo vsetkych MOBA hier. I SMITE je lepsi ako dota
    • kostejnesmrtelny
      HoN byl mrtvej ve chvíli, kdy oznámili Dota 2 a kremací prošel, když přešel na P2W.
    • HoN je mrtvej už příchodem doty u LoLu to neplatí, protože to je tak jiná hra že se to nedá srovnávat, ale HoN mi sloužil pouze jen jako ukracení čekací doby na originál :P ...
  • Dota 2 je zastaraly koncept neceho a kdo to hraje tak navic podporuje hamburgerozrouta a jeho megakorporatni spolecnost, jediny co Dota 2 dela je ze parazituje na slave sveho predchudce a absolutne nic noveho do hry neprinasi, dokonce aji pres to ze je to tak velky projekt a valve se ti chlubi tak nedokazali za tech x mesicu co uz je to v kvazibete zkopypastovat vsechny hera a vymyslet novy... nic proti ale Lol aspon dokazalo s necim novym prijit a neni to takovy pateticky parazit! Kdyz uz dotu tak cest a slavu 1nicce!
    • Boom
      Tak nám pošli svou fotku a životopis k tomu, ať se můžeme zasmát:)

      1. S čím novým prišlo LoL? Kromě Domination a to, že se člověk může skrývat v křacích (což mě osobně přijde jako naprostá hloupost). Většinu hrdinu má obšlehnutých a inspirovaných z Doty, některé dokonce až z novější hry HoN. LoL je dále katastrofální ve výběru hrdinů, kdy se neustále mění, pokud člověk nemá ty svoje koupené. A když má rád či umí hrát za 4 hrdiny, co stojí 6300 herní měny, tak je to na měsíc si na ně vydělat. A to nemluvím o runách. Včera jsem potkala fracka, co do toho narval cca 8000. Ale hrál to jak mamlas, klasický noob s Mist Yi.
      • nedokazu si predstavit co bych si v lolku koupil za 8000 specialni ponozky? :D zas neprehanejte :) 6300 daval muj kamarad kterej u toho pravda sedel hromadu casu za tyden a runy se myslim opravdu za realne penize koupit nedaji
        • Boom
          8000 Kč. Kupoval celý účet, omlouvám se, že jsem to nenapsala dříve. Moje chyba. Jednalo se o 30 level, full runy na tank+útočný mág (Morgana např.), 32 hrdinů+u každého 3 skiny dokoupené:)

          P.S: A jak to vím? Ten účet byl mého přítele, co ho prodával:)
        • Haterům to nevysvětlíš.
      • Runy nejdou koupit. *15*
        • Veskoslav
          Ona tam psala, že ten kluk dal něco do run?:)
          • A co si teda koupil, že do toho narval 8000? Nic, není to p2w jak "jiné" MOBA hry. *3*
            • Ale o tom vůbec nemusíme diskutovat, ty máš přece pravdu vždycky. *7*
            • Veskoslav
              To jsi mi dal odpověď. Takže mám pravdu. Hloupý a provokující trol....
            • Ta zkopírovaná.
            • Veskoslav
              Která z jiných her typu Dota je PW2? Pobav mě:)
    • Asharak
      Tak dnes je to v módě, HD rekmake edice, ale alespoň to má jiný grafický styl že, což z toho dělá v celku jinou hru (v uvozovkách) než jednička *4*
    • Ethy
      Takze rikas ze kupovani hrdinu za body, ktery se teda ok, daji ziskat vyhrama, ale farmit body abych mohl hrat nejakyho hrdinu, je neco dobryho a inovativniho? Diky nechci. Ono ty jejich body celkove, utracet real life prachy za hrdiny a kosmeticky veci? Dekuji, nechci. V Dote se az na par veci da vsechno ziskat farmou nebo vymenou.

      LoLko prislo s necim novym... Jediny co se mi libi je ta mapka kde dobyvas obsazujes veze, to je cely. Jinak schovavani ve krovi a podobne veci, k tomu se radsi nebudu vyjadrovat, vsichni vime co je to za blabolovinu.

      Btw. treba takovej Teemo je ukradenej hrdina z Dota for, kdy jeden uzivatel delal koncept navrhu na noveho hrdinu (Teemo) a RIOT ho sproste okopiroval, ale to je jedno, stejne ti to nema cenu vysvetlovat.
      • Asharak
        1. "V Dotě se dá až na pá..." what? = to samé, počkej až tam rozšíří nový real money systém! Ale vlastně to je Valve že, vždy se vyplatí investovat... ok LoL money system = BAD
        2. Ok, máš pravdu, žrat stromy a schovávat se v lese je oproti tomu strašně epic! Ok LoL bush system je Bad, pravda.
        3. RIOT ukradl koncept hrdiny, ok, DotA 2 krade (ne sorry, dělá remake, je tam přece tvůrce doty a je to jeho, my bad) celý koncept jedničky, ale to není krádež, jo, už jsme to řešili vlastně -.- (no s tebou asi ne, bych se dřív uškrtil), fajn, beru, taky se mi nelíbí Axe skin munda (asi nepochopíš, nvm).
        No snad si to nečetl, dozvěděl ses jen že máš pravdu, škoda tvého času, mě to nevadí :| peace!

        pro hnidopichy, ale ty s lepším IQ: u mě má každá z her své mínusy
        • Ethy
          Za RM se kupují pouze kosmetické hrdiny, ne věci které ovlivňují hratelnost (hera, runy a já nevim co tam ještě přidali)

          2) Ano je to blbost, skutečně tuhle featuru nechápu, sorry. Jinak stromy a jejich jukování máš i v LoLku btw pokud se nepletu.

          3) Ano, dělá remake, volné pokračování, něco proti? Dělá ho firma která je nejvíc friendly k hráčům a dělá ho člověk který na Dotě udělal NEJVÍCE práce... S tímhle máš vážně problém? Prober se, sorry.
          Jinak Axe má v pohodě skin, jedinej kdo mi zatím vyloženě vadí, je Viper.
          • Asharak
            Quote: "Ono ty jejich body celkove, utracet real life prachy za hrdiny a kosmeticky veci? Dekuji, nechci." #1 FAIL
            2)Tak určitě :) A nemáš.
            3) Nemám s tím problém, hlavně to dělá firma se steamem a obrovským kapitálem, no a? Jo, jedna z věcí, co mě u LoLka štve, podobné free week rotace + další věci ohledně věcí k hráčům. A teď zima, co má být? Nepotřebuji ji za takové drobnosti shazovat. Ale to tě stejně nezajímá, sorry.
            Dotě 1, vím, taky jsem ji rád hrál a jsem mu za ni vděčný :) *SLAP* ?, wtf!
        • Veskoslav
          V dotě 2 si kupuješ krdiny? To je pro mě novinka. Já myslel, že se kupují pouze kosmetické věci na hrdiny, kdy si Valve bere 35% z prodávaných předmětů a zbytek jde tomu, co to vyvinul pro danou postavu. V LoL se můžeš skrývat jak v lese, tak v křacích. Dota 2 byla jasně deklarovaná co to bude za hru a proto má takové hrdiny jaké má. LoL až na pár vyjímek má hrdiny inspirované Dotou. Rozdíl je ten, že LoL není následovník Doty, jde si vlastní cestou.
          • Asharak
            Myslel jsem placení obecně.
        • Ha a máš to, stačila drobná kritika byť jsi napsal že jsi nestranný a máš patřičně namínusováno od fanbójů. *2*
    • http://tinyurl.com/cshr5dt
    • Blizzard to dela s D3, kdyz to funguje proc to menit
      • V D3 funguje jenom pay to win. A cash flow. Směrem k Blizzardu.
        • Veskoslav
          Ty jo. Já jsem si koupil Diablo III, nezaplatil jsem a stejně jsem vyhrál. Divné:)
          • Aha, tos ho jako koupil bez placení jo. Škoda že tu není velkej palec nahoru.
  • Kdyby nekdo chtel pošlu klidně invite :)
  • JohnyTheZik
    Haha, to je prekvapeni po prednasce :D..

    Diky Alesi:)!
    • ales.smutny
      Nápodobně ;)
  • Dota2 sa uz da hrat ?! ...
    • Bud muzes zkusit pres jejich stranky pozadat o klic a nebo sehnat nekoho kdo ti posle klic :)
    • Jo, milion let v beta verzi. Valve už dává beta invite každýmu druhým.

      Běž sem: 4chan.org/v a popros, že chceš beta incvite, někdo ti pošle.
      • ja mam este dva gifty na dotu 2
        • No jo no, Gabe je rozhazuje plnýma hrstma teď.
          • Asharak
            No ty vo1e... sem se tam mrknul včera po měsíci a zrazu 5 giftů *8* se ani nedivím, že to překročilo nějakou hranici 3M :)
  • LoL je v mnoha věcech z mého pohledu lepší. Na hře se pracuje dlouho dobu s velmi dobrými vyhlídkami do budoucna. S3 příchází a jsem na ni zvědav. Už jen s pohledu uživatele co sleduje přenosy z rúzných turnajů pořádané po celém světě. Riot to vzal za správný konec a věnuje se tomuto žánru s velkým nasazení. Systém hry mi přijde více zabavný , jak pro hraní tak pro sledování. Není asi náhodou, že LoL je nejhranější a nejsledovanější hra světa.
    Dota2 a její tvůrci prostě zaspali dobu a nyní vydali čistý remake Doty. Nic víc nic míň. Mne nezaujali vůbec ničím. To si radši znovu zahruju dotu1 než toto.
    • Sorry zeto rikam ale LOLKo je na PRD Duvody vsechno lehci free teleport atd V dote musis setrit money na vsechno teleport atd jetam courier a muzes si veci donist a nemusis jako ..... chodit na zacatek a stracet expi a goldy Proste Dota 2 Je lepsi a Lolko tu mapu okopirovalo .......
    • Necháu proč musí skoro KAŽDÝ p*dělat svůj koment (jeho myšlenku) tím, že začne o něčem podobném mluvit v negativním významu..
      Neříkám že s tím mohli přijít přece jen tak o rok dřív, jak začla jednička "umírat", ale alespoň si na druhou stranu někteří odpočinuli a ted se k ní můžou vrátit s lepší podporou a novou komunitou, turnaji atp.... no a ti, kdo už nechtěli hrát jedničku, ale lol se jim systém nelíbilo teď zase mají co hrát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit