Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No když to říkaj takzhle tak to bude určitě stát za kulové a dějové následky dopadnou asi jako konec ME3 *16*
  • Dragon Age 2 byla špatná hra. To v každém případě.
  • Veskoslav
    Největší chybou bylo to, že po skvělé jedničce, jsem si tu ohavnost nainstaloval do pc. A dokonce jsem měl originál! (byl zdarma k ME2:-D). To byla chyba, která se neodpouští....Ať raději zapracují a kompletně předělají konec ME3, kdy skvělou hru pohřbili pokurvenou duhou. Až toto spraví, nechť pracují na DA3, zapomeno, že existovalo DA2 a navážou hratelností a celým konceptem na původní DA.
  • Doufám, že ty sliby nejsou stejně pravdivý jako tohle:

    http://social.bioware.com/forum/1/topic/355/index/11353192/1
  • MidnighT91
    Dvojka neměla chyby... Dvojka byla chyba...
    • blbost .. dokážu si tě živě představit jako 18 náctiletého, který na IWD, BG potažmo RS ani nešáhnul a povídáš všem okolo jak byly "tehdy" hry skvělé a jak ted jsou dle tvého názoru nové hry"chybou" (podotýkám, že nové) jednou jsi si zahrál Diablo a už se pasuješ na Hardcore RPG hráče. Jestli si chceš smlsnout na HATU nevychovaných takzvaných "fandů" DA, zajdi si na forum Bioware.
      Říci, že je hra chybou je naprosto Směšné.
      • Veskoslav
        Všechny zmíněné hry jsem hrál, hrál jsem i ůvodní sérii M&M či hry, kde kostkovaný papír nebyla nadávka, ale pomůcka. A přesto říkám: DragoAge byla neskutečná sračka, která s původním DA neměla vůbec nic společného....
      • pro mne jsou důkazem, že mám pravdu ty mínuska nad mým komentem takže děkuji
        • MidnighT91
          Ty mínusi neznačí že máš pravdu, spíš ti jasně ukazují co si o tobě lidi myslí... Já hrál hry na 386ce když si ty ještě tahal kačera, všechny ty 3 hry co jsi jmenoval jsem dohrál několikrát a pořád platí že dragon age 2 je tak špatná hra že nemělo nikdy vzniknout, nazdar...
          • pokud chceš brát diskuzi osobně zajdi si na iDnes.cz

            možná sem se nevyjádřil dost jasně ... tvé naivní názory nikoho nezajímají, tím méně Developera. ME3 je čístá haluz takže na to bych se nevymlouval, možná ti bude jasné co jsem tím komentářem myslel až se podíváš na metacritics, protože jak tvrdíš už přece nejsi dítě.
      • když to řikáš tak to musí bejt pravda!
  • "Dragon Age 2 nebyla špatná hra. To v žádném případě." http://bit.ly/Ig4WUN *11*
    • Dragon Age 2 wasn't a bad game, but then it took an arrow to the knee.
    • God-of-War
      Space Balls je mega *1*
  • Co mě třeba hrozně sralo byl nedostatek nějakých pořádných itemů, bez DLC si ty mel pekne veci a tvoji spolecnici chodili obelečení hůř než městské stráže. i s tema DLC ve kterých najdeš nějake armory tak ten počet byl chudý
  • Bioware už nevěřim ani slovo. Stačí si přečíst, co slibovali před vydáním ME3. Nebude MP, nebude gay romance, MP nebude zasahovat do SP, naše rozhodnutí se výrazně projeví v závěru hry, nebude klasický "ABC" konec a já nevím, co ještě. Tím ovšem neříkám, že ME3 je špatná hra, ale sliby a realita mají k sobě často hodně daleko. Nehledě na to, že DA se narozdíl od ME druhým dílem už samo pohřbilo.
    • Musíme doufat, že jim tenhle backslash ukáže, že to asi přepískli. Každopádně ME3 byla moje poslední předobjednávka.
  • Hmm, takze tak za rok Bioware upusti od hustokrutoprisnej pozy, ze koniec ME3 nie je umeni ale fail, a v ME4 sa poucia *1*
    • To mi trochu zacina pripominat Molyneuxe *1* *1*
  • MickTheMage
    Francuzsko, hmm? Takze potencionalny dalsi diel sa bude podla vsetkeho odohravat v Orlais. Teraz este zistit, ci to bude stale RPG alebo nejaky nepodarok, ktore Bioware posledne roky produkuje. Na Dragon Age 2 radsej zabudnut, i ked mal svoje svetle chvilky, nie ze nie.
    • Mohl bych se zeptat kolika body si na gameswebu ohodnotil ME3 když jsem na té stránce byl tak tam tvá recenze z nějakého důvodu nebyla
      • smejki
        http://gamesweb.sk/23783/recenzie/mass-effect-3.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit