Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsem dlouhá léta otaku ale tohle se mi vizuálně fakt nelíbí, a komu se líbí ty špekatý kejty tak je ... divnej. Připadá mi jako kdyby japoncovi řekli "hele namaluj něco co se bude líbit průměrnýmu americkýmu puberťákovi co chodí každej den žrát do Meka a ženskou zná jen z časopisů kde jsou modelky upravený ve photoshopu"
    • Ono sa to nema pacit, preboha. To by fakt musel byt magor koho hento pritahuje. Ono to len pokracuje v trende z 90tych rokov - Barbar Conan komixy, DnD hry, Golden Axe atd atd. Vtedy este nemuselo byt vsetko tak skurvene politicky korektne.
      • Nemá se to líbit? V tom případě to splnilo účel dokonale do puntíku. Hele líbí se mi figurky chaosu z warhammeru které ztvárňují oslizlé zmutované démony, protože jsou prostě skvěle ztvárněný, tohle je kýč. Vkus nijak nesouvisí s politickou korektností, kostičková baba z golden axe vypadá stokrát líp jak tohlencto, když už mluvíš o Conanovi, což je moje silná parketa, tak tohle mi velice vzdáleně připomíná tvorbu Franka Frazetty(RIP) kde někdo zvětšil zadky a kozy o 500% ale umělecky to na něj zdaleka namá. To můžeš klidně napsat že teletubies navazují na rannou tvorbu disneyho
  • Len by som rad upozornil (aj ked v recenzii to spomenute je, ale kto uz teraz cita recenzie, zejo...), ze na PS+ je to momentalne (alebo pri najblizsom update) na Vitu zadarmo. A je to fakt vyborna hra, kto niekedy hral stare Golden Axe alebo DnD na arkadovych automatoch bude okamzite doma - skvela hra.
  • Thorar
    Dík za recenzi, další důvod si pořídit ps3 :-)
    • PlayStation 3 je spickova konzole, nejlepsi vubec se spoustou skvelych her (od JRPG po zapadni produkci), narozdil od PS4, kde se lide ukaji jen nad 1080p a dobrych her minimum, cili urcite nevahej a porid si ji *5*
    • Na co PS3 když to dnes vyšlo v rámci PS+ zadara na Vitu :)
      • Thorar
        Mám 3DS XL, další handheld nechci :-) xbox jsem dal synovci, tak půjdu do ps3 *3*
      • flash789
        pro plno lidi je handheld naprosto nezajimava věc...
        • Myslíš herní analfabety?
    • Jack1947
      Nemá smysl otálet, rovnou jít do něj když je ještě čas. Jinak zlevní PS4 a 3jka zapadne prachem v minulosti. *4*
  • Hra vyšla před deseti měsíci. Recenzovat po takové době je docela smutné.
    • Jack1947
      Lepší pozdě nežli... nikdy. *4*
  • Tushan
    art u těhle hry je naprosto boží. jenže ps 3 už nemam a vitu fakt nechci. škoda *13*
  • Lotr
    Boobies! Boobies! Booooooobies! BOOBIES! *14*

    O čem vlastně jiném je ta hra?
    • O neprehlednych soubojit kde po prvnich trech vterinach nevis kde jses nebo co delas a nekonecnych menu (a to hlavne ve vice lidech na splitscreenu)...
      • Lotr
        Ale jsou tam boobies. Boobies dávají smysl existenci.
        • Jack1947
          Pokud to vidíš takhle, pak se nedivím že většina hráčů udělá většinu ustupků právě kvůli jedinému, ukojení své neuskutečnéné touze po těch nejjednodušších potřebách.
          • Lotr
            Většina hráčů jsou jen muži. Ztracené existence plné uhrů. Nemůžeme si pomoci
            • Jack1947
              To mi tak nějak došlo... *3*
            • Lotr
              Ale já hru nijak nesoudím. Jen žertuji na téma "hlavního taháku hry"
            • Jack1947
              Tak taky nemůžes házet všechny "muže" do jednoho pytle,že? někdo rád i nějakou tu hratelnost.

              Mimochodem pokud bych měl soudit o hře pouze z toho hlavního obrázku, nic pěkného by to tedy nebylo. *4*
  • Připomnělo mi to Yogtrailer na tuhle hru a narážku na nerealistické vnady hrdinek. *15*
    https://www.youtube.com/watch?v=1DbjuMzc2G0
  • Tohle jsem zahlédl už před nějakým časem a docela mě to oslovilo, ale pak jsem zjistil, že to není na PC. Mohl by mi tu někdo doporučit pár her v podobném stylu a i po výtvarné stylizaci?
  • není tahle už asi tak rok stará?
    • Zayl
      No co, retro recenze.
  • tak to je op

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit