Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Je to tak kolem 7/10... atmosféru Soulsů nebo BB to nemá, svět a postavy není tak kvalitní jako ve Witcherovi 3, ale jsou tam dobré souboje a systém pawnů funguje skvěle, já bych řekl tak 7,5/10, to je můj božský názor...
  • Zajímalo by mě, zda porazil recenzent i finálního bosse NG+.
  • Když kouknu na steam, tak mi vyskočí jedna negativní recenze od Čecha http://steamcommunity.com/profiles/76561198106914311/

    který píše, že je to nejhorší hra za poslední roky, nahrál v tom 2,8 hodiny.

    To bude asi problém současné generace, nedají tomu čas. Sedmička je pak naprosto směšná, ale co už...
    • Veny
      já věděl už po 10 minutách, že tohle mě nechytne... konzolové ovládání, demence pawnů a jeden jediný save slot... v 2016 tohle prostě nezvládnu
      • hmm, tak to si borec... Mě to chytlo až jsem začal objevovat zkratky mezi oblastmi, udělal jsem si schopný build, začal prozkoumávat temné dungeony apod. Takže řekněme po nějakých 10-15 hodinách...
        • Veny
          Tak to ti gratuluju... já po čtyřech hodinách odinstaloval, protože pro mě hra přestala být zajímavá.
          Mam radši rozvoj postavy, než obyčejné levelování v předem odemčených třídách.
          Těch 10 hodin nudy ti přeju, ale já si během nich radši zahraju zaklínače na NG+, abych si mohl zahrát novej datáč...
          • však si hraj zaklinace, v poradku. Ale prosimte nemel tady bludy když o DD nevis vůbec nic, proste te to nechytlo , není to hra pro tebe, tak se s tim smir ze to nedáváš a nech tu hru lidem co mají trpelivost se ucit a nejsou skrz na skrz casualove az to boli. Diky
            • Veny
              No tak promiň, že jsem řekl svůj názor po čtyřech hodinách hraní, kdy jsem viděl vše, co hra nabízí. Neřekl jsem, že mě hra nebaví... baví, je zábavná, ale některé prvky dělají tu hru pro mě nehratelnou
              Každá hra má dnes quicksave... ukládat tak, že musim každou minutu 5x kliknout není moc funny.
              Každý RPG má nějaký staty, skilly, atributy... tady si jen přepínáš třídy a pár spellů. Žádný mount, ani efektivní fast travel. Ne, není to hra pro mě, což je šokující, protože není moc RPG her, které nejsem schopen hrát...
              Tak jako tak jí hodnotím jako hru v roce 2016 a hru na PC, což je těžký podprůměr, což dává smysl protože to je hra stará snad 5 let a ještě dělaná na konzole.
              A nejsem casual... za život mam odehráno víc jak ty (tak aspoň 10 000 hodin). Z toho půlku na RPG hrách od Falloutu, přes Morrowind až po Mass Effect a Zaklínače.
              Když se ti můj názor nelíbí, tak ho ignoruj, dej mi disslike ať si zvedneš ego, a jdi se vyvztekat jinam.
            • ja to psal konkretne jemu v kontextu jeho pripsevku, nevim proc to zobecnujes,
            • Takze kdyz neco nekoho nebavi tak to nedava a je podle tebe casual???Chtel bych vedet ktere hry nebavi tebe...
        • Tak to říkají všichni že to začne být zábavný po těcg 15 hodinách, ale to podle mě není dobře. To fakt mám 15 hodin hrát něco, co mě až tak moc nebaví a doufat že mě to možná za dobu za kterou kolikrát dohraješ celou jednu hru, možná začne bavit? Proč to nemůže být zábavný od začátku?
      • TheGGG
        miluju ten nic neříkající pojem "konzolové ovládání" kterým se rádoby pc elitka ohání, aby působila hardcore...
        • Veny
          Jo, když potvrzuju backspacem a potřebuju stisknout 3 tlačítka abych vycastil spell... konzolové ovládání...
          • TheGGG
            to chce připojit ovladač, dnes normální vybavení i pro každého majitele PC...
            • takže šudláš 15 let myšítko. No tedy, holky na tebe musí letět. Takový zásadový člověk se nediví.
            • TheGGG
              protože jsi očividně jen zarytý PC fanatik, co radši nehraje polovinu her, jen proto aby si nemusel připnout ovladač... to já zas K+M použiju na PC je při hraní army a těch pár RTS co mě fakt zajímaj, jinak i na PC mám ovladač a je to naprosto perfektní...
            • Veny
              za 15 let hraní na PC jsem ho nepotřeboval...
  • 7 v pohodě, lehce nadprůměrné hodnocení pro lehce nadprůměrnou hru, já souhlasím
  • Už vidím ten Hate :).

    Za mě v pohodě hra, která trpí pár menšíma problémama.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit