Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to neřikám, ale předpokládám že když sem autor píše nějakou recenzi tak by se měl nějak schodovat s "pravidly" celého webu která nastavil asi šéfredaktor. To je pak vidět na čtenářských recenzích kde někdo napíše "moc mě to nebavilo ale je to docela dobrá hra" a dá tomu 9/10. Volej píše že tu hru ocení fanoušci žánru a odpustí tomu chyby a tomu tady odpovídá 7... nebo takhle se mi myslim že k tomu došel.
  • a ty jsi to hral? ze vis ze je sterilni?
  • a to je jako stupnice certifikovana pánembohem herního vesmiru, nebo se jen kluci nekde slezli a proste to vymysleli? Asi to druhé zejo. Takze se doufam nebudes zlobit když to nebudu povazovat za moc smerodatne a pojem vyborna si budu představovat jinak:)
  • residentevilfans
    Ja to nikomu neberu. At si hraje kazdej co chce. Me prijde ta hratelnost sterilni.
  • tak s emrkni jak se hodnotí na tomhle webu

    7 - Velmi dobrá
    Hra ocejchovaná sedmičkou bude zajímat především fanoušky daného žánru, kteří ji pro jiné kvality odpustí drobné a možná i nějakou tu větší chybku, která by pro širší spektrum hráčů byla hůře akceptovatelná. Pořád se však jedná o kvalitní titul, u něhož pozitivní aspekty viditelně převažují nad negativy.

    a ty říkáš že je výborná takže kdyby tomu volej dal 8 tak jsi spokojenej?

    8 - Výborná
    Do této kategorie patří po všech směrech kvalitní tituly, které nemají ambice posouvat hranice možného a nepřináší žádná překvapení. Jsou však řemeslně skvěle zpracované, neobsahují žádné zásadní chyby a skvěle pobaví.
  • jinak je to trochu smutné, ale nejlepší recenzi má pořád JD na EG a to je pánové ještě recyklovaná. Ostuda...
  • však si hraj zaklinace, v poradku. Ale prosimte nemel tady bludy když o DD nevis vůbec nic, proste te to nechytlo , není to hra pro tebe, tak se s tim smir ze to nedáváš a nech tu hru lidem co mají trpelivost se ucit a nejsou skrz na skrz casualove az to boli. Diky
  • Krescz
    God of war, Dark messiah...tam sice kopeš, ale taky dobrý *14*
  • nightborne
    Mrkni na recenzi v Levelu, potěší tě víc =).
  • ve které hře můžeš chytnou banditu do náruče a hodit ho z útesu? 10/10
  • Krescz
    no podle té recenze a gameplaye z minulého týdne bych tomu dal 5/10...působí to jako alfa verze
  • Lukass
    Kdepak, hra roku je Project Cars.
  • Veny
    Tak to ti gratuluju... já po čtyřech hodinách odinstaloval, protože pro mě hra přestala být zajímavá.
    Mam radši rozvoj postavy, než obyčejné levelování v předem odemčených třídách.
    Těch 10 hodin nudy ti přeju, ale já si během nich radši zahraju zaklínače na NG+, abych si mohl zahrát novej datáč...
  • ne, je krásná http://www.nexusmods.com/dragonsdogma/mods/14/?
  • osobní názor každého je v poradku, ale to nic nemeni na obecnem faktu ze to je vyborna hra.
  • Takže to má suprovou grafiku, promakaný příběh, dobré postavy a napínavej začátek? V recenzi chci zjistit klady i zápory a ta hra zápory má. Číslo vem čert to je jen orientační, ale třeba mám ve hrách rád silný příběh a to mi tahle hra nenabídne... to je pro mě mínus. Prostě to tak je. LV zase onanuje nad FOV a FPS a MSAA a bůh ví čím takže mu bude vadit grafika.
  • jasne, a pak hlasuješ ze hra roku je undertale..
  • z toho výkladu Olejníka bych si myslel, že je to sr@čka desetiletí.
  • Lukass
    jj prave , ja ziju v roce 2016 :-D
  • ne, nudnejsi gameplay jsem ještě nevidel, ta hra je ok, jen to neumej spravne podat. me by to video odradilo taky, nastesti jsme to hral na konzolich.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit