Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže když si to shrneme, je to RPG, kde není žádný děj a úkoly mají jediný cíl - přidat XP, aby se mohly plnit další úkoly. Připomíná mi to Barta Simpsona, co v jednom díle kopal jámu, aby kopal. *1*
    • TheGGG
      takže něco jak gothic...
      • tento radoby blbeček aby tu raz nepisal kraviny...ma max 14(ci uz vek alebo IQ) a hra sa tu na najvacsieho znalca RPG...
        btw flash: stale pises ako iny tu hru nepochopili, ale stale som nevidel ze by si napisal co hra okrem subojoveho systemu ponuka... vy dvaja ste snad najvacsia rakovina v diskusiach...stale kecy a ziadne argumenty na urovni
      • nekromant33
        Ten popis platí možná pro trojku, rozhodně ne pro první dva.
    • doufam ze podobne sumarizace nebudes praktikovat i v realnem zivote, zrejme bys totiž skončil jako bezdomovec s krabici vina za 20 korun v ruce.
      • Od hry na hrdiny čekám dobrý příběh, svět, který dává smysl a obojí by do sebe mělo zapadat. Cílem DD je vyrazit z města na "spanilou jízdu", pobít x krát za sebou stejné příšery a vrátit se zpět. Když se nad tím teď všichni soudruzi tak nějak kolektivně zamyslíme, je to vlastně simulátor psa, kterému hodíme klacek - on ho přinese, protože cílem přinést klacek zpět k pánovi je, aby pán opět hodil klacek. A tak dokola. *1*
        • Co je cilem DD ti naprosto unika, ale nevadi, pripadne ti dam pak pet korun na to vino, pokracujes velmi zdatne.
          • Netřeba, děkuji, šetři peníze na nákup skutečného RPG, ne konzolové arkády.
            • a ted dd_
              http://postimg.org/image/go6ozjl3n/
            • TheGGG
              http://www.heroicfantasygames.com/AoD/Release2/3.jpg
              je to toto? To pak asi máme každý jinou představu o dobré grafice... navíc pohled z vrchu? Fuj...
            • Přijde na to. Nemůžu šmahem odsoudit všechny Indie hry - Age of decadence např. je Indie, ale oproti pixeláckým hnusům, jako je např. Undertale vypadá solidně. Příběh má jeden z nejlepších, co v RPG žánru vyšlo.
            • TheGGG
              jen doufám, že tím "skutečným" RPG nemyslíš nějakou kostičkovanou artovou slátaninu od indie podvodníčků z glitchstarteru... to by pak skutečná RPG byl skutečný odpad...
  • Jack1947
    Tak vidím že zase pan obhajovač starých JRPG jedea plné obrátky... nejhorší je když nikdo někogo nechápe *9* věř mi i já to tady denodenně zažívám... vzlYyyk *13* ... ale naučil jsem se to nevnímat a pak je život o tolik lepší *4*
  • jinak je to trochu smutné, ale nejlepší recenzi má pořád JD na EG a to je pánové ještě recyklovaná. Ostuda...
  • ve které hře můžeš chytnou banditu do náruče a hodit ho z útesu? 10/10
    • Pethulla
      Jakýkoliv TES - tam ti ještě pomůže tím, že tam skočí sám.
    • Krescz
      God of war, Dark messiah...tam sice kopeš, ale taky dobrý *14*
  • Krescz
    no podle té recenze a gameplaye z minulého týdne bych tomu dal 5/10...působí to jako alfa verze
  • residentevilfans
    Stacil Gamesplay. Nudnejsi rpg jsem snad nevidel.
    • z toho výkladu Olejníka bych si myslel, že je to sr@čka desetiletí.
    • ne, nudnejsi gameplay jsem ještě nevidel, ta hra je ok, jen to neumej spravne podat. me by to video odradilo taky, nastesti jsme to hral na konzolich.
      • residentevilfans
        Ja to nikomu neberu. At si hraje kazdej co chce. Me prijde ta hratelnost sterilni.
        • a ty jsi to hral? ze vis ze je sterilni?
          • residentevilfans
            Nerozciluj se! Nemusim to hrat je milion videi na netu.Proste me nenadchlo nic co jsem s ty hry videl.
            Ja osobone v tom nevidel nic zabavnyho napr.pribeh,atmosfera,hratelnost,postavy a grafika(stylizace). Nic z tech nekolika hodin sledovani a rozmylseni jestli to koupit me nepresvedcilo.Je to muj nazor a ten tvuj ti brat nebudu.
            • Atmosféra je náhodou skvělá a uvědomíš si to hlavně v noci. Keře se ohýbají v poryvech větru, v dálce vidíš gobliny skákat kolem ohně a řvát do noci. Kolem sebe máš jen světlo z lucerny a občas k tobě doletí skučení nějaké obří obludy, která je připravená z tebe udělat čevabčiči. Tohle ve hrách hledám a Dragon's Dogma mi to bohatě splňuje.
            • residentevilfans
              Dik *3* Ale i tak si z videi nazor udelat muzu.
            • Aha..youtube hrac..uz nic nerikej:)
  • Lukass
    Ty stromy *1* Ta grafika je fakt spatna.
    • ne, je krásná http://www.nexusmods.com/dragonsdogma/mods/14/?
    • rok 2012..standart
      • Lukass
        jj prave , ja ziju v roce 2016 :-D
        • jasne, a pak hlasuješ ze hra roku je undertale..
          • Lukass
            Kdepak, hra roku je Project Cars.
  • To jsem ani necekal ze by tomu tady někdo dal 7/10, samozrejme to je malo, ale na zdejsi pomery necekane, a ještě vic je necekane ze to vůbec někdo zrecenzoval, když uz tu je recenze na konzolovou verzi. Recenzi samotnou radsi ani nectu akorát bych se rozcilil. Uz vidim vytykani absence uzasneho pribehu, nepropracovane postavy, grind, nudnej začátek, slabsi grafika atd..mam pravdu?
    • Takže to má suprovou grafiku, promakaný příběh, dobré postavy a napínavej začátek? V recenzi chci zjistit klady i zápory a ta hra zápory má. Číslo vem čert to je jen orientační, ale třeba mám ve hrách rád silný příběh a to mi tahle hra nenabídne... to je pro mě mínus. Prostě to tak je. LV zase onanuje nad FOV a FPS a MSAA a bůh ví čím takže mu bude vadit grafika.
      • osobní názor každého je v poradku, ale to nic nemeni na obecnem faktu ze to je vyborna hra.
        • MidnighT91
          Ty seš taky obecnej fakt...
          • ono tech 30k lidi denne co to hraje na steamu tomu obecnemu faktu dost prispiva. Pro priklad třeba takove Pillars of Eternity hralo po tydnu necelých 10k lidi. Jo, plno lidem se DD libi, a muzes se třeba stavet na hlavu:)
            • No hej "dle tveho" , to dopadne asi tak ako ked to odhadoval flash a sekol sa len "kusok". V realnom svete ale po tyzdni klesol DD na pocet hracov tam kde bol Pillars po dvoch tyzdnoch. Ale neboj urcite po mesiaci budu tie cisla diametralne odlisne ;-)
            • tak nobody či mantore nebo jak si hlupáčku říkáš. Hraje = hraje. První den nemůžu dělat statistky. Řekneme si měsíc od vydaní DD, kolik hraje DD hráčů a pak to porovnáme s PoE. Dle mého ale PoE nemá šanci... *5*
            • Co tak pre pochopenie vobec potozmyslat co znamena peak hrajucich hracov na steame? To naozaj nema nic spolocne s vlastnikmi. Trosku ma uz unavuje vsetko polopatisticky vysvetlovat "erudovanym" cechom.
            • Mantore mám pocit, že si pleteš pojmy, protože hrát a vlastnit v první den vydaní je rozdíl jako kráva, ta tvoje statistika jen dokazuje, že za pár týdnu to nehrála ani desetina vlastníku...
            • Stracas nervy aj fazonu.... "Pro priklad třeba takove Pillars of Eternity hralo po tydnu necelých 10k lidi.", ledze ich hralo 30k tak je to 200% odchylka. Jednoducha matematika zakladnej skoly.
            • Moj mily kokotko, ked je rozdiel medzi 27 500 a 30 000 dvesto percent tak zozeriem tvoje slipy.
              Ale ta uz vazne jebem, lebo tolko sprostosci ako mas vo svojej hlave by clovek len tazko hladal:)
            • Potrebujes sa viac strapnovat? Proste si strelil sprostost , tak tu prestan kalit vodu. No hej trochu si sa strelil, len o 200%, ale tak preco byt malicherny, kazdy sa raz "trochu" pomyli , ze? ;-) Trvalo mi to asi tak minutu a tri kliky, ak by si taketo info musel hladal polhodinu, potom sa necudujem, ze sa ti DD zda ako komplexne a hlboke PRG ;-)
            • delO
              mantore zase ti dovolili v ústavu na internet. Já tam budu muset zavolat...
            • Co? realita vypada dost podobne jak jsem psal, na rozdil od tebe jsme nestravil pul hodiny hledanim na googlu ale napsal to z hlavy, takze to ze to není na desetinu presne je snad jasny. nechapu ze te bavi me opruzovat kvůli rozdilu 5 nebo 10%, ses padlej na hlavu nebo ses ten typ co chodi spat s kalkulačkou a nez jde soulozit tak pul hodiny pocita jestli mu vydrzi sily?
            • Nechapem naco si niekto musi vymyslat cisla. Vsak ked ich neviem tak netrepem nie? Ale tak chapem, ze realita uz tak pekne nevyzera , co? ;-)
            • bezva, pan statistika dorazil, ja to vzal od oka, a nebyl jsem moc daleko od pravdy. jestli to bylo 27.5k nebo 30k je uz tak trochu jedno. Delas jako kdyby to hralo tisíc lidi a ja si vymyslel 30.. *7*
            • 30k denne? To myslis akoze celkovo alebo peak? Lebo celkovo je to malo a peak zase prehanas 30k to nemalo nikdy. Pillars mal historicky peak 40k+ hracov, na tvojich 10k, klesol po mesiaci. Po tyzdni bol na 30k. Chapem, ze mas DD rad, ale klamat nemusis.
              Zdroje:
              https://steamdb.info/app/367500/graphs/
              https://steamdb.info/app/291650/graphs/
            • Těch 30k to je jenom z Čr ? To je slušné číslo.
            • jasne, ale zasadni rozdil je v tom ze spatne hry se nelibi nikomu.
            • Stejně tak se můžeš stavět na hlavu ty, protože spoustě lidí se DD nelíbí.
        • tak s emrkni jak se hodnotí na tomhle webu

          7 - Velmi dobrá
          Hra ocejchovaná sedmičkou bude zajímat především fanoušky daného žánru, kteří ji pro jiné kvality odpustí drobné a možná i nějakou tu větší chybku, která by pro širší spektrum hráčů byla hůře akceptovatelná. Pořád se však jedná o kvalitní titul, u něhož pozitivní aspekty viditelně převažují nad negativy.

          a ty říkáš že je výborná takže kdyby tomu volej dal 8 tak jsi spokojenej?

          8 - Výborná
          Do této kategorie patří po všech směrech kvalitní tituly, které nemají ambice posouvat hranice možného a nepřináší žádná překvapení. Jsou však řemeslně skvěle zpracované, neobsahují žádné zásadní chyby a skvěle pobaví.
          • a to je jako stupnice certifikovana pánembohem herního vesmiru, nebo se jen kluci nekde slezli a proste to vymysleli? Asi to druhé zejo. Takze se doufam nebudes zlobit když to nebudu povazovat za moc smerodatne a pojem vyborna si budu představovat jinak:)
            • technicky slabe to není ani nahodu, ten engine dokaze asi 10x vic (herne) věci nez engine zaklinace 3, jen mu chybi soucasne graficke pozlatko protože je to hra z roku 2012
            • ty se v podstatě rozčiluješ nad číslem protože v tom textu jsou ty klady vyjmenovaný... souboje, bossové, šplhání, opakovaný hraní, rozdíly mezi povoláníma... všechny klady tam jsou. ale taky je tam napsáno že to je technicky slabý a tak ale že to má potenciál zabavit na hroamdu hodin
            • to neřikám, ale předpokládám že když sem autor píše nějakou recenzi tak by se měl nějak schodovat s "pravidly" celého webu která nastavil asi šéfredaktor. To je pak vidět na čtenářských recenzích kde někdo napíše "moc mě to nebavilo ale je to docela dobrá hra" a dá tomu 9/10. Volej píše že tu hru ocení fanoušci žánru a odpustí tomu chyby a tomu tady odpovídá 7... nebo takhle se mi myslim že k tomu došel.
        • nightborne
          Mrkni na recenzi v Levelu, potěší tě víc =).
  • "Tvrdou slupku" ?? wot? vždyť pro pc rpgčkaře je to naopak strašně snadný
  • Veny
    Už jsem se tešil jak tady setřu recenzi 9/10 kopírující všudypřítomnou euforii a ejhle... potěšilo.
    Co ke hře říct... není špatná, ale jako fanda RPG jsem jí na chuť nepřišel... blbá AI, jeden autosave, pobíhání po mapě bez fast travelu, žádný quicksave, konzolové ovládání... tohle na PC v roce 2016 prostě nezvládnu... pro mě tahle hra nestojí ani za ukradení.
    • a to jsi zjistil za těch 10 minut, co?
      • Veny
        Jo, a další 4 hodiny už to byla jen nuda...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit