Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    To som teda náramne zvedavý ako to dopadne, či im ten ročný odklad pomohol alebo skôr ublížil. Ale je to v podstate jedno lebo konkurencia vydala minulý rok forzu 5 a tento rok zase forzu horizon 2, teda ako som už napísal, bude to mať driveclub veľmi ale veľmi náročné. Sám som zvedavý na hodnotenia aké hra dostala od recenzentov.
    • Ty jsi tak chytrej cobol! Az to boli meow! meow! *6*
      • Mato1987
        Neviem o čo sa snažíš, ale vôbec ti to nejde jardo z moravy.
        • Co je "vôbec" muzes mi to jako Jardovi z Moravy vysvetlit? *15*
          • Mato1987
            Že ťa to baví mňaukací jardo z moravy.
            • Mato1987
              Ako kto, ja sa nesťažujem. Ale asi ako každá východo európska krajina má s eurom problém, vysoké ceny potravín a zbožia, ale minimálna mzda je na slovensku stále ukrutne nízka v porovnaní s nemeckom napríklad. Ale ako som hovoril ja sa nemôžem sťažovať.
            • Babis je smradupan. Snazi se hrat si na "cool" vsehomirce. Jinak co to vase euro a platy jste spokojeni?
            • Mato1987
              Je to na východ od východonemecko-česko-moravských hraníc Jardo, nemôžeš to minúť. Keď prestaneš vídavať takých tých typických moravských dlhovlasých sedliakov s naušnicami a šatkami na hlavách, tak vieš, že už si v krajine normálnych a pracovitých ľudí, teda na Slovensku.
              Pseudointelektuálov tu máme tiež ale pochádzajú väčšinou z čiech a robia trénerov mnohým slovenským hokejovým a futbalovým klubom , či zastávajú rôzne iné manažerské funkcie v týchto kluboch.
              Apropo ako sa darí Babišovi? Už tam skúpil kompletne všetky médiá a manufaktúry?
            • Jj zase se ozvu! Vase mensina (coboli pseoudointelektualove) ze Slovenska (kde to ksakru je?) delaj porad problemi!
            • Mato1987
              Rád som si s tebou pokecal jardo z moravy, a ozvi sa zase niekedy znova, keď budeš mať nejaký problém so slovákmi alebo iným národom.
            • Rikam jses strasne chytrej Jozo z Cobolakova! Dik za pokec puso. *1*
            • Mato1987
              kašli už na to, trollovací pokus ti nevyšiel, prestaň sa teda nasilu vyhovárať na neznalosť slovenštiny a uznaj, že si jednoducho moravácky chruňo.
            • Moc tu vasi cobolstinu neumim! Tak sry no! *9* *11*
  • Zabiják na Forzu? Celkem silné slova.
  • Budu tam moci jezdit i s Fanóšem ?
    • victor
      :) Prémiový Fanóšek bude jen pro největšího předplatitele na 20 let dopředu ... ehmmm Už podle té reklamy, normální sériová auta bez premium nádechu nečekejme .
  • Kvůli téhle hře jsem se dostavil na PS Nation minulý víkend, čekalo mě opravdu nemilé překvapení a následné zklamání. Internetová marketingová masáž vyhypovala hru do neskutečných výšin, jenže tam se bohužel nenachází. V recenzích ForzaHorizon 2 vs Driveclub bude viditelný propad v hodnocení a podnítí to jen válku mezi konzolisty. Na druhou stranu, jednalo se pouze o E3 verzi... abych nebyl takový pesimista :)
    • ucho
      a v čem je největší problém?
      • montatatana
        Pro me je nejvetsi problem v naprosto neinteraktivnich tratich, ktere jsou obklopeny neviditelnou barierou. I metrove vyjeti ze silnice hodi odpocet zpet na trat.

        Hra vypada naprosto paradne a fotorezim je bozi. Je to ale za cenu jizdy v koridoru, kde je cely styl zavodeni opravdu jak z roku 2002.
        • ucho
          jo, taky mám z té jízdy stísněný pocit, připravuje to o iluzi svobody a volného prostoru. koridor mi nevadí, ale prostě pro větší pocit volnosti bych chtěl na některých místech vidět alespoň pár metrů prostoru navíc, ať to není jak jízda tunelem.
      • victor
        Asi v tom že je to až moc podobné Forze ......a přitom to na Forzu v prezentaci zatím tak moc ztrácí .
        • ucho
          no podobnost s forzou mi nevadí, i když videa z jednotlivých her na mě působí trochu jinak. spíš by mě zajímalo, v čem přesně teda driveclub ztrácí a s čím má problémy.
          • victor
            Představ si Forzu bez všech ozdob ,.... přidej kroužení po neznámých hodně uměle působících okruzích a jakýsi žebříček umístění (který mi byl po chvíli u zádele ) a ... máš Drive Club :/ .
            • Mato1987
              Tak sony to propaguje a robí tomu kampaň v tom smere, že sa jedná o "social racing". Podľa toho čo som zatiaľ videl na rôznych ukážkach a "directfeed" videách tak aspoň to čo sa týka grafiky vyzerá byť na podstatne vyššej úrovni ako to je u konkurencie.
    • victor
      Řekl jsi to i za mne - to co bylo vidět se dalo shrnout jedním slovem = zklamání.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit