Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hru spustim uplně v pohodě ukoly celkem dou hra je pěkně udělaná konečně hra z pořádnýma autama jenže !!! místama spiš celkem často mám černou obrazovku zvuky ale slyšim nic nevydim pak zase jo a ktak to mám pořád znova a znova. grafickou kartu mám aktualizovanou tudiž mám aktuální ovladače a stále to blbne stáhl sem si patch 1.01 a pak 1.04 a stejně se to děje pořád dokola je to dost otravný,zvláště pak při úkolech. další věc co sem našel a stále to nepochopim proč výrobci nebo programátoři dělaj tak debilně tuhý ovládání,dit se to nedá řídit ? mačkám čudliky jak V.L a zatáčí to uplně debilně a když nasadim gamepad tak v nastaveni pro volant nebo přímo pro gamepad de nastavit jen něco, to nestačí. vubec tam není řídit v levo nebo v pravo hra je jinak dobrá rozhodně by se na týhle hře mělo eště zapracovat, protože do světa pustily pěknej hnus. SORRY VŠEM ZA HRUBKY A NADÁVKY. *16* *16* *16* *16* *16*
  • Zprvu docela super hra, která se později mění ve fádnost a stereotyp, kdy jedinou útěchou jsou nová objevující se komereční auta, jako VW, AUDI, ROVER, ALFY, atp. Výzvy a plnění misí jsou po pár levelech nuda. Proč utrácet za drahá auta parkovaná v garáži, když je stejnak nevyužijete, a navíc má člověk možnost se shiftnout do jakéhokoliv vozidla, takže je fakt zbytečné za ty pálky, co člověk tvrdě nastřádá kupovat auta do zblbnutí. Nuda pokračuje a graduje už někdy kolem 4 části. Čím dále člověk v misích postupuje, najednou zjišťuje, jak hra sama o sobě dělá naschvály v chování vozidel a prostředí. První zrada je vozidlo hlavního hrdiny žlutej Chevrolet SS, kterej je v podstatě neuříditlenej a neustále klouže jak sáně a hrabě jako smyslů zbavený, což je opravdu otravné. Draze koupené nitro a zásobníky jsou před soupeři v podstatě k ničemu, jelikož jejich akcelerace či rychlost je stejná jako vaše, byť nitrem topíte jak o život. V jezdecké výzvě pak neustále člověku cpou pod nos AUDI TT a starej se. V 60 kmh člověk dostane smyk a jede tak dlouho, dokud něco nerozstřelí a ztrácí tak čas; je jedno, jestli brzdíte, anebo zaručkujete a necháte tahat přední kola. 4x4 je vám k ničemu, když vozovka je led a na pneumatikách máte zřejmě igelitové pytle. V lepším případě se auto roztancuje jak Harapes a nekončí to jinak, nežli sestřelením okolních předmětů. Auto hrabe jak o život, nebrzdí, klouže jak sáně a chová se naprosto nepříčetně i při nízké rychlosti, kdy pohon 4x4 je k ničemu. Buď ulítne zadek absolutně nepříčetně a nesmyslně, anebo se stočí sám od sebe předek do zdi, hlavně aby řidič nestíhal plnit úkol. Když už se člověk popere i s tímto, zjišťuje, že vozidlo nezatáčí a jeho akční rádius je asi o 80% zkrácen o proti volné jízdě, kde je TT nejlepší vozidlo na blbnutí. Když už se člověk ze všeho vyklouže a vybourá, najednou máte ve hře vozidlo z okolního provozu, které vám odbočí nelogicky do cesty, byť jste rychlejší a opticky tam musíte být dříve nežli ono vozidlo z běžného provozu, anebo se auto jako magnet sápe k dalším vozidlům abyste se nevyhnuli bouračce a vzteky rozmlátili klávesnici. Při pokusu skočit z náklaďáku s plošinou vám tento neustále uhybá o centimetry abyste si rozbili hubu, a když neuhne, auto samo začne zatáčet, anebo tancovat.. Super je mise s Hummerem 3, kdy policistům neujedete i kdybyste se podělali. Když je zlikvidujete pomocí shiftování, najednou se kdesi tusi vynoří další kordon, nemluvě o využívání vedlejších cest, kdy máte 2 sekundy do ujetí a hle- Opět kordon policistů, nehledě na jízdní vlastnosti hummeru, kterej se chová opět jak sáně na ledě... V podstatě veškeré plnění misí je ztíženo tím, že vozidla se chovají tak irelevantně, až to vede k vypnutí hry... Ze zábavy se stává ťukání na čelo, jelikož tak abnormální záseky vozidel a nahrávání protistraně je fakt otravné.
  • Nazdárek...po instalaci mi nejsou vidět v menu žádné texty...nic, ani písmeno:-( čím to?? *8*
  • Koupil jsem si DSF. chci to nainstalovat a skočí mi hláška že nemuže byt instalováno něco že špatne uživatelské rozhraní přesně ted nevim jak to je prosim poradte mi co stím mám win 8
  • Předevčírem jsem Drivera SF koupil, mám W7, ale hra nejela. Pořád padala a psala hlášku program DRIVER.exe přestal pracovat. Problém byl v ovladači grafické karty. Byl tam z roku 2010. Tak jsem ho aktualizoval, teď je tam ovladač z ledna 2012 a hra jede jako víno. Tudíž Driver SF na windows 7 jede.
  • čau při instalaci me to v pulce vyhodi chybovou hlašku: SYSTEM WINDOWVS NEMUŽE NAJÍT POLOŽKU C:\PROGRAM FILES(86x)\UBISOFT\DRIVER SAN FRANCISCO\SUPPORT\VCREDIST\vcREDIST_2005_86exe. ujistete se,zda jenázev zadan spravne,a akci opakujte. Konec citace-STAHL JSEM NOVEJ REDIST 2005 86 ALE NIC. BYL BYCH RAD ZA NEJAKOU RADU-DÍK chorus69@seznam.cz
  • prominte je hra driver na windows 7 prosím poradte
    • Ano, je na win 7 nebo aspoň je to tam napsaný.(na hře) *2*
  • ja teda nevim jak to vidíte vy, ale me se ta hra celkem libi. jedine co me vadí je, že nevím jak si odemčít Uplay výzvy, můžete mi prosím někdo poradit?
  • Dobrý den našel sem nejlepší ČeskoSlovenskej server pro hru Live For Speed ,můžete si tam zahrát zadarmo,dokonce mají ten server upravenej různé hodnosti,body,statistiky atd... je to vážně super,jezdí tam dobrá parta Čechů a Slováků ,dokonce tam pořádaj demo ligy v LFS,zde vám přikladám odkaz podívejte se www.lfszacler.websnadno.cz ,,,
  • Big s h it tahle hra...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit