Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • risa2000
    Tak jo. Po prvním dílu jsem to chtěl vzdát, ale ze zvědavosti jsem mrkl i na druhý a musím potvrdit, že hovorová mluva mi už zdaleka tak nevadila, jako v jedničce. Skoro jsem to ani nevnímal. Což hodnotím rozhodně jako posun k lepšímu. Že to nebyla televizní čeština už bych nehrotil.
  • Super, len tak ďalej
  • Já jsem to psal i na streamu a napíšu to i sem. Pořad je fajn, ale chtělo by to mluvit spisovně. Kdyby byl pořad pro náctileté, tak ok, ale je spousta lidí mnohem starších včetně mě a teda já mám spisovnou češtinu rád.
  • Tak jsem zkouknul oba dily a je pravda, ze ten druhy uz je povedenejsi, nicmene i tak bych mel prosbu..prosim snazte se vynechat tu hovorovou cestinu, nerikam, ze ma moderator mluvit jak ucebnice, ale pro mne osobne to pusobi jak pest na oko, neposloucha se to dobre.
    Co se tyce obsahu asi se nic moc neda vytknout, jen co si myslim ze by se dalo vylepsi je, rekneme, pozadi "studia", chapu ze to vyzaduje finance atd, ale proste natacet herni porad mezi 4 stenama je takove chude, pripada mi to spis jako video blog a ne jako herni porad. Kazdopadne palec nahoru a verim, ze to vyladite.
  • Naprosto uzasne jste se vyporadali s pripominkami k prvnimu dilu :D Jak by rekl sam Lukas: "klobouk dolu!".
  • Paráda, mně tedy některé věci na prvním díle nevadily, ale tohle se mi opravdu zdá lepší. Uvolněné, délka akorát, nemám pocit, že mi to zbytečně sežere moc času a jsem ochotný se na to podívat, a přeci se něco dozvím.
  • Dobrý.. palec nahoru na hry už nemám tolik času a tohle mi během pár minut poskytne přehled o světě her. Lukáš super. díky
  • Je to fajn, ale moc krátké. Prodloužil bych alespoň na 10-12 minut.
  • Dogkiller
    Ujde to, ale nelíbí se mi jak moderátor mluví a za druhé mi tam vadí ty střihy. Videorecenze je neutále narušována střihy na mluvícího recenzenta, proč? Zajímá mě hra, jeho vidět nepotřebuji. Kdyby tam seděla aspoň nějaká pěkná baba tak neřeknu, ale tohle je úplně zbytečně rušivé.
    • To je Pořad, ne Videorecenze
      • Dogkiller
        Ale v tom pořadu je videorecenze na Sims 4.
  • montatatana
    U mě dobrý. Délka by bodla tak na 15 minut a týdně naprostá ideálka.
    Lukáš se na tohle hodí a jde mu to. Jen tak dál :)
    • ucho
      náhodou do těch 6 minut nacpal celkem slušný obsah. podle mě je ideál těch 8-10 minut.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit