Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra presne vydana za ucelem, aby si oslicci vyupdajtovali pocitace...
    • smejki
      to už tak u konzolovek bejvá... oh, wait!
  • Nejdulezitejsi je hratelnost, atmosfera. Nicmene mi nikdy nebyl engine GTA moc prijmenej. A 5 to nemeni. Ta atmosfera ktera vychazela pri zimnich misich v mafii 2 mi je prijemnejsi. I auta kdyz s nim tam jedu si "vážím" a proste ho nechci poskrabat. GTA tohle pro me nikdy neumelo.
    A nekamenujte me gta mam jinak rad.
  • otvírá oči .... JO konzole nic moc tedy nezvládnou
  • KDyž si čtu tak ty názory na to, že to vypadá lépe graficky tak, tak si říkám jestli se někdo zamyslel nad tím, že to vůbec ukázka z PS3 nebo XBOX verze být nemusí.Klidně to může být video z PC verze :)
    Víte jak to bylo třeba s Mafii 2.PS3 třeba němělo trávu a Xbox krev ( nebo naopak už nevím :) ) .
    • však taky GTA IV konzole nemeli pozarni schodiste chybeli telegrafni sloupy atd...
  • RakeW
    Mně nové GTA už od začátku spíš než čtyřku připomíná úrovní grafiky Red Dead Redemption. Moc dobře si pamatuju, jak jsem se po odehrání RDR (a mj. též ACII) vrátil k GTA a nestačil se divit, jak je to ošklivé, hlavně syrová grafika, když to zrovna neschovává nějaký bloom či pěkné nasvícení od západu sluníčka.
  • Ona většina dialogových scén (tam kde jsou detailní záběry na obličeje) pochází zcela jistě z cut scén,které sic běží v herním enginu tak využívají mnohem detailnější modely a mají propracovnější mimiku,viz např. model Nikka B. z gta 4 v cutscenách je výrazně kvalitnější než ten který ovládáme během hry ,a stejně je to v mnoha dalších hrách.Mnohem směrodatnější by tedy bylo si k novému traileru z GTA 5(za předpokladu že není ještě nějak upravovaný)pustit nějakou cutscenu z gta 4...
    • Rozhodně máš pravdu, ale i tak je rozdíl opravdu znatelný.
  • A víme vůbec z jaké verze hry je ten trailer? Aby to náhodou nebyla PC verze, o které Rockstar nechce nic říct, ale na takový trailer se vždycky hodí...
  • mirekdusinojc
    Trochu mě mrzí, že nepoužili technologii od svých bejvalých australských kolegů. Mít mimiku jako v LA Noir, to by značně zlepšilo pocit ze hry. Ale tak nemůžeme chtít všechno.
    Edit: No i když po dalším shlédnutí už si tím zase tak jistej nejsem, že jí nepoužili.
    • RakeW
      A xboxová verze by byla na dvaceti DVD :).
    • To sice jo ale bojim se o kolik by to prodlouzilo a prodrazilo vyvoj i kdyz je pravda ze by to mohli dabovat herci rovnou s mimikou. Zase by pak ale potrebovali o moc vic hercu.
  • ri melo byt vlakno na cody
  • No evidentne nevis jaky rozdil je mezi GTA a real life. Pokud opravdu chces se priblizit k GTA tak vylez ven a poradne zarvy nejakou rasistickou poznaku o "romech" a hned vyskace 20 z jednoho baraku bouzel bez zbrane budes tuhej jako slovaci ktery byli skopani v prazkem metru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit