Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ristoro
    V téhle době už se dělá leccos, ale prodávat porty z mobilů za 7 Eur :D? To už je masakr.
  • PLuto.petr
    Upřímně, nevidím jediný důvod kupovat tenhle port z mobilů, který je ve finále horší, než původní originál z minulého tisíciletí.
    • ...abych to dobře pochopil - jedná se teda o hru z roku 2000, portovanou/osekanou na mobilní telefony, aby byla následně ta "upravená, vyšperkovaná" verze znova upravena pro PC roku 2014? Tomu říkám praní peněz...!!! *1* *1* *1*
      • PLuto.petr
        Ano, jedná se o portovanou hru z telefonu. Jen bych upřesnil, že to není "kopie" prvního dílu, ale druhého. Na mobilních telefonech to možná může být zábava, na PC je to ale naprosto neakceptovatelné a původnímu Colin McRae Rally 2 to dělá akorát ostudu. *11*
      • Jack1947
        Grafika je rozhodně hezká - taková blyštivá lesklá a pěkné světelné efekty a souhra stínů...(skoro jak DIRT) přestože obsahu (udajně) tolik není. *4*
  • Tak ja nevim. V teto podobe mi prijde skoro nemoralni chtit za to vubec nejake penize. Kdyby se jednalo o plnou hru s alespon lepsimi texturami, particles, nasvicenim, pripadne nejaky postproces efektem, ktery by to trochu posunul, pak bych ani necek. A mozna bych si to z nostalgie i poridil. Colin2 byla sice arkada, ale slo to hrat i s volantem. Auto melo vahu, sice tocilo skoro samo, ale bavilo to.
  • prudislav
    android port, jenom 4 auta :-D jo určitě
  • Jack1947
    Nová moda, né portace z konzolí ale už i pory z mobilních her co bude příště... hry z hodinek a budíků? *7*
  • CMR jsem nikdy nehral, zacal jsem az s CMR2 a obcas si ho pustim i dnes. MP v 8 lidech, kdy po hodine hrani a projeti 10 erzet byl rozdil mezi 1. a 5. mistem necele tri sekundy, to byl proste herni orgasmus. Pustil jsem si intro a jako bych videl konkretni useky z CMR2. Jen to vypada hure, nez puvodni CMR2 a obsah je krapet chudsi. Takze na relax zustavam u CMR2. *5*
    • PLuto.petr
      Přesně tak, tohle je jen naprosto nepovedený remake CMR2 protažený přes mobily.
  • celoush
    Kdysi dávno jsem původního Colina měl a proto jsem si i z nostalgie pořídil i iPad verzi (a taky protože Focus). Dokonce jsem ji, jako jednu z mála iPad her, dohrál. Nemám ale nějak potřebu za to dávat prachy znovu, abych si to zase zahrál na PC. Ale třeba se někdo takový najde.
    • Ano, našel - já. A abych řekl pravdu, jsem trochu na rozpacích. Myslel jsem, že se jedná o původní prastarou PC verzi CMR z devadesátých let, upravenou na nové windowsy. Tohle je bohužel jen nějaký hodně osekaný hybrid. Hrát se to sice dá, ale chybí tam spousta věcí, mj. mé oblíbené replaye, také fyzika je zjednodušená. No nic, snad někdy příště.
      • celoush
        Je to už fakt hodně dlouho, co jsem to hrál, takže si nepamatuju, co původní hra uměla a tahle mobilní verze nemá...
        • PLuto.petr
          Hlavně, jak říká nadpis tohohle článku, původní hra měla svého ducha, atmosféru. Tady tohle je jen pozlátko s nablýskaným obalem, ale hodně zhnilým obsahem.
  • Tak ať z toho udělají Multiplayer pořádny nějak obohatit a takovou hru zahraje každý no ne ? :)
  • ....od tvůrců, kteří stáhli ze Steamu Dirt 2 protože je to stará hra a staré hry přece nikdo nehraje
  • Nevíte jak obtížný je předělat původního CMR 1 na dnešní PC?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit