Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lawliet
    Hele já to stáhl. Grafiku to má "krásnou", ovládá se to taky celkem pohodlně, herní mechaniky jsou taky asi použity zábavné.. systém obrany vlastní šachty a útoku na nepřátelské šachty. Vzalo si to zřejmě inspiraci z módu do W3. Přezdívali jsme tomu "věžky", jestli se dobře pamatuji.

    Nicméně to trpí syndromem her "zadarmo" a to tak, že když něco stavíš, kutáš, nebo vylepšuješ, tak postupem času zjistíš, že tu hru můžeš vždy na půl dne vypnout a pak se vrátit a to mě nehorázně se*e, když mi vyskakují upozornění, že je třeba svoje impy proplesknout zhruba cca co 2 hodiny to tuším bylo, aby stavěli, kutali či vylepšovali na "plnou" rychlost. Takže z nečeho, co by mělo být podle mě akční a měly se střídat útok s obranou se stala zdlouhavá nudná "farma" a propleskávání impů, kterých máš stejně jenom 2, pokud si nepřiplatíš.

    Ingame měnu získat "nejde" respektive jde za archievmenty, ale jelikož ty první udělaš hned a další za tejden a za každej je cca 5 gemů, když stojí další imp 800 si moc neužiješ.

    To nemluvím ani o travných tabulkách "go premium" získej 40% materialu z drancování navíc.-.. tak asi tak.
  • Kedaro
    Hodnotil jsem dle google play kde je nejméně jedna hvězda, škoda že níže to nejde, nejenže EA na mobilní platformy vydává samé mikrotransakcemi prolezlé hry, ale ještě teď začala kopírovat jiné výdělečné hry na úkor výborných klasik, které nerad vidím jak se p.zní.
  • Díky za překlad.
  • Jack1947
    Fakt si nedas pokoj jo ? Nehral jsem ani puvodniho pc keepera ale ten by me bavil zda se vic... co na tom ze tohle je "zadarmo". To neni nic spatneho, fura her se da sehrat bez vyuzivani realnych penez. Jen tady EA zatlcaila az moc na pilu zda se. Vysledek je takovy jaky je, nic moc.

    Co nam povis hezkeho ty ? "honimíre" *4* posloucham...
  • Lawliet
    "jsem to nehral" nečekaně... co jsme se vlastně dozvěděli: občas si něco zahraješ, ale koukáš na hodnocení, že se to moc nepovedlo. Teda jenom za předpokladu, že jsi se dočetl správně a je nutné kupovat gemy, aby jsi vyhrál.
  • Jack1947
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.game.dungeonkeeper_row&hl=cs

    To se tamejsi hodnoceni ani nemuze brat v potaz asi... komentare mluvi za vse tak proc ty hodnoceni jsou tak nadejna. ( nejen u tehle hricky).
  • Jack1947
    Jesteze jsem to nehral, tedy ne ze bych hral na mobilu nak hodne. Obcas si dam rad nakou jednohubku ale tohle jak vidim se moc nepovedlo - tedy jestli to je P2W a tu hru tim uplne zkazily.
  • Keyz
    Sice to je sra*ka ale počet stažení na google play to má velký. Zajímalo by mě, jestli to lidi hrají a platí za to i když to je sra*ka.


    - Snad War For The Overworld dopadne dobře.
    Škoda, takto skvělé hry. Originální krabice co mám dopadu připomínají hodiny co jsem u toho proseděl. Na tabletu apod. by se to hrálo dobře.
  • ucho
    "Moje babička, ale říkávala"

    proč?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit