Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a co je špatnýho na tom, že je to pro nerdy? V DC mi chybí nějaká kulervoucí story jako třeba minisérie Infinity Gauntlet (ale Batman je boží, o tom žádná)
  • Marvel je pro nerdy. Kdo je lepší, Batman nebo nějaký pošahaný kapitán amerika s americkou vlajkou na neoprenu a talířm v ruce?
  • Já mam taky radši Marvel, ale v DC hře prostě Deadpool nebude, se stim smiř *1*
  • Jo ale ti hrdinové od DC jsou prostě nesympatičtí.
  • Ještě se třeba pod ten článek o Star Wars hře od Obsidianu můžeš jít zeptat, jestli tam bude Spock
  • A takovouhle srágoru chtějí někomu prodávat? Nebo se to bude rozdávat v rozvojových zemích zdarma?
  • dost už s tim trollingem, Spideman stačil
  • Pokud tam bude Deadpool tak do toho jdu. To je teprve pán.
  • = ne
  • jo jo a Captain America Iron man Hulk Wolverine a spousta dalších hrdinů od Marvelu *1*
  • Bude tam i Spider man?
  • nekromant33
    chtel bych videt jak by vypadali bojovky s dobře zakomponovanou euphorií (tzn aby to nevypadlo jako pestni souboje v gta)
  • sugyn
    A hele normalne vypadajici Bane.
  • bude, za 5 let s 15 fps :D
  • kubi-wan
    Na to všichni se*ou.
  • Cypri
    To asi pro PC nebude co?
  • Fajn no, ale podobný hry mě budou vždycky štvát, dokud nebudou působit aspoň o trochu víc "fyzicky". Vadí mi, jak kloužou po zemi (nemyslim to záměrný sklouznutí když chce vrazit do soupeře, ale takový to posouvání bez pohybu nohou když schytaj ránu a podobně). Vůbec z toho nemam pocit, že se mlátí namakanej superhrdina s obrovskou horou svalů, postavy vypadaj jak když nic nevážej a jen tak poletujou vzduchem, dík, nechci.
  • Bude tam i Lobo? *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit