Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no vyborne dalsi magor na lividaci :)
  • Jsem trochu zklamaný. Neukázali Yetiho
  • Prostředí Himalájí se mi láká, paráda, ale proč to sakra nemůže být ve stylu posledního Tomb Raidera? Tenhle Far Cry systém s jejich debilníma zápletkama je tak nudný. Ten záporák to je hnus, žádná výzva, jen nějaký debílek...
    • už se nemůžu dočkat, až budu zas sbírat 15 jačích kůží abych si mohl udělat pouzdro na nůž :/
      • Jakmile podobný blbosti po mně chtěla 3ka, tak šla z disku.
        • mě takhle naposled pobavilo AC4, kde to chtělo ne jednu, ale hned dvě kůže plejtváka abych si mohl vyrobit pouzdro na bambitku o velikost 10x15 cm, trochu plýtvání *1*
  • A je to tady, zase budu hrát za nemastnýho neslanýho americkýho studenta na dovče ahjo proč ? Proč nemužu hrat třeba za šerpu nebo komuistickýho číňana? Bych se snima mohl aspoň stotožnit :(
  • Lokace působivá ale samotné gameplay s ohledem na fakt že se primárně jedná o střilečku mě dvakrát nepřesvědčilo. Přišlo mi jako by se to hrálo úplně samo, easy.
  • padouch vypadá jak Julian Asange
  • Malleth
    Prvoplánovej záporák jako kr*va. Nezájem.
    Kr*va je bloklý slovo? Seriously?
  • No FC3 byla vylepšená FC3 alespoň co se mechanik týká. Příběh byl lepší v FC2 no ale záporák Vaas byl geniální ve FC3.

    Tohle je to absurdna dotažený mechanismus FC3 a přebarvený ocas Vaase netrumfne. No a zbraně jsou no bez komentáře divné. Ta rychlopalná kuše je pí...

    Obávám se, že jim FC3 vlez do hlavy a teď to přepískli. Je to skoro jako Blood dragon co se bere vážně.
  • Kez by nekdo vratil jednicku.... kazdej dalsi FC byl pro me jen vetsim a vetsim zklamanim :(
    • nahodou mne crysis 1 docela bavil
    • Neřekl bych zklamání, ale rozhodně pro mě jednička stále zůstává králem této série, minimálně do doby, než se v ní začnou ve větším množství objevovat mutanti.
  • kubi-wan
    Jedno se Ubisoftu musí nechat - grafiku svých her maj vážně vychytanou!
    • flash789
      me prijde celkem obycejna..pekna..ale nic z ceho bych nespal

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit