Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vojtaruzek
    Joel je vyšinutej magor.
  • Kozy
    Podle toho obrázku bych to tipnul na Gone Home 2.
  • Lawliet
    Klidně nám ukaž tvůj facebook. Milerádi se pokocháme pohledem na 14ti leté dítě, co zřejmě už na základce propadá. *2* Za odměnu ti pak napíšu ze svého a můžeme srovnat skóre. *7*
  • Radou od panice nikdy nepohrdnu *4*
  • Lawliet
    Ne. Vážně jsi blbej člověk. Zamysli se nad sebou, než vlezeš mezi lidi. Ne jinak. Tvoje IQ mě mrzí za tebe.
  • perfektní odpověď :) 100 internetů pro tebe
  • No abych si trochu napravil reputaci po tom nevydařeném příspěvku níže, který jsem mimo jiné myslel v dobrém, tak tady to je:

    Jděte do píči, vy citliví kokůtci na spoilery. Abyste se z toho všichni radši pojebali *4*
  • God-of-War
    Ty seš opravdu Kebab... Zakrejvač spoilerů jak víno.
  • Může mi někdo říct, proč se najednou ten čas tak vleče?
  • Miserius
    Nesnaž se to obhájit. Prostě se zachovej inteligentně a celou tu pulku věty "zataguj" A i kdyby tam bylo to co píšeš, stejne ti to neprijde jako spoiler? Nekdo to jeste nehral a chce a uz vi ze bude na konci a on s ni neco udelat... Jsi fakt pako, nemusí si přečíst spoiler ale stejně mu to vpodstatě vyspoileruješ...
  • Taky tam může bejt třeba slovo zachrání. To zas nenapadlo vás, že? Nebo jiný slova. Proč to tu vůbec vysvětluju ... člověk, co hru nehrál, ten spoiler číst nebude (pokud není maximálně vypatlanej), ten co ji dohrál, tak tomu je to snad jedno, ne?
  • Miserius
    No ten tvuj spoiler ze zakryješ jedno slovo, to jako myslíš že nikoho nenapadne z toho jak jsi tu větu postavil co se asi stalo?

    To je jak napsat: Jsi ten největší kokot ... Většina lidí pozná o co jde aniž by najela na ten tag
  • Co máš za problém, ty saláme? Nic jsem neprovedl.
  • Ty jsi fakt čuryna.
  • Spekulace: Že by Riley byla dcera tý černošky, kterou Joel na konci původní hry odkrouhne?
  • Ráno jsem porušil přísahu nedívat se na žádná videa z LB. Přísahu jsem samozřejmě porušil a podíval se na to intro, ale nic dalšího už ne. *4*
  • Miserius
    Pokud nemáte Season Pass, už si to můžete předobjednat v obchodě.
    405,--
    5 GB

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit