Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kurna, proc kdyz da clovek upravit, tak to vyhodi komentar jako novej. WTF ?! :)
    • Přesně na to jsem včera nadával.
  • Ale to nemeni nic na tom, že by mu info ohledne systemu melo vyhodit aktualni nainstalovanou verzi DX. Takze to spis bude jak rika Izidor, nemas nainstalovany DX11.
  • ja nechapu jednu vec mam W7 64bit GK ATI6950 a kdyz se podivam ve win jak je hodnoceni PC pise mi to DX10, jak zapnu DX11???
    • W7 jede primarne na DX10 a DX11 si uz jen zapinas v nastaveni hry, pokud mas DX11 grafiku jako ze mas... *4*
      • Ale to nemeni nic na tom, že by mu info ohledne systemu melo vyhodit aktualni nainstalovanou verzy DX. Takze to spis bude jak rika Izidor, nemas nainstalovany DX11.
    • Ak sa dobre pamatam ono to je zaradene medzi neaky volitelny Windows update, nie je tam ale priamo napisane, ze tymto instalujes Dx11
  • je mi na bliti z toho jejich vecneho cool rozostření *11* Muzete mi prosim napsat ktere vychytavky rozostruji obraz abych si to vzdy povypinal! Blur to je jasne a dal?
    • Aj mne. *11*
    • Cajk
      Post process efekty:)
      • A pokud ti vadí uplně všechno tak .. Depth Of Field
  • Patche sa už dajú stinhuť, ale spustiť pôjdu asi až v pondelok po stiahnutí patchu 1.9 asi cez autoupdate v pondelok. (oba majú po 5GB!)

    http://www.techpowerup.com/downloads/Games/Patches/
    • Hanzales
      hem, píšou tam 5 GB a soubory mají 570 MB a 1.77 GB. Každopádně jak píšeš, nainstalovat půjde až po vzdání patche 1.9
  • Zase je v diskuzi tolik nenavistnych prispevku k teto skvele hre. Ja Crysis 2 povazuji za jednu z nejlepsich FPS v dobe, kdy to jde s timto zanrem hodne z kopce. Objevi-li se novy CoD, ci nejake jeho kopie, vsichni si stezuji, jak je to vsechno naskriptovane, nepratele tupi, vsude spoustu bombastickych vybuchu a k pruchodu hrou staci drzet sipku dopredu (W chcete-li) a leve tlacitko na mysi. Crysis 2 jde v ramci moznosti proti tomuto trendu. Ano, i tady je tunel, ale je dosti siroky a jako hrac mate nekolik moznosti, jak se dopracovat na jeho konec. Kdyby se k tomu pridalo jeste znicitelne prostredi, chrochtal bych blahem a byl bych mnohem radsi, kdyby se moderni FPS vydaly spise touto cestou, nez nasledovaly hry typu Duty Calls.
    Mimochodem, myslim si, ze Batlefield 3 v singlu na tom bude hratelnostne hodne podobne..
    • Sory ale když mě něco totálně nudí, nemůžu to chválit. Tohle nemá co dočinění s nenávistí čí zaujatostí. Všechno je otázka vkusu, pokuď Crysi2 považuješ za jednnu z best FPS, buď rád, aspoň se tím na nějakej čas zabavíš. Já jsem to po 20 minutách vypnul a už se k tomu nikdy nechci vracet :)
      • Nerikam, ze to je nejlepsi FPS vsech dob (jednicka je treba pro me o dost lepsi). Ale tak mezi roky 2010 - 2011 patri pro me urcite k tomu lepsimu. Ale jsem jenom obcasny hrac, takze mi mohla spousta pecek uniknout. Tech 20 minut je snad nadsazka. To ses sotva dostal pres tutorial...
      • Přidám jen že Crysis 1 jsem dohrál.
  • Zdar lidi, zase řešíte hovadiny? Moment... Jo, řešíte! *1*
  • hahahaaa konzolisty muzou jit do pr d ele tam to vypada osklyve a mi na PC budeme mit supr grafiku hahahaha *2* *2* KONZOLE SOU STARE SHITI!!!!
    • Všichni přece víme,že už konzole stojí za ****** *4* To co si napsal je dětinský :- D
    • tenhle nick už je mi povědomí, provokuješ je, vid? A oni to spolkli i s návnadou...
      • Stačí se mrknout okolo, takových "intelektuálních" příspěvků je tady všude plno :D Nedivil bych se kdyby to bylo míněno vážně *3*
        Vysvětlení:
        - děcka školou povinné
        - "opravdoví znalci" (bohužel výsledkem je jen pobavení širokého okolí)

        A ještě k tématu, myslím že Crysis 2 nezachrání ani DX20 *1*
    • Ty vole, to je retard! Ja byť tvojim fotrom, tak ťa tlčiem od rána do rána *8*
    • LOL!!! budeš mít skvělou grafiku ve hře která stojí za úplný prd! congratulations !....
      BTW hrajes hry jen kvuli grafice?.... sad.
      • tak jen kvuli grafice ne, ale radeji se budu kochat nez jen cumet na rozmazany textury a grafarnu starou 5 let zpet......Ale jestli to ma dopadnout jak novej Duke Nukem tak to radeji NEEEE.to je des co tam vytvorili a paskvil...6 let zpatky by to mozna zaulajo ale ne dnes.
    • SA-reg
      >záleží na grafice
      >2011

      dost zpátečnický názor, ale tak vlastně na čem jiným by PC hráči záleželo....
      • ano zpatecnicky moc! Je nazor nekdy tak z doby pred vydanim PS3 to je ta next-gen conzole s uzasnou grafikou tehdy na grafice zalezelo dnes zalezi hlavne na hratelnosti *1* *1* *1*
  • Lidi mam dotaz... mam graf. kartu ATI HD 5750 a v dx9 to jelo v pohode na full, mam win XP takze si budu muset do PC nahodit win7 abych to mohl hrat v dx11... By me zajimalo jak moc myslite, ze bude dx11 narocnejsi na grafiku? Jestli ma vubec cenu si ty windowsy preinstalovavat.
    • teoreticky by na stejnem hardwaru grafiky mela bezet lepe DX11 verze nez DX9, nejde jen o efekty ale i o optimalizaci..
      taky otazka zda si v cryteku dali s tim dx11 praci a nepridali jen par generickych efektu na oko..
      a pokud mas na XPckach vic jak 4gb ram nema smysl tam zustavat
      • Cajk
        odkdy? Win7 potřebuje při spuštění her až o 1gb RAM víc, takže ti ta hra nepoběží rychlejc než dx9 na winxp..
    • Jo potřebuješ W7 určitě a pokud chceš to úplně na max. grafiku tak k tomu 64bit verzi. Osobně s tvou grafikou si myslím, že to nemá smysl. Já mám GTX460 a myslím si, že mi taky stačit nebude.
  • Preco Ti ludia tolko hubuju? a kolko crysisov uz naprogramovali? vysiel crysis 2 s dx9 a vsetci co si ho stiahli z netu by ho najradsej vratili (predali) naspat. teraz je tu konecne potvrdene dx11 a zase vsetci pizzuju, ze to nebude rozdiel, alebo narocne na HW... nenasiel sa ani jeden, co by jednoducho napisal...

    Tak konecne som sa dockal a som spokojny, ak sa mi bude pacit, urcite si kupim aj dalsi diel.
    dakujem *3*
    • Joha
      Nie nenapisem ze som s tou hrou spokojny. Bolo by to klamstvo. A mimochodom DX11 bolo oznamovane ze vyjde spolu s hrou ale biele goliere v EA so rozhodli ze to radsej rushnu aby si na tom co najskor zarobili (vsak konzole nie?).

      Mne ani tak nejde o to ze to bolo vydane na konzole, vsak nech si chlapci zarobia. Ale vydat hru, ktora stoji za prd a zachranuje ju Deathmatch style multiplayer a do vydania kecat hracom ze je primarne vyvijana na PC, to uz je fakt moc a drzost najvacsieho kalibru.

      A tvoj nazor "nenaprogramoval si nic tak nekritizuj"... ty kde zijes? Mam pravo kritizovat nakolko som si tu hru kupil. Takisto mozem zkritizovat film ktory sa mi nepacil a to iste s hudbou. Kebyze mame kritizovat iba vtedy ak mame za sebou par albumov, filmov a programovych riadkov tak by kritika neexistovala.
      • Dobre jsi to napsal. Crysis 2 jsem si koupil a cekal jsem neco jako u prvniho dilu.
        To znamena TOP grafiku a velke mapy. Dostal jsem ale jen konzolovy port se slabou grafikou a z vetsi casti koridorovyma mapama. Vazne lituju te tisicovky,co jsem za to dal :-(.
        A to ze turecti panove ohledne vyvoje primarne pro PC lhali,to uz je takova shnila tresnicka na dorte.
    • Nenapíšu!!! A víš proč?! Protože nejsem ovce naprcání.
      • jasne, ked nikto neskoci z mosta, tak neskocis aj Ty??? *1*
        • Z mostu do vody si klidně skočím. Mám rád adrenalinové sporty:D
    • Přesně má slova *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit