Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • btw kolik ze tu dostalo far cry 4, totalni klon trojky? Aha 10/10 ze? A nefunguje na PC dodnes že? Nejakej 16:10 monitor support taky neresime. Hmm jasný hošani. Za tohle ten adblock aktivuju 2x, uroven nehorázná! Jo a co treba remake tombraidera, s HD cepínem? 10/10... aha, mrchy! FUJ!
  • Opravdu chces srovnavat Zaklinace s timhle odpadem?
    Vis Zaklinac stavi na uplne jinech mechanismech a hernich prvcich, v podstate potvrdils co pisu nahore, ze Dying Light je pro jednodusi publikum.
  • On to nesrovnává s Dishonored, ale říká, že je tam jedna mise obšlehnutá z Dishonored. Docela rozdíl, nezdá se Ti?
  • ale muze ju zdrbat, ved to aj urobil a o to tu ide inak by sa nestretol s takym odporom, poliaci odviedli poctivu drinu a spravili vybornu pracu a takyto pseudomienkotvorca nas nemoze presvedcit o opaku a je jasne ze to spravil naschval lebo zial redakcie su uz davno zapredane a musia nieco papat, coskoro vyjde gtaV a musia im zabezpecit predaj, takze rodiacia drzte peniazky do marca...RSG nam totizsto pomasti v redakcii vrecka..., co WB neurobill a aj v pripade Middle-earth: Shadow of Mordor preto dostal tiez katastrofalnych 80...WB nepristal na pravidla vydieracskych redakcii tak im robia zle...
  • Takže to za ty peníze stojí ? Nelituješ ?
  • Vím ,že má každý redaktor právo na vlastní názor, ale když celou dobu pějete na tihle hru oslavné ódy, tak to pak nemůžete takhle zdrbat. Sice jsem psal, že to bude kravina, ale zkuste se vžít do lidí, kteří tohle prostě hrají a je jim jedno, že je to jenom klikfest.
  • fyzika je supr, takovej ragdol vetsina her nemá a nevadí vám to, pockejte si na witchera3 a jeho fyziku, poblouzněnci
    - ze si mesto nepamatujes je tvuj boj, ja mapu uz nepotrebuju, staci se zorientovat dle okolí či si v dálce vyhlídnout tower, jsi jen zmatený ahloupý, se hrou ale tyto svoje potíze nespojuj.

    Questy me baví

    Hlavní postava je retardovaná, ok

    Survival prvky mi staci

    Nuda nuda nuda? Pro mě zabava zabava zabava. Tak hlavne ze ty ses sofistikovanej, aspon nekdo. Tarde. Proste te to nebaví, tak zalez a nesmrd! :D
  • testy dikce, demagogie i zavádějícnosti vykazují shodu...
    věřím, že jsi to ty, Mlhoši *2*
  • pozdravujem vsetkych, bol by som rad keby tych co ich hra nebavi dali od nej ruky prec, pretoze ked vysiel stalker tiez na neho vsetci pi... a dnes je to pojem, aby bolo jasne hra ma take iste ambicie a vyvojari maju v rukach vyborny material, pokial niekto nepochopil kvalitu a prednosti tejto hry nech sa vrati ku svojim na vlas rovnakym nezmyslom, toto nieje hra pre kazdeho a je unikatna, a upozornujem ze je az od 18rokov a az od iq 80 a vysie, takze rozumiem ze ju mnohy nepochopili...no a tetno recenzista dufam na tiscali skoncil, to si hadam uvedomuje cela redakcia
  • 6/10? Takže je to lepší jak Space Marine?
  • Ja kladu na hry v roce 2015 nejaky naroky, treba takovy ktery splnoval uz Half Life 2 v roce 2004.
  • Morraw
    To je ale furt tvůj subjektivní názor. Jestli já jsem jednoduchý, že mě to baví, tak ty jsi potom omezený, když si to nedokážeš zahrát.
  • Psal sem to sem uz stokrat:
    Lepsi fyziku, ta hra neni zadna zabava kdyz nenabizi vubec zadnou fyziku a interakci s prostredim, jedna plynova lahev a 3 moznosti jak zombie zabit, hmm fakt zabavny piskoviste.
    Na to jak je mesto maly je nevyrazny a nic si v nem clovek nezapamatuje, nic ho neposadi na zadek.
    Nudny questy, bez, prines, vylez.
    Zadne vztah k hlavni postave
    Vic prvku preziti, ve hre zadny nejsou.
    Co se me libilo je noc a i ten parkour chvilku bavi, pak ale prichazi nuda, nuda, nuda.
    Pokud nekdo neco vi o hrach, hernich mechanismech a prvcich vidi jak je hra odflaknuta.
    Tem jednodusim to staci a sou nadseni.
  • Zajimalo by me, co chces vic od zombie apokalypsy? Bohate staci volny svet,sekani hlav na sto zpusobu, zlepsovani postavy, zbrani etc. a k tomu jeste parkour a coop. Osobne 9/10.
  • Hod sem odkaz na nejakou objektivni recenzi, moc se tesim :-)
    Jinak Dying Light bych napalil 4/10 a zcela po pravu. To ste fakt vsichni tak jednodusi ze vam tohle staci?
  • Z téhle recenze přímo čiší zaujatost a to na hru jako takovou zatím žádný názor nemám. Zejména opakování negativních slov zavání buď autorovou nezkušeností se psaním, leností či naprostou unaveností. Nelze ji prostě brát objektivně a osobně bych uvítal, když by vznikla ještě jedna recenze někým jiným, kdo píše kvalitní články a ne tyhle amatéřiny. Jako čtenářská recenze asi fajn, když to alep ostavím vedle toho jak to píšou Radek nebo Pavel, tak to je jako srovnávat slohovku první třídy s Kingem.
  • Ty si dobrej vidlák...
  • Vidlevkrku
    Tak tohle hodnocení je fakt vrchol. Recenzetovy vyblitky se nedaji ani čist a v půlce jsem to už nevydržel a přestal. Všude na našich a světových SERIOZNÍCH webech davají hodnocení minimálně 8/10, ale tady rádoby PAN odborník háže moudra a blbé zaujaté kecy. Za mě hodnocení 9/10, rozhodně to není, dle hodnoceni, Béčková hra na 6/10.....Tak se mi zdá, že toto recenzoval nejaký chytrolín co má rád spíše FIFU a ani to pořádně nehrál. Fůůůůj styďte se, že necháváte takového rádoby profesionála recenzovat !!!! *16* *16* *16* *16*
  • KingOfWorms
    6/10? Hmm, za me zatim po cca 20hod 9/10. Zajímavý. Urcite je to z casti tím, že dead island 1 ani 2 jsem kvuli technickým potížím rozumně nerozchodil. Já fakt momentálně DI absolutně žeru, zpracování, hratelnost, žánr, pro mě fakt paráda.

    Jinak po patchi a s DI mod tool (vypnutý clowd shadows, env shadow - nic moc rozdíl v grafice ale FPS gain ok) mi to jede 1920*1200 textury medium, shadows high, dohled na min (to taky nejde prakticky poznat za běhu), antialiasing, ssao na Phenom II quad @ 3,7Ghz, HD6870 1gb, 8gb ram mezi 30-60 fps pricemz hra se prumerne drzi spis okolo 35-50 coz je myslim supr vysledek.

    Pro mě fakt zábavný skloubení RPG prvků (skills, craft, looting, questy, equip atd), free run AKA mirrors edge ale mnohem lepsi & open world/sand box. Hutná atmosféra, hodně věcí co se dá dělat, supr audio/video zpracování. S 6/10 zásadně nesouhlasím! :D Tady dostaly takový kejdy vyšší hodnocení, že nějak výc se tím zaobírat nemá smysl. O hodnocení her si tu občas člověk musí myslet svoje.

    Hru zasebe kazdopadne doporucuju
  • S recenziou sice nesuhlasim, ale v diskusii vidno preco sa priemer recenzii zvacsa posunul na 7/10. A ako metacritic pokrivilo hodnotenia. 6/10 je nadpriemer...klisoidna zabavna zombie hra nato to presne sedi. Ako fanusik hororov ked vidim n imdb aspon 6 bodov je to uz urcita znamka kvality. Je super ze games.cz sa sem tam odhodla sprcat hry a dat prisnejsie hodnotenie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší