Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nons3nse
    Toto je hra, ktorej sa naozaj nemôžem dočkať...
    Na nič viac sa neteším, ako na pokračovanie Metra. Vyzerá to dokonca lepšie, ako pôvodná hra...
  • Na toto a Thief4 + ARMA3 sa teším, bo ani ten Max Payne 3 nie je čo býval, pozrite filmík, zmačknite shift poklikajte a pozrite filmík.
    • Izmæl
      Konzervativní typ, co? Holt stačí jít s dobou a pak je všechno v cajku.
      • Prečo by som mal ísť z dobou? Mne je ako heterákovi dobre.
        • Izmæl
          Tak to rád počujem.
  • Metro 2033, spolecne s assassin creed, byly pro mne prekvapenim posledni dekady.
  • Super dik za titulky. Uz aby to bolo vonku.
  • Ať si říká kdo chce co chce, tohle bude pecka :-P
  • Také se těším. :-P
  • Jak jsem slyšel, že v last lightu půjde hlavně o akci hned jsem rozesmutněl, hra jako metro nemá v žádným případě vsázet na akci, ale na atmosféru a příběh. Akce má být jen prostředníkem, ale třeba je to jen můj názor :/
    • On to myslel tak ze kniha je hlavne o zamysleni sa kdez to hry su proste akcne ponate a pribeh s M 2034 tym padom nemohli pouzit. Samozrejme ze tato hra nebude tak akcne ponata ako napr CoD. Sam povedal ze je na tebe ci danu situaciu vyriesis prestrelkov alebo sa tadial nepozorovane preplazis.
  • Nevite jestli to bude u nas s cz titulky?
  • Vadí mi, že ve videu chybí otázky Pavla. Vadilo mi to už minulej rok. Takhle je to o ničem.
  • " mnoha lety vyšla série fotografií z podzemek. Byly v ní vyfocené stanice metra z velkých měst, od klaustrofobních londýnských koridorů až po barevné haly v Ulanbátaru. Jednoduchým porovnáním architektury z různých končin bylo jasné, že stanice metra v zemích bývalého Sovětského svazu jsou těmi nejprostornějšími na celém světě – komunista prostě kopal a budoval velké věci" - Nevíte kde je ta série fotografií? Díky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit