Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bavěj mě ty neustálý řečičky všude možně o "jetlagu". Začněte sloužit noční směny a jetlagu se budete smát :)

    Jinak zábavný čtení :)
  • frantisek_nejezchleba
    asi to tak má být, když se pisálkovi dějou hodně blbé věci. Tedy to, že jeho výplod je fantastický.
  • firebug
    Proti nespavosti doporučuji 2 tabletky kinedrylu a alkohol podle chuti. Já jsem podobně dlouhý let zažil jen 2x, ale díky těm free drinkům (bíle víno, whiskey) na palubě letadla, mi to uběhlo příjemně rychle... :-)
    • Jack1947
      Tak oni tam i někdy dávaj alkohol zdarma. Aspon 1 za celej let teda jak kde no.
  • Příště Lettě s Kilgore Airlines, co já vím tak tam maj na palubě i bombony s příchutí napalmu, ale jenom v ranních hodinách hned po ránu.
    • "v ranních hodinách hned po ránu"? Takže ráno?
  • Krásně napsáno ,.) Muselo to dát zabrat po takové smůle.
  • Keyz
    To je strašný, že pořád ztrácí kufry... Člověk by čekal, že díky technice se to zlepší a ono nic. Naštěstí se mi to nikdy nestalo, také jsem zatím letěl jen 6x.

    Btw jakým letem poletíte zpátky? Lze vás pak sledovat na http://www.flightradar24.com/
    • Proč, že bysme vytvořili uvítací výbor pro navrátilce, jako se to dělá třeba u sportovců?
    • MrSanta
      No ty wole, to by mě nenapadlo, že je nahoře tak narváno *8*
      • Keyz
        Ještě by chtělo něco pro holuby. To bylo strašný kolik by jich bylo *15*
  • oin.odin
    otázka : na tie FF14 prezentácie plánujete isť ???
  • Jack1947
    Dobré, pekné počteníčko at i zbytek cesty je tak pěkný néé at je ještě lepší. Hlavně co se týče celé té E3.
  • cr8gg
    hehe ..koukam, ze se nenudite... aspon jste doleteli ok - v ramci moznosti. Naberte sily a pozdeji podejte report z vypravy :P
  • to ty kufry fakt vyhodili nad gronskem, nebo je to jen metonymie ktere nerozumim? :D jinak supr text :) ať už tam jde všechno jen líp!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit