Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co jsem zatim videl, tak bych to ani nestahoval. IMHO to mozna bude "lepsi" nez DA2, ale na jednicku se to urco nedotahne, uz jen podle toho dmnt fight s drakem nechapu jak se to nekomu muze libit kdyz defakto jen preslapuje na miste a ceka az ho zabijou. V DA:O toho zvladnul mnohem vic(rozkousal a vyplivnul, srazil ocasem.....). A dalsi vec co me udivuje jsou skily, ale tam me je jasny ze se diky konzolim na tom nic nezmeni. Ale pro me osobne to je proste malo, u luku a fighteru bych to jeste zkousnul, ale mag ? smesne
    • ales.smutny
      Drak opravdu jen nepřešlapuje na místě a nečeká. Občas se snese, jindy poletuje a kropí bojiště ze vzduchu. Často sedne na nějakou skálu a spustí jek, který postavy kolem ochromí. Hodně bylo vidět, že se snaží dostat k damage dealerům na dálku, takže ochromil Iron Bulla a přelétl dozadu na mágy. Parta v tom boji musí být v neustálém pohybu, protože je i drak a ten má ještě několik druhů útoků.
  • "Navíc, pokud jsem dobře pochopil jedno tvrzení, jednotlivým spolubojovníkům můžete přidělovat povolání v rámci základních podskupin. Takže z Iron Bulla může být tank i bojovník, který slouží k rozdělování zranění. Neplatí tedy, že jedna postava je tank, druhá útočí na dálku a třetí podporuje družinu."
    Tuto část jsem úplně nepochopil; je tím myšleno, že postavám bude možné vytvořit různé buildy a mezi nimi přepínat, nebo že bude možné vytvořit funkční hybridy, či něco úplně jiného?
    • ales.smutny
      Pokud jsem je pochopil dobře, tak by to mohly být funkční hybridy, ale jak říkám, ruku do ohně za to nedám. Přepínání buildů se mi moc nezdá, to spíš poslouží výměna postav, kterých bude jak psů. Podle toho, co načrtli očekávám, že nebude schopnost družinky definovaná složením.
      Nebude jedna volba pro damage dealera, jedna pro tanka apod, což občas nutilo člověka brát postavy, které nechtěl mít na interakci sebou. Teď by mělo být možné si roli postav nadefinovat skrz větvená povolání sám. Ale fakt to byla jen zmínka v rámci prezentace a rychlý prostřih do menu povolání, takže zčásti teoretizuju.
      • Jasně, díky za objasnění :)
    • V DA2 bylo pevně dané kdo bude tank a kdo healer, atd. takže pokud člověk hrál na vyšší obtížnost, tak sebou musel vždycky mít Aveline a Anderse.V Inquisition to bude volitelné, takže Iron Bull může mít jak obouručák, tak i meč a štít. *3*
  • Viděl jsem na internetu víceméně výcuc z toho co se tu popisuje(najděte si na youtube). Doufám, že taktika bude mít stejný význam jako v Origins a bojová část to nezastíní. Jinak to vypadá poměrně dobře, ale počkám si jednoznačně na recenze .
    • VergiliusGrey
      Řekl bych, že to bude opět otázka obtížnosti. Takže doufám, že jí trochu nakopnout, aby mělo smysl to zastavování opravdu využít.
  • Cosi
    Nevěřím, že scéna s Lelianou bude nějak odlišná. Jak znám hry od BioWare, tak se mág vždycky zblázní a vykydlí základnu. Různí společníci prohodí různé repliky, ale ve výsledku mágův syn zemře. Buď se ho nepodaří překecat a zabije Lelianu a vy, nebo někdo z vaší party, mágova syna zabije, nebo ho překecáte a Leliana (nebo někdo jiný, pokud v prvním díle umřela) podřízne mága a půjde získávat čas. A vy půjdete uzavírat trhlinu. Jediný rozdíl bych viděl v tom, jestli ke konci přežije nebo ne - podle toho jak bude loajální a podle předchozích rozhodnutí. Nebo to bude taky pevně daná cutscéna.

    Takže velký oblouk s malými odbočkami z Bodu A do Bodu B nebo C. Ale ve výsledku to je iluze voleb jako v hrách od Telltale. Taky vám můžou postavy umřít, ale ve výsledku se dostanete ke stejnému konci s velice mírnými změnami.
    • No pokud mně paměť neklame tak Origins dokázala na mnoha místech že na rozhodnutích záleží příklad: Storyline okolo Arla Eaemona a těch léčivých ostatků . Bylo tam možné přijít o majoritní společníky a mohl si bojovat s démonem jeho syna alternativními způsoby které znamenaly že ten segment si hrál uplně jinak takže nevím co nazýváš iluzí.
      • Cosi
        Ale taky byl první Dragon Age vyvíjen něco přes 6 let. Podívej se na hry od BioWare od Mass Efect dále, to už jsou jiné hry.
    • Leliana bude naživu ať se děje co se děje.

      V DLC pro dvojku, kde se objeví, zahlásí, že "Stvořitel věděl, že ještě nenadešel [její] čas."
      Bylo by ale zajímavé, kdyby se k tomu vrátili, a v připadě, že měla být mrtvá by nastala podobná situace jako u Wynne v Origins (Nebudu ale spoilerovat).
    • Coz je jednak nepotvrdene (aj ked docela pravdepodobne s ohladom na minulost Bioware) a druhak to nie je ziadny problem, imo.
      • Cosi
        Není, to potvrzené - vždyť si to sám odhaduju a ne není to problém - pořád lepší než pevně daný příběh do posledního puntíku. Ale nejsem bláhový, abych věřil tomu, že to bude mít několik možných průběhů s jinými důsledky.
        • Jam97
          Tak tak, lepší být pesimistou (i když tady spíš realistou) a nevěřit a být překvapen, než věřit a být zklamán. (Stejná věc s AC 4 po AC 3)
  • Bezmála půlhodinové demo?

    Část s Lelianou dobře znám alespoň co se týká podřezávání (a "Chci zpátky svět") a následného lučištičení (ten luk mně potěší, vždycky Lelianu stavím na dálku...), nicméně tu část, kdy vytáhne dvě zbraně (je Rogue, ti s ničím jiným neumí... pořádně - zkuste mi říct, že vytáhne štít...) a jde "do nich" jsem viděl jednou - cca vteřinový úsek. Nebyl by link?
    • Soutěž o co nejdelší a špatně pochopitelné souvětí?
      • ADHD verze:
        ZNÁM JEN DESETIMINUTOVOU VERZI. CHCI LINK NA TU DELŠÍ. GIMME NAO.

        Normální verze:
        Část s Lelianou dobře znám, alespoň co se týká podřezávání a následného lučištničení, nicméně tu část, kdy vytáhne dvě zbraně a jde "do nich" jsem viděl jednou - cca vteřinový úsek. Nebyl by link?
        • solomon.short
          no vidíš že to jde :))
  • pěknej článek akorát nadpis je špatně, píše se to Inquisition

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit