Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Studio Cyanide nepatří mezi špičky, ale také není na chvostu těch nejhorších. Ze studia Cyanide vyšlo pár dobrých her, které nebyly špatné a dokázaly vybojovat dobré hodnocení. Zde jsou hry, které studio vydalo: Got (GAME OF THRONES - RPG), Confrontation, OF ORCS AND MEN, PRO-CYCLING MANAGER 2008,
    Cadwallon
    Bloodbowl
    Agot-Genesis
    Cycling
    Tdf (TOUR DE FRANCE 2011)
    Dungeonbowl
    Others
    Loki
    -není to špatné studio, ale bohužel patří mezi průměr. Proto se nedivím, že auto článku dodal určité pochybnosti, směre ke studiu. A autorova věta: "Problém je ale ve jménu vývojáře – Cyanide Studios." je v tomto ohledu dobře použitá.Teď se můžeme, jedině přít, jak to dopadne a jestli je tato negativní spekulace na místě. Obrázek si musíte udělat sami :) Studio vydalo hodně her na různé platformy, ale.... kvalita je někde jinde :) Váš Werde
    • Je to jak s Rebellionem. Jedna slusna hra na dve spatne. Ja ale verim, ze Of Orcs and Men se podari.
    • ales.smutny
      Díky, tohle je vyčerpávající ;)
      • :-) Není zač. Rád jsem pomohl, vyřešit záhadu studia Cyanide :)
        • Já myslím že googlit umí každej... A Bloodbowl nedělali, udělali pouze port na konzole. Howgh
          • Murdoc
            by ses divil kolik lidí neumí RTFM a googlit *15*
  • gert
    Skvělej nápad, doufám, že jim to vyjde. *4*
  • Pokud se vám to video seká jako mě, zde je link na youtube:
    http://www.youtube.com/watch?v=F8FXqZeeXeI
    = Tam jede video plynule. *3*
    • Niečo ako gothic I, II z opačnej strany? držím palec
  • Mohu se zeptat co myslel autor tím, "Problém je ale ve jménu vývojáře – Cyanide Studios."? Jelikož někdo nestíhá pochytat všechny informace z herního světa, tak by stálo za to dát aspoň nějákou poznámku.
    • ales.smutny
      Mají tendenci chrlit hry jak na běžícím pásu a většina je kvality přinejlepším průměrné. Naposled bylo třeba utrpení Game of Thrones: Genesis. Ale asi nejhorší na tom je, že nejsou úplně zoufalí, jen je vidět, že u nich kvantita převládá nad kvalitou a kdyby každé z těch her dali aspoň půl roku na odladění, bylo by to úplně o něčem jiném.
      • Díky za objasnění.
      • Cypri
        Díky za vysvětlení, tyhle fakta jsem nevěděl.
  • dobrej nápad
  • Proč v čase 0:35 toho videa vraždí hlavního hrdinu z hry Assassins Creed?
    • Masa-san
      Zřejmě z recese *2*
      • Altaira zabíjejí skoro v každé hře :-D
        V Zaklínači 2 jsem na začátku ho viděla, jak spadl vedle seníku z věže a rozprskl se. A Geralt řekl něco - : "Ten si nikdy nedá pokoj"
        • gert
          http://www.youtube.com/watch?v=1Om0UpfQc0Q
          • Hihi, přesně tohle jsem myslela :-))
        • A to znamená že když je nějakej mág či kdo to byl v bílim hábitu že je to hned Altair z Assasins Creedu?:D Ale je jasny že to napadne každýho když to vidí protože to tak připadá no :D
  • Mna by tiež zaujímalo prečo je Cyanide Studios tak strašný problém, teda pokiaľ to nieje štátne tajomstvo za prezradenie ktorého sa striela.
  • Cypri
    Vypadá to slušně. Ale jsem v herní scéně už pesimista, takže od toho radši moc čekat nebudu, ať pak nejsem moc zklamanej.
  • No konecne trailer. Ja uz myslel, ze to odpiskali. Byla by to skoda, protoze to vypada zajimave.
  • Podle nazvu jsem si rikal ze to bulde zas nejaka srajda, ale zatim to vypada to dobre, snad to neni jen klam traileru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit