Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Baldur52
    Mám radost, že Dragon Age nezklamal a už se nemůžu dočkat více infa k Pillars of Eternity :)
  • Děkuji hoši za pokrytí všeho co se dělo na E3 vaše komentáře ke konferencím videoblogy nebo články ať už vtipné či objektivní dávali smysl a mnohdy i doplnily moje znalosti. Tak zase příští rok a ještě jednou díky!
  • A já si dycky myslel, že nálupku má dycky každý herní médium jenom jednu... právě proto je to "Best of E3", ale asi jsem se splet *1*
    To by mě fakt zajímalo teda, jakou vypovídající hodnotu ty nálepky mají?? Si tam můžu vzít celou krabici a Best of E3 dostane každá hra.
  • Mato1987
    Díky za originálne a vtipné video reportáže a články z Ameriky :D
    Miestami som si pripadal akoby som pozeral LEVEL TV , bravó páni !
  • ...dobré E3 blogy, pozrel som všetky...čo sa ocenení týka, niektoré mi prídu ako povinné ocenenie masoviek :)...Far Cry 4? ctrl+c ostrov, ctrl+v Himaláje, pridať slona...
  • Magister_Peditum
    Díky hoši za spoustu vtipných videí. *3*
  • Btw, byla tam vůbec předváděčka Pillars of Eternity? Na oficiální stránce psali, že tam bude demo, ale na netu nic nemůžu najít.
    • Baldur52
      v nějakém videu bylo zmíněno informační embargo :) jestli si to pamatuji správně, tak do 19.6.
      • díky
  • Lawliet
    Hezký video. Tak nějak o ho*ně, ale i to se dá dobře natočit a po celou dobu jsem se u něj musel pochechtávat. *1*
  • ringmancz
    škoda, že jen dvěma menším hrám
  • Ristoro
    Far Cry 4 mezi best of E3 jo? 100 lidí, sto chutí, ale to, co ukázali, je zatím dost slabé..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit