Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • za mě je to po dlouhé době Overwatch. na skinech mi nikde nikdy nezáleželo a OW je prostě zábava hrát.
  • Jack1947
    Hmm "dočasně" to nebude moc dlouho trvat - a už jim ten fail nikdo neodpáře no fuj *11*
  • Je pravda, že současné online/multiplayer recykláty původně kvalitních herních titulů jako SW Battelfornt nebo Call of Duty začínají spíše připomínat herní automaty zaseklé někde v podchodech špinavých uliček v 80. letech, prostě vhoď minci a hraj, vhoď další minci a hraj znovu to samé, u druhého automatu to samé jen s tím rozdílem, že automat ma místo modré barvy červenou. Tak nějak by se dělal popsat stávající herní "tvorba".

    Jsem rád, že ne všechna studia jdou stejným směrem, ale dřív nebo později, se většina nechá koupit někým větším a kvalita jde do kytek a ne vždycky lidi kvalitu ocení.

    Jsem zvědavý jak dopadne Kingdome Come, která kope svým business modelem a přístupem k herní komunitě EA do rozkroku.
  • Coffin.Corner
    Úvodní odstavec plný metafor se Václavovi fakt povedl *1*
  • Star Wars už jsou maximálně podojená značka jako LotR. Tohle už nikoho normálního nezajímá.
  • Máte pravdu, ani jsem si to upřímně neuvědomil jen jsem psal zničené značky, které mě napadly. Bethesda ještě nezničila vše to je pravda ........ Ale věřím, že pokud bude nasledovat trend posledního Wolfa je na dobré cestě.
  • Přesně tak, píšete o EA a to nemá s Falloutem nic společnýho pokud vim.
  • Morraw
    No to je všechno hezké, ale Fallout 3/4 dělala Bethesda a ne EA.
  • No pokud se Vám líbil Fallout 4 tak prosím,já jako poslední dobrý Fallout považuji New Vegas který nebyl od nich.
    Fallout 4 je flusanec do tváře fanoušků falloutu a rpg žánru celkově.
  • Fallout?
  • EA je ostudou herního průmyslu. Není značka, kterou by totálně nepodělal. Od dragon age přes dead space po fallout, málem bych zapomněl mass effect a knights of old republic .......
    Chápu, že si casual hráči jejich titul koupí, ale jen jejich přístup ke komunitě, jednání jejich zástupců a v podstatě jejich naprosto NOBRAIN hry by měli studio přivést ke krachu, ale je mi jasný, že si tady každý druhý pořídí FIFU, protože jsou tam o 2 cool animace navíc oproti minulému ročníku.
    Čest hráčům kteří sabotují studia jako EA, která zdevastovala víc než skvělé značky a skvělé herní tituly. Když může vydělat singleplayer hra jako witcher miliony a EA to nedokáže se Star Wars značkou "klasickým" způsobem, což je nyní Klasická hra + Sesson pass ( cca 100$ ) měla by zůstat u té Fify a neničit herní světy.
  • A hra se prej prodvává strašně dobře *1* *1* *1* TheGGG asi nakoupil málo verzí...mrzí tě že nemáš mikrotransakce? :(
  • Pamatujete starý Doom, Unreal Tournament, Counter Strike 1.6, Counterstrike Source, Quake, Half Life Deathmatch atd atd...
    Tam žádný progres nebyl, nikdo si nic nekupoval a stejně jsme tam nechali stovky hodin. A proč? Protože to byla do pyči zábava!

    Ani nevíte jak moc rád bych si zase zahrál nějakou moderní hru, ve které by se mi nepříčítaly zkušenosti a nenaplňoval žádný proužek postupu na další úroveň. Prostě jen: "tolik jsi jich zabil/tolikrát si umřel" a hotovo.
    Opravdu nepotřebuju mít barevné zbraně a těšit se až si koupím modrou kšiltofku...
  • Osobně už PvP hry, kde je systém progrese, který není jen kosmetický, už prakticky nehraju. A je jedno jestli je to za peníze, nebo za dobu hraní. Takové PvP je prostě o hovně.
  • Krescz
    souhlasím....když nemáš na tu hru čas nebo peníze nebo se ti nelíbí jak funguje tak ji nekupuj!
  • Krescz
    Když se vám nelíbí politika EA (komu ano :D) tak proč si kupujete nebo dokonce předobědnáváte její produkty? Akorát podporujete tohle svinstvo. Nechápu jak přemýšlíte :D Co si myslíte, že se stane příště?
    Chápu, že jsou hráči, kteří tohle neřeší, prostě si koupí hru a hrají ji dokud je baví, nejsou to hc hráči atd a když se jim něco nelíbí tak přestanou hrát a pošlou je dopr*ele...ale ti zase nevytvářejí uplakané meme, nechodí na forka, neprotestují a nevyvíjí tlak na EA.

    Není nic jednoduššího než si počkat pár týdnů po vydání hry na recenze nebo feedback od hráčů (které to nes*re).
  • v renenzi na Payback nekdo vytahnul replay. Nedalo mi to, zabrousil jsem na jejich facebook a obcas az cumim, co se clovek v komentarich nedozvi

    ¨jisty clovek tvrdi, ze lide, kteri nechteji mikrotransakce v BF jsou neschopni a ubreceni. Co to s tim ma co spolecneho? Toto: Všechno, lidi co si to nechtěli kupovat a radši si to vyfarmili nebreceli. Pak jsou tu lidi kteří si to prostě koupi a nemluví o tom jak o armagedonu. No a pak jsou tu lidi co musí brečet kvůli všemu protože nemají všechno hned, to není jen kauza bf2.

    Dalši zázrak přímo perlí: fans ze SW BF2 udělali meme, který se teď v poslední době tak šířil internetem, že si lidi myslí, že je to TRUE, ale ono není? Momentálně je ta hra skvělá a osobně by mi ani ta verze před tím nevadila.
    ten samý má jisto, že mikrotransakce v bf nebudou: Takže o to nemáš zájem, když odebrali mikrotransakce a snížili cenu hrdinů? Smutný příběh, že zrovna kvůli tomu jsi změnil názor. Ostatní to vidí trochu jinak a jsou naopak rádi, že to EA takhle upravili.
    nebo: Jsi jen další ovce, co to nikdy nehrála a myslí si, jak jsou bedny jediná cesta k lootu. Paně bože, ten loot se dá získat i HRANÍM. Navíc si už loot boxy ani nemůže koupit, když tuhle možnost před vydáním odstranili. Takže si tady zase nedělej srandu z věcí, o kterých nic nevíš a jen jsi je někde slyšel. Pak je hned musíš šířit dál, i když je to už jen hoax
    Nic jako pay to win tam není. Jen jsou lidi líný v dnešní době něčemu věnovat čas když to chtějí i když jde o hru.
    atd atd atd atd...
    nemuzeme si divit, jak to vypada na herni scene...retardi delaji hry pro retardy...a retardi to haji *11*
  • Naprostý souhlas, CS je ale zrovna případ, kde to není dovedené do extrému jako v dalších airstrike lootbox hrách. V CS mají ještě všichni podobné šanci a rozhoduje jediná věc, která by v MP rozhodovat měla - skill.
  • já ale nepíšu o skinech, ale o tom, že mám rád kdyť mají všichni v mp stejnou šanci od začátku, kosmetické úpravy s tím nesouvisí, chce to číst. navíc popularita CS je dlouhodobá záležitost už 10 let. spíš jde o to, že lidi maj rádi pocit převahy nad ostatníma tim že si udělaj náskok i když jsou třeba horší hráči, ale připadaj si pak jako borci, protože s lepšim gearem kosej nováčky, o takové hry opravdu nestojim
  • Counter Strike je ale projekt z inej doby. Sucasny Counter Strike (CS-GO) sa skutocne uchytil az potom ako do neho pridali experience za kazdu vyhratu hru a hlavne skiny a loot boxy. Vid grafy, CS-GO v ramci pol roka od uvedenia skinov do hry islo z par desiatok tisic na takmer pol miliona unique players. Takze blby priklad. Ten clovek nad tebou ma pravdu, teraz to uz bez nejakeho progressu nejde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit