Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nechápu k čemu jsou tyhle stary hry dobry. dneska se na to uz neda koukat.
    • Pozor.

      Jeden z těch, co radši budou mít nulovou hratelnost, když hra bude mít fotorealistickou grafiku.
      • Ale vsadil bych se, že hraje CoD a slintá nad grafikou *1*
        • Ono, grafika důležitá být může, ale to jsou spíše extrémy. Jeden takový případ mne napadá v leteckých simulátorech, kde v Il-2 1946 jsou nepřátelské kontakty často zkrátka černé tečky na obzoru. V novějším Cliffs of Dover (který se až divím, že jsem vůbec spustil v době vydání... ono se to přeci jen starému Šturmovikovi nevyrovnalo, jak kvantitou strojů, tak kvalitou hry, která byla sotva hratelná) však kontakty byly vyvedeny reálněji, a najednou nebylo tak jednoduché někoho zmerčit, zkrátka a dobře protože hra najednou vypadala více fotorealisticky.

          Stále čekám na hru, která přinese jak senzační (tedy velmi realistickou) grafiku, tak perfektní hratelnost. ArmA 3 přišla blízko, bohužel však byla postavena na platformě Virtual Reality, a kvůli tomu nakonec na naprostý vrchol nedosáhla.
          Nové Dragon Age: Inquisition zatím podle všech informací vypadá, že by mohlo být druhou hrou, která má šanci dosáhnout na příčku, kde je jak grafika tak hratelnost na perfektní úrovni. Za nějaké tři týdny již bude výsledek znám, do té doby bohužel zbývá pouze naděje.

          Do té doby než nějaká hra zvládne oboje, si raději zahraju pořádnou hru v horší grafice, než něco, co je v podstatě technologickým demem grafiky.
    • Pokud jsi to hrál a máš na to pěkné vzpomínky, tak si to rád zahraješ znova. Zrovna tuhle hru jsem ale nikdy nehrál, takže ji asi ani nikdy hrát nebudu. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit