Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ach ta dětská naivita. Počkej, až vyrosteš a otevřeš oči. :)
  • ...ach tie fujky konzoly, PCckari uz mohli prehanat elfov po sirokych planach v 4k a zasa musia takto trpiet...je to neustale tazko tyrana rasa...
  • celoush
    ať se rozhodneš jakkoliv, vždy se najde někdo, kdo má potřebu veřejně napsat, že ses rozhodl špatně.
  • No...vzpominam si ještě, když vysel Rome total war 2, jak většina autorům nadavala za to, ze měli raději počkat a hru optimalizovat a vydani odložit.
  • Spíš PC,nutnost optimalizace na xy druhů hardwaru aby si master race děti nestěžovali že na jejich miláčkovi s grafickou kartou za 10 tisíc to běží hůř než s tři roky starou kartou (viz. Rome 2,Watch Dogs,...)
  • oktavius66
    Asi si nečetl článek že ano ? Tady se nejedná o žádné konzole, co to furt všichni melete ! Konzole nic momentálně nebrzdí. Protáhlo se to, protože vývojáři nestíhají a také si zároveň chtějí své hry doladit k lepšímu. Furt je to lepší rozhodnutí, než kdyby ty hry vydali letos se spousty problémů se kterými by se zase museli vypořádat několika Patchy. To už by jim hráči asi fakt omlátili o hlavu. Což je zbytečné. Radši ty hry vydám později a lépe. Než dříve a s potížemi. "Dvakrát měř a jednou řeš" ... Každopádně mě to také trošičku štve, protože jsem se na to BF těšil. Ne na MP... To už vím o čem je, ale těším se na SP, které by snad konečně mohlo něčím upoutat. Snad to bude změna, když tak na tom strašně makají a neodfláknou to jako v BF4, kde nic nemělo ani hlavu ani patu.
  • KIMCID
    na každém šprochu...atd.
  • No Hardline by to sucho ještě prodloužil zbavil podzemní vody jelikož jak všichni zjistili je to jen Battlefiield 4 reskin na poldy a zloděje.
  • Johnny
    Tak zase kvuli konzolím kterým to neběží ani v 720p v aspon 30fps budem všichni čekat... protože tyhle kecy o optimalizaci a doladění sou porad stejny, pak to vyjde a hned v den vydání vyjde první velky patch a a možná po par tydnech se to dá inteligentně hrát
  • Tohle už je pravidlem od všech vývojářů aby od pár blbců vytáhli prachy za před objednávky
  • Co to pro mě znamená, hmmm, 3 hodinky nového BF si nezahraju letos ale příští rok a Dragon Age mě mine tak či tak.
  • celoush
    Pro mne je to dobré info...
  • spoock
    Na Dragon Age jsem zvědav, první díl, který mě trochu i zajímá.
    Herní sucho spláchne Destiny a Assassin, škoda, že většiny titulů se dočkáme až další rok.
  • No mohli by to vydat spíš jako modifikaci zadarmo, aby to bylo ok.
  • No a ted jeste doufat, ze Hardline vydaji jako DLC do BF4 za 10e a bude to ok!
  • KIMCID
    herní sucho se nám protáhne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit