Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavně nezapomenout na mikrotransakce.
  • Preed
    Šokuje ma neschopnosť EA, dostane exkluzivitu na hry najväčšej značky na svete a za tých x rokov boli schopní vyproduktovat casual battlefront a jeho pokračovanie ktoré sa snáď bude podobať na nejaký komplexnejší zážitok aj tým, že má singleplayer. Mňa ako človeka ktorý ma rád príbehy kurz ktorým ide EA ťažko znechucuje, tento fail s Visceral a jeho vysvetlenie v corporate speaku to ešte len zhoršuje. Teraz by ma uspokojil asi aj Force Unleashed, čo je smutné samo o sebe. Naivne som si myslel, že sa vrátia časy Republic Commanda alebo KOTORu ale asi na to proste nemajú.
    • CRYPT
      Ja nevim co si porad predstavujete ze delani her je jak cucani z prstu. Zaklad vseho je napad. V dnesni dobe, kde je herni trh presycen ruznymi zanry neni jen tak si vycucat z prstu, hru ktera bude inovativni, zaroven, ale je tak, aby nekdo kdo hral drivejsi hru nebrblal. To je ted v navaznosti na Battlefront z roku 15.

      Na druhou stranu, predpokladam ze takova korporace jako EA a dost mozna i dalsi si mohou dovolit udelat pruzkum trhu a pozadat hrace, aby sepsali co by se jim libilo. Z tech napadu se zacit orientovat na specifikum, na smer, kterym by se dana hra ze sveta X Y s hrdinou/ny X/XY mohla vytvaret. Ja osobne si nedokazi, nebo mne ted momentalne opravdu nenapada zanr hry, nebo ne klise story line.

      Jinak k zavreni studia Visceral, no mam trochu obavy o pokracovani Dead Space, protoze tato serie mi hodne hrala do noty, i kdyz 3ka co se tyce horrorovosti uz bylaopravdu hodne nizko
      • Preed
        Mňa osobne iritovalo na BF z roku 2015 to, že nemal singleplayer, ale dokážem si predstaviť prečo ľuďom vadil casual multiplayer. Žánre v ktorých Star Wars hry boli urobené v minulosti fungujú aj dnes FPS, RPG, RTS a rôzne iné. Je utópia si myslieť, že vyprodukujú SW RTS ako Empire at War ale to je vážne také radikálne od nich chcieť aby urobili nejaké RPGčko, FPSku alebo niečo príbehové na štýl Uncharted? A jedinú hru ktorú takú robia zrušia a štúdio rovno s ňou? Podľa mňa nie sú normalni.
        • CRYPT
          Dobry komentar, jenomze k te posledni casti je jednoduche vysvetleni. EA nedela, respektive nevydava hry proto, aby se zavdecilo hracum, ale proto, aby vytriskalo co nejvice penez. Pokud si oni vypocitali ze to, co vytvarelo Visceral a jeste s problemy, se jim nejenze prodrazi, ale vysledek bude vkonci nejisty a buhvi jestli by to vydelalo dost na to, aby se EA mohl tento vyvoj vyplatit (na rovinu aby si mohli nacpat kapsy penezi). Takzeoni nejsou normalni z pohledu fanouska, hrace ci koncoveho zakaznika, ktery by si rad vysledny produkt koupil, ale to je jen 1 z 10 (toto je samozrejme jen muj nazor - nebrat doslovne) kdyz radeji se necha hra upravit, prekopat podle nejvetsiho odberu na dnesnim herni trhu a mistoho jednoho spokojenejho zakaznika radeji ziskaji penize od 8mi zakazniku, kteri budou brblat, ale dulezite ze ty penize vysoli...

          Toto je muj nazor, mozna to tak nefunguje, ale ruku na srdce, kdo dneska dela neco proto, aby potesil ty druhe. A obvzlast nejaka VELKA SPOLECNOST
          • Preed
            To čo píšeš je samozrejme pravda, skôr som tým narážal na to, že tie žánre na trhu fungujú a robia ich veľké korporáty, nič nie je charita, ani Uncharted ani Wolfenstein ani Dragon Age ale EA zo značky ktorá je oveľa silnejšia ako všetky tri čo som spomenul bola schopná urobiť akurát multiplayer shooter a aj to taký aký bol. Teraz vyjde dvojka BF, to čo robil Visceral nikto netuší či v nejakej forme vôbec vyjde a to, že niečo robí Respawn je tiež niekde vo veľmi ďalekej budúcnosti a inak akurát Bioware vydáva obsah do SWTOR ktorý seriózne nikoho nezaujíma okrem toho, že tá značka vznikla pred Disney, takže sa to ani nedá rátať ako nový projekt. Ak takéto vedenie exkluzívnej licencie na hry nie je zlyhanie tak neviem.
  • EA si dela dalsi zarez na pazbu, mission accomplished!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit