Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kvalitná kópia dayz, ale možno bude skorej hotová ako ten stále nedokončený náprotivok Dayz.
    • Shaker
      Kvalitni kopie DayZ? :D Kopie asi jo no, kvalitni tezko rict, ale tohle video me rozhodne nepresvedcilo. Spis to vypada jako State of Decay Online... Ani se nesnazi skryt, ze je to rip off DayZ a pouzivaji uplne stejny metody propagace, vcetne varovani na early access.

      Zajimavy, ze ackoliv jsou hry od Bohemky zabugovany a optimalizace casto chodi velkym obloukem okolo, tak maji svoje kouzlo. Priroda, celkove prostredi vypada hodne hezky a realne, zatimco tady to vypada jako jedna velka hrouda modeliny s par zapichanyma stromama. Vubec nemam chut si tuhle hru ani zkusit, zatimco "blby" DayZ bych hral porad.

      Edit: psal sem to pred vsema reakcema a odelal az za 2 hodiny, takze sry...
    • Kvalitni? *1*
      Tak vopajcovany je to temer do sroubku, ale mluvit o nejake kvalite to chce astonomickou davku iluze. *15*
      • myslel som to ironicky :)
  • Další ubohá snaha vydojit pár šušní ze zombie úchyláků a opět blatantní vykrádačka DayZ a jeho principů. Je to sice zabalený do krásnejch PR keců, ale ty když si člověk odmyslí, tak mu z toho zbude akorát pěkně vykutálená mikrotransakčí sviňárna.
  • Pilgrim66
    Eh DayZ není českej počin... DayZ akorát vlastní bohemka, ale v tom případě je Škodovka německej počin...
    • Jack1947
      No škoda , je už německá značka tak nám zbylo ještě to pivo - ani né fotbal a doznívajicí Jégr.
    • Chtít od Aleše trochu znalosti je torchu moc....
  • Onlinovky? Proč jsem žil v domnění, že to bude čistě SP hra? ... Nějak mě ta hra přestala zajímat.
  • Konkurenci DayZ vitam, ale proto ze ocekavam, ze to vyvojare DayZ nakopne, pokud bude v necem lepsi. Vubec si nemyslim ze tato hra DayZ pokori, zpocatku sice zafunguje zvedavost, ale to bude asi tak vse. Zatim tato hra nema nic cim by presvedcila. Je to naopak klasicky pripad kopie v nizsi kvalite.
    K te rozloze: Jako vtip dobry, hrat online na mape 64 tis. km2 je temer logicky nesmysl, pokud tedy neplanuji ze bude hrat na jednom servru tisic hracu.
    Taky mne pobavila veta: "Musím ale i říci, že naše hra je jiná. H1Z1 je onlineovka a naším cílem je tvorba obrovského světa, který vám zprostředkuje pocit, že jste přeživším v zombie apokalypse.“
    Tak v cem je tedy jina? *2*
    Dokonce zkopirovali i durazne varovani pred koupi, ocekavajic asi ze to zvedne prodeje. Malem bych rekl ze tuto hru delaji Cinane. *1*
  • 4:45 When You See It...... You´ll S*it Brix :-D
  • 64 tisíc čtverečních kilometrů? Facepalm. Naučte někdo Aleše Smutného matematiku nebo angličtinu, protože tohle je slušná blbost.
    • nightborne
      Mapa má momentálně, myslím, 64 kilometrů čtverečních, tedy se jedná o čtverec o straně 8 kilometrů, který hodlají zásadně rozšiřovat, ovšem 64 tisíc je přeci jenom -malinko- overkill =)).

      Pro ilustraci - mapa o velikosti 64 tisíc km2 by musela mít (kdyby byla čtvercová) strany o velikosti cca 253 kilometrů. Což by bylo asi fajn hrát, ne, že ne.
  • nightborne
    Mimochodem, jako vcelku zajímavá alternativa ostatních zombie survival se mi jeví 7 days to die, koupil jsem si ji v akci a skvěle zabavila na nějakých 40 hodin, než jsem, troufám si říct, viděl vše, co zatím nabízí. A pokud člověka vyloženě baví konstrukce megalomanských bází alá Minecraft, je herní doba v podstatě neomezená.

    A to je na early access dost solidní, řekl bych, momentálně čekám na další obsah, abych se mohl zas na pár hodin případně vrátit. Tedy, doporučuji =).
  • Kozy
    Kupovat si early acess do f2p hry. Hahaha.
    • Utracet eura za skiny a oblecky je mnohem dementnejsi nez si zaplatit ea, za rok to mozna bude zdarma ale asasin bude za rok taky stat 500 a nikdo se nepozastavuje nad tim ze lidi nepockaji.
  • Jack1947
    DayZ, zůstavá i nadále v klidu. *3* Never microtransactions, ever. *5*
    • Dayz zůstává tak v klidu, že když jsem to včera po téměř roce zase zapnul, tak koukám, že nemůžu v nastavení ani změnit rozlišení na 1920*1080. Okamžitě to šlo zase z disku, na tohle nemam nervy.
      • Nejenom nervy, ale řekl bych, že ani mozkové buňky.
    • to hej, taky vyvoj jak ma dayz herna scena nezazila a uz ani nezazije...
      • pan je optimista sledujem *1*
    • Sr_Lobo
      Asi tak, P2W at si strcej do passy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit