Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Armu III jsem koupil az ve slevach prez vanoce. Hlavne uz v nejake verzi 1.1.6 (ci co) a je to naprosto luxusni zazitek. Krasne vypada, hybe se.... Uzasny vrtulnikovy simulator, s pokrocilymi nastavenimi v options.

    A ta kampan...vzala me stejne jako Flashpoint. Navic scenar ne az takove sci-fi jak se puvodne zdalo (jen nechapu, proc hrat porad za amiky a ne brity, francouze...).
    • No je pravda, že Kerry je amík, ale obecně hraješ v Arma 3 za NATO.
  • Kedze som vytvaral v editore zakladne(headquarters) pre klany... mozem povedat ze tento update usetri desiatky hodin roboty.
  • slyšel jsem že to v multaku nikdo nehraje hahaha
    • Koho jste potkali, co vam to nalhali. ARMA je jeden z nejhranejsich multaku, editor je na jednicku, uz staci pridat jen nejake vojandy https://www.youtube.com/watch?v=YKjeR9wSoSI ...
      • Robine: dam ti jednoduchou otazku, da sem v ARMA 3 MP hrat tak, ze PvP pricemz jedna i druha strana ma svoji zakladnu se zasobou vozidel vseho druhu a proste je nutno dobit druhou zakladnu? Pretoze co to sledujem tak toto minimalne ARMA2 neumoznovala, resp. bolo nutne hrat proti AI. Dakujem
        • Šlo to už v Armě 2, jen to není skrz nějaký oficiální mód, takže na public serverech na to pravděpodobně nenarazíš. Hráči se musí domluvit a takovou misi si buď na netu najít nebo si ji vytvořit.
    • Tak nevim nakolik je relevantni pocitadlo Steamu. Podle nej hraje Armu nejmin dvojnasobek hracu nez DayZ. Vzhledem na to, ze Arma neni mainstream to vubec nejsou spatna cisla co se tam objevuji.
  • DekkerDave
    Krásně ta hra zraje, to je fakt *4*
  • Za mne další příjemný krok kupředu (konečně 3D editor, zvuky střelby i té vzdálené zní daleko líp, fixlá neprůstřelná křoví). Snad jedinou nepříjemnou změnou je přehozené pořadí akcí v tom přestárlém akčním menu. Otevírání je teď na prvním místě a nejednou jsem včera v BR omylem místo zavření přebíjel.
  • Nový font nic moc, více se mi líbil starý, ale jinak... Mmmmhmmmm...
    • S Puristou jsem měl občas problémy rozeznat některé menší číslice. Roboto se zdá příjemnější.
      • Právě že před tím mi přišlo třeba akční menu čitelnější a text uhlazenější. Ještě se na to podívám, třeba je chyba v nastavení.
  • Lukyz
    Ten editor je naprosto boží! Blbnu v tom dnes celý dopoledne *1*
    • Veskoslav
      Nekecej:-D Hrál jsi Division:-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit