Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hej jestli máš IP Ban tak dostaneš za 6 měsíců unban pokuť ses na něj nesnažil několikrát přihlásit pak to bude trvat déle. Další možnost Dynamická IP
  • Jack1947
    Neboj jednou past zklapne a blbec jak ty bude po právu potrestán *5*
  • Ahoj lidi dostal jsem ban za nic, nic jsem neudelal vubec nevim co mam delat a nevim jestli ten ban vyprší sam nebo ne. Neporadi mi nekdo prosim
  • Nevim no.. mam hacky na CS:GO 3 roky a jsem v global elite.. zadny ban nic :) tak jsem zkusil i jine hry gta,fortnite,ow,pubg a vse s hackama a zadnej trest.. ponauceni? Cs:go si vydelama boostovank hracu a muzu di koupit co chci :)
  • Ja jenom reaguju na tvoje hloupe tvrzeni, ze by se mel trestat kazdy kdo hack stahne.
  • Jack1947
    Pochopím COD možná Titanfall ale ve OW a jiných čistě týmových hrách těžko ten člověk nečeho dosáhne takže jediné o co jim jde mít vysoké K ratio... prostě lidskej odpad teda jestli se jim lidi dá vůbec říkat to samé co si myslím o trotlech ve hrách.
  • evidentně máš moc nízké iq, abys chápal psaný text, viz tvé předchozí posty, marná snaha a házení perel sv*ním
  • Walldstein
    Lidi cheatuji proto aby vyhráli, ať už je k tomu vede jakákoliv motivace. Poškození hry bych v tom nehledal..
  • Walldstein
    Nelze jinak než souhlasit. V singleplayeru ať si dělají hráči co chtějí, od toho tu hru mají, ale do online hraní cheatování prostě nepatří. Jenže co proti nim podniknout? Napřed je třeba rozlišit zda se jedná o člověka co prostě jen chce vyhrávat za každou cenu (ty banovat klidně přes IP), nebo se jedná o člověka který je prostě jen natolik fruatrován neustálými porážkami, že už neví kudy kam..
  • Není to bez problému. Na konzolích jsou taky cheateři - lidi s K+M...
  • Jack1947
    Někde jsem četl že se prý u nějakého provařeného trolla ( i když tohle nebylo s cheatování) zvažovalo i permanentně zakázání internetu - i když to je asi nemožné... cheaterům by stačilo zaškrtit přívod, třeba jako udělal Blizzard. Prostě jít hezky ke zdroji - já vím boj s větrnými mlýny ale bojovat se musí. Glitche se opravit dají ale cheaty se musí tvrdě omezit!
  • Nevím co máte s těma premium tankama. Prostě jsou to tanky co podpoří vývoj a vydělají vám prachy a posádku na tier X bitvy :D. Některé jsou nadupané, některé ani tak moc né. Navíc při současné MM?? Jako REALLY?
  • No jen by mně zajímalo, zda to má EULA ve všech jazycích kde chtějí ty cheatery nahánět k soudu.
  • Tak to nevím jestli jim to nesrazí reputaci na americkým trhu když budou honit amíky (i když cheatery) po soudech zatímco zbytek světa si může cheatovat jak chce.
  • Co to placas? :D Je ten clanek o tom, ze zaluji dobre hrace? :D Je to o tom, ze zaluji cheateri a hlavne cheateri, kteri na tom jeste chteji zarobit...a to je skvele, ze konecne chce nekdo tuhle skodnou poradne chytit za koule...kdyz te to tak trapi, prestan cheatovat... ;D
  • Je roztomile, jak se snazis chytat zavslovicka. Tak snad cele je to o tom, ze nekdo hack koupil a pouzil, nebo prodaval...kdyby se jednalo o nekoho, kdo ho koupi a nepouzije (i kdyz, proc by ho pak kupoval, ze), tak zde zrejme nebude ani samotny clanek a uz vubec ne tahle diskuse...vidim, ze ti to pririvnani k corkam nejak neda spat... :D
  • ale hrát střílečku na gamepadu je slušnej masochismus, jasně můžeš pořídit k PS4 i K+M ale to zas někdo může vidět jako nefér výhodu, ale tak jejich smůla že
  • Na PC se to opravdu nedá hrát. To není jen o dvou lidech, tam je to prolezlý těmahle existencema dost nechutně.
    Na PS4 je to ale bez problému.
  • snad každá multiplayer hra má nějaký report systém, kde takové cheatery můžeš samozřejmě nahlásit, hrál jsi vůbec někdy nějakou? problém je, když je některý hráč tak dobrý, že si lidi pletou skill s cheatovánim, to holt pak máme těžký *1*
  • No pokud jim tu hru zakaze soud hrat + budou muset zaplatit soudni vylohy tak na tom nevidim nic zleho. Hranim hry v podminkach souhlasi ze cheatovat nebudou a pokud jo dostanou ban. POkud to ale delaji umyslne s cilem poskodit tu hru tedy neco co nekomu vydelava je to uz otazka penez a zaloba je na miste.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit