Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak nějak se nemohu zbavit myšlenky, že Black Flag by byla mnohem lepší jako samostatná pirátská hra, a že se nehodí mezi Assassinské... Kormidlovat loď mne nezaujalo už ve trojce, jsem zastáncem spletitých uliček. a hlavní postava je blond, otřesné. :-D

    Smrt Templářům *16* *16* *16*
  • Jenom chci říct, že ten Asasín vpravo je Nikolaj z komiksů z carskýho Ruska, Ubisoft se na nich totiž podílí
    • Za hru o Nikolajovi bych prodala duši! Doufám, že ho Ubisoft v budoucnosti do asasínských sérií nějak zakomponuje. uwu
  • Hrál jsem ACII, ale díky atmosféře měst, volnosti pohybu a chytlavé hratelnosti. Hrál jsem ji ovšem příběhu navzdory.
    Kromě historických jmen je komentář o "dovzdělávání" hráče úsměvný a snad by mě ani nenapadlo, že schematismus, kterým hra okolnosti vykresluje by kdokoliv mohl brát vážně a snad je i považovat za tahouna hry.

    Pokud by snad někdo měl skutečně ambice zažít o co v dané době skutečně šlo, doporučuji přečíst "The Borgias: The Hidden History" (G.J. Meyer; též vydané v audio podobě).
    Osobně pro mě přednost hry v této oblasti tkví právě v tom, že mě dokopala se dozvědět, "jak to bylo ve skutečnosti."

    Souhlasím též s recenzí na ACIV: vypuštění tohoto schématismu hře rozhodně neuškodilo, ba spíše prospělo, protože se poté otevírá šance, že se hrdinové mohou stát skutečně uvěřitelní.
  • Super diskuse. V AC4 mám dohráno 49% hry, přitom hlavního příběhu mám dohráno jen okolo 35% - hraju totiž hodně vedlejší mise a dokonce mě baví sbírat truhly, písničky apod. Hra mě opravdu baví, osobně bych ji klidně srovnal s GTA5 až na jeden celkem podstatný problém. GTA5 je dotažené do konce (až na pár výjimek) ve všech směrech, AC4 obsahuje bohužel mraky nedodělků, nelogičností, špatných designerských rozhodnutí, bugů atd. Přesto to vcelku funguje a moc mě to baví.

    Těch pár věcí, které mě štvou:
    1/ ve velkých přístavech nemohu zakotvit sám jako v těch malých ale je tam loading, 2/ při útoku na pevnost (po zničení obrany) bych čekal hromadný útok celé posádky na pevnost, místo toho posádka zůstane na lodi, já vyšplhám na pevnost (všude ticho jak po pěšině) a když se do pevnosti dostanu, moje posádka už je dávno tam (asi se teleportovali), 3/ celkově by se posádka mohla trochu víc zapojovat, mám 50 mužů pod sebou a všechno dělám sám, 4/ soubojový systém je naprosto trapný, jsem spíš casual hráč (třeba u Sleeping Dogs jsem se celkem zapotil, než jsem se to naučil, nejsem na tyto souboje prostě nijak moc zručný), ale i tak jsou souboje tak snadné, že prakticky nejde zemřít a stačí mačkat prakticky jedno tlačítko, 5/ fakt mě štve, jak Edward při běhu leze na každou bednu, ikdyž chci běžet po zemi, 6/ umělá inteligence protivníků je příšerná, až to občas vypadá komicky (chápu, že je to tak zamýšleno), 7/ Kavka je bezvadná, mám ji rád a štve mě, že nemůžu jít do podpalubí (přitom podpalubí jiné lodi bylo v rámci příběhu); navíc Edward nemá v kajutě postel :)), 8/ moře je tak plné lodí, až je to občas fakt divné :), 9/ nakupování výbavy pro Edwarda nedává smysl, když si to nejlepší mohu koupit hned na začátku, 10/ spravování vlastní "vesničky" (zde zátoky) mě ve trojce hodně bavilo (včetně příběhů obyvatel), zde je to strašně odbyté, 11/ drancování desítek lodí je po čase docela nuda (hlavně teda ta naloďovací část), 12/ šipka zuřivosti je strašně silná zbraň, navíc dostupná hned ze začátku hry (dá se s ní stealth způsobem vyvraždit úplně cokoli), 13/ x dalších drobností, na které si teď nevzpomenu, ale které mě vždy rozesmějí nebo rozčílí, když AC4 hraju

    Přes to všechno ale ta hra v celku funguje a opravdu mě baví. :)
    • Súhlasím s väčšinou ale s tým, že naloďovanie na lode začína byť po dlhšom čase nuda nie. Mám potopených nejakých 400 lodí a stále ma to neuveriteľne baví. Inač si vystihol väčšinu problémov.
  • co to je za šašašína úplně vpravo? Drží nějakou modernější pušku, správně ?
  • black flag je moc fajn hra...dokonce by tam ani nemusel byt boj mezi templarema...uz se mi to zda takovy zbytecny...
    moc by se mi libilo,kdyby se to presunulo do feudalniho japonska...samurajove,ninjove...dokonce by ta kape nevypadala tak divne :D
    ale chapu,ze se toho nedockam :)
  • Tilwaen
    Super článek *4*
  • Walldstein
    "Black Flag zabodoval novinkami v rámci systému, které však obecenstvo bude chtít i v dalších dílech." No pardooon, ale mě osobně třeba znechutilo ovládání, vzhledem k tomu že sem čekání na vydání krátil čekání AC II a AC II:Bro tak i po nahranejch 36h hodinách hraní mám tendence pro akrobatickej běh držet mezerník a při držení shiftu nadávám proč při normálním sprintu leze po všem, pak mi dojde že sprint už není, že už mám vše na jednom tlačítku.. Na druhou stranu je AC IV:BF docela příjemná změna po chabém AC III.
  • AC bol vyzmykany na kost uz Brotherhoodom. Black Flag nema s AC seriou uz nic spolocne.....nakolko hra nikdy nemala skvely pribeh zacal by som v prvom rade stavat natom. A prist s dacim radikalnym...
  • JSem tady jediný, komu by se líbil i pohled z druhé strany barikády, teda nějaké "Templar's Creed"? *1*
    • Já bych s tím problém neměl. Ostatně většina lidí měla ve trojce raději Kenwaye než Connora.
      • Kenway byl sympaťák a drsňák v jednom. Connora jsem nesnášel. Plochá a stupidní postava. Takže první mise v AC III byly tak trochu trololo v porovnání se zbytkem ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit