Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kurňa, téměř jak naše Urna...
  • Destrukční model je naprosto otřesný, tvůrci evidentně nikdy neviděli účinek reálných zbraní v akci!
    Když sem v prezentacích z E3 viděl jak devítkou střelil do jednoho z prken které tvořily "barikádu" oken a kromě něho se odlomily další dvě sousední a vznikla díra jako po průletu rakety z RPG tak mě veškeré chutě přešli. Další ryzí arkádovka která se jen přetvařuje. *7*
  • tonnymontana
    Zajimave docela nadchlo jen se bojim toho derovani sten. Na traileru je to efektni ale jak znam hrace zustanou za stenou a spusti dirkovani dokud nedostanou nebo nezrani vetsinu osazenstva mistnosti:) uvidime jak to dopadne. puvodne jsem cekal propadak ale tohle me docela zaujalo
    • Mě spíš zajímá jestli hráči vezmou tu zodpovědnost, že mají někoho zachránit. Jako další informace bych uvítal rozsáhlejší mapy nebo představení více herních módů. Na to možná hra potřebuje více času. No, stačí jen doufat. *7*
  • Na prenos jsem zvedavy. Zatim to pusobi spise jako casual strilecka, ktera s puvodni serii R6 uz mnoho spolecneho nema. Snad se mylim a Santiago Arnavisca se zbytkem R6 tymu znovu oziji !
  • skoda, ze to bude mit ten spyware navic...jinak bych do toho sel ubisofte..
  • RangerCZ
    Strašně se těším.
    Uvidíme jaká bude komunita co se týče taktiky.
  • Kozy
    Nebylo to vůbec špatný, hlavně ty unscripted kola. Dokázal bych si ale představit delší časovej limit, tohle je na mě pořád moc hrrrr na ně.
  • Jack1947
    Bože kdy už příjdou nato že tohle je jen mlácení umírajicí série... ovšem na efekt to hraje hezky to áno. Proč to nechtěj dát rovnou F2P... tohle by byla nádherná pračka peněz. *7* Taktické akce už mají být v hrobě když už a néé aby na ně ještě plivali.Tom Clancy se chudák otáčí takhle brzo v hrobě... chudák. *9*

    Poslední docela dobré RS bylo Vegas... tohle mu asi nebude sahat po kolena. Taktika zmi
    zela rychleji než pára nad hrncem.
  • Tohle ať si strčí někam. Zrušili mi skvěle vypadající Patriots a nahradili tímto paskvilem, který nemá se značkou R6 nic co dělat. Když už chcou hrát na policajty a zloděje, ať udělají nový SWAT a nevydávaj to pod značkou R6 ... s tím zrušením Patriots mě tak na*rali, že jim to těžko ještě někdy odpustím ...
  • No toto prostě není R6. Je to hodně velké vylepšení modu pro CS (obsahově). Akce jak v CoD. Ano, bude to zábavné, ale otázka je, jestli bylo třeba posouvat značku tímto směrem. A na večerní přenos nekoukám, budu pařit radši Destiny (snad) *3*
    • nekromant33
      Taky mě to přijde jako CS, spíš než něco o taktice. Když to ukázali poprvý, doufal jsem, že to bude něco jak SWAT, ale jak videem na E3 postupovali a spolu s tímhle trailerem, tak je to jen naleštěnej deathmatch. Vždyť ani ta rukojmí tam nemá žádnej význam a všichni ji používají jako živej štít. Nechápu jaká je motivace "teroristů" nerozstřílet celej barák i s rukojmím na sra*ky.
      • S největší pravděpodobností bude účel tohoto traileru jen zaujmout, výsledek možná bude lepší :)
        • RangerCZ
          Jen se bojím se, že ten trailer zaujal Bf a Cod hrače a R6 hráče to spíše odehnalo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit