Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pohľad z kokpitu divný. Nedá sa nastaviť náhľad do zátačiek ako v hrách od Simbin alebo rFactore. Oproti F12010 sa ovládanie trošku zlepšilo ale stále to nie je ono. Aj chovanie monopostu oničom. Škoda že licenciu na toto nemajú Simbim alebo ISI. *1* Predsa len Simbim mali F3000 aj Formulu Masters a Formulu BMW, plus WTCC licencie takže oni by s tým nemali problém a ISI malo zase F1 monopost BMW z roku 2006 (potom update 2007) takže oni by to zvládli tiež. Ale potom by to nezvládala cielená skupina zákazníkov. Predsa len toto je arkáda. Ešte aj staručká F1 Challenge je lepšia simulácia. Toto je simulácia vecí okolo toho všetkého (karavam, ovácie, maily ), pekná grafika ale jazda je arkádová.
    A vážne neviem pochopiť ako može niekto hrať túto hru z pohľadu za monopostom alebo ako som najčastejšie videl vo videách z pred vidania hry čo to testovali, pohľad z T-cam.
    • pohlad z kokpitu je celkom realisticky. nahlad do zataciek sa da docielit nainstalovanim jedneho z mnohych camera modov ktore maju nahlad.

      Chovanie o nicom? co tym presne myslis? nemozes to tu len tak napisat. Podla mna je chovanie aut super. formule sedia ako prisite ked su gumy v spravnej teplote a dobrom stave. Po odjazdeni zopar kol stracas grip, to je realisticke. tiez ku koncu pretekov je na trati kopa marbles, skus po nich prejst, stratis grip hned. Vypni si vsetky AIDS a povedz mi ze je to arkada!? Slapni v zakrute na plyn a urobis hodiny. jazdit rychlo a konkurencieschopne nie je vobec lahke.

      F1 Challenge je lepsia simulacia??? hahaha. Ta hra nesimuluje vobec nic v porovnani s F1 2011. V F1 2011 musis davat bacha na teplotu motora, na pneumatiky, na brzdy. Tiez na benzin, nemozes stale jazdit na rich mix, musis niekedy ist na lean mix lebo ti dojde benzin. Mas tam KERS a DRS, Safety car, premenlive pocasie... vacsinu tychto veci v F1 challenge nenajdes.

      A to z akeho pohladu to ludia hraju, to neries, to je ich vec. ty si hraj z kokpitu ked chces...
  • Dotaz na ty co si hru uz koupili ... jde tam importovat profil z F1 2010, nebo musim zase zacit od nuly ?
    • Začínáš od nuly bohužel.
  • Ellendway
    Hru jsem dnes ráno zakoupil, nainstaloval a hrál asi 12 hodin v kuse. Ještě lepší jak Farming Simulator 2011.
    • lol.. *2*
  • Na Dirt sehnat licency WRC? To snad ne. To bychom jezdily jen s nekolika auty (4-5 druhu?), ale zas by bylo vic druhu trati :)
  • velike zklamani z coop modu kvuli kteremu sem se na tuhle hru tesil. split screen je sice i na pc ale jde jezdit jen zavody. zadne boxy nebo kvalifikace.
  • máte někdo k tomu logitech g25? je ta buď tak debilně udělaný forcefeedback nebo nevím, zkoušel sem už nastavit všechno ale i tak se to nedá moc hrát, absolutně na dvě věci. kdyžtak poraďte dík
    • Skús si nainštalovať software od Logitechu (logitech gaming suite) tam si nastavíš oveľa viac vecí ako vo väčšine hier, aj ohľadne Force Feedback-u. Mám F1 2010 a tiež som to musel kus ladiť. F1 2011 som zatiaľ iba raz spustil (ešte chcem dojazdiť sezonu v F1 2010 *3* ). Na 2011-ku sa moc teším, jazdný model je značne zdokonalený.
    • že by šíleně nastavená deadzone? doporučuju tak 3% max...
      • deadzony mám všude na nule, Dirt mi šel uplně luxusně, jeden z nejlepších forcefeedback na ten volant, trochu problém sem měl u F1 2010, ale stačilo v nastavení vybrat místo logitech g25 nastavení custom a už se to dalo hrát bez problému, ale v těch nových ani houba, je to smutné
        • Hanzales
          co jsem vypozoroval v jiných diskuzích (F12011 zatím nemám) tak narozdíl od F12010, kde bylo "linearity" defaultně na 50%, se musí v F12011 nastavit na 0% (což znamená 100% linear)
          více zde:
          http://forums.steampowered.com/forums/showpost.php?p=25289908&postcount=5
          F12011 by dle všech možných ohlasů měla mít i více propracovaný FFB (cítitelnější utřžení zadku, kdy to už nepůsobí tak naskriptovaně) Kopírovat nastavení FFB a volantu z F12010 bych určitě nedoporučoval....
    • ja mam Logitech Driving Force GT a to iste , musim najst nejake nastavenie volantu, lebo takto lepsie aj na klavesnici zahram :D
      • tak sem to vyřešil přepsáním nového forcefeedbacku tím z formulí 2010 a je to už fklidu :D
      • já se takhle snažil marně nastavit do hratelné podoby na Driving Force GT Dirt 3, nakonec sem se na to vykašlal, bezpředmětný, takový nesmysly, co to dělalo, to sem jakživ za volantem auta neviděl...todle je stejnej engine, tak bych se nedivil, kdyby to dělalo stejný hovadiny
  • Recenze je dobrá a pravdivá. Už jsem odjel Melbourne a Kuala Lumpur a super. Kvalify je náročnější a pneu přesně jak v recenzi-pár kol a už dělají psí kusy včetně jiné fyziky v zatáčkách oproti 2010. Zaujal mě i lepší zvuk a celkově chování vozu je reálnější. rFactor jsem nejezdil,ale z videí mi nepřipadá špatný jen kromě textur jako např. asfalt,že není zrnitý apod. ale to je možná nastavením,nevím.
  • rFactor už je odkecanej, lepší než rFactor byly už loni F1 2010, je třeba jít dál *1* *1* *1*
    • Ghost47
      Taky že jo, rFactor 2... podle toho co už zveřejňujou za videa by to letos vyjít mohlo *4*
  • z toho videa jsem pochopil, ze se v tehle hre jezdi snad jen driftem. dobre F jednicky, jo...tak zas priste
  • kotty
    Ja bych byl radsi, kdyby z Dirtu udelali poradny rally, tak jako z dob CMR, jen s verohodnejsim jiznim modelem. Proti formulim nic nemam, ale nejak me nebavi jezdit par okruhu porad dokola. No nic, zpet k RBR...
    • Mechwarrior_bw
      u mňa by bolo ideálne spojenia RCH2000 + RBR. Lenže pre dnešných konzolistov by bola kombinácia realistického jízdneho modelu + dlhých tratí len o niečo širších ako auto smrteľná. Nehovoriac o tom, že tak dlhé trate by konzole asi nerozdýchali.
      • Psychotic
        Bla bla bla...
    • Takych chtel poradne WRC, ale momentalne jsem rad za kazdou zavodni hru, at uz jde a o arkadu nebo simulaci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit