Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám problém prosím pradte mi nejde mi odinstalovat F1 2011 udpating component registration potom mi to zahlásí chybu a odinstalování se zruší dík za odpověď
  • rFactor už je odkecanej, lepší než rFactor byly už loni F1 2010, je třeba jít dál *1* *1* *1*
    • Ghost47
      Taky že jo, rFactor 2... podle toho co už zveřejňujou za videa by to letos vyjít mohlo *4*
  • no uz uběhla dlouhá doba od vyjití hry F1 2011 tak neví někdo kde bych ji mohl najít? každá rada my pomůže.
    může odepsat sem pro všechny nebo na můj E-mail
    t.wiligh.t@seznam.cz
    děkuji za každou odpověď
  • Zdar lidi prosím nevíte někdo o češtině do F1 2012?Moc bych ji potřeboval.Jet-li vůbec bude.Díky za odpověď. romida@tiscali.cz *3*
    • F1 2012 JEŠTĚ ANI NEVYŠLA,snad a jestli myslíš F1 2011,TAK OFIKO NENÍ...
  • Pohľad z kokpitu divný. Nedá sa nastaviť náhľad do zátačiek ako v hrách od Simbin alebo rFactore. Oproti F12010 sa ovládanie trošku zlepšilo ale stále to nie je ono. Aj chovanie monopostu oničom. Škoda že licenciu na toto nemajú Simbim alebo ISI. *1* Predsa len Simbim mali F3000 aj Formulu Masters a Formulu BMW, plus WTCC licencie takže oni by s tým nemali problém a ISI malo zase F1 monopost BMW z roku 2006 (potom update 2007) takže oni by to zvládli tiež. Ale potom by to nezvládala cielená skupina zákazníkov. Predsa len toto je arkáda. Ešte aj staručká F1 Challenge je lepšia simulácia. Toto je simulácia vecí okolo toho všetkého (karavam, ovácie, maily ), pekná grafika ale jazda je arkádová.
    A vážne neviem pochopiť ako može niekto hrať túto hru z pohľadu za monopostom alebo ako som najčastejšie videl vo videách z pred vidania hry čo to testovali, pohľad z T-cam.
    • pohlad z kokpitu je celkom realisticky. nahlad do zataciek sa da docielit nainstalovanim jedneho z mnohych camera modov ktore maju nahlad.

      Chovanie o nicom? co tym presne myslis? nemozes to tu len tak napisat. Podla mna je chovanie aut super. formule sedia ako prisite ked su gumy v spravnej teplote a dobrom stave. Po odjazdeni zopar kol stracas grip, to je realisticke. tiez ku koncu pretekov je na trati kopa marbles, skus po nich prejst, stratis grip hned. Vypni si vsetky AIDS a povedz mi ze je to arkada!? Slapni v zakrute na plyn a urobis hodiny. jazdit rychlo a konkurencieschopne nie je vobec lahke.

      F1 Challenge je lepsia simulacia??? hahaha. Ta hra nesimuluje vobec nic v porovnani s F1 2011. V F1 2011 musis davat bacha na teplotu motora, na pneumatiky, na brzdy. Tiez na benzin, nemozes stale jazdit na rich mix, musis niekedy ist na lean mix lebo ti dojde benzin. Mas tam KERS a DRS, Safety car, premenlive pocasie... vacsinu tychto veci v F1 challenge nenajdes.

      A to z akeho pohladu to ludia hraju, to neries, to je ich vec. ty si hraj z kokpitu ked chces...
  • Stáhni si IOBIT Uninstaller a přes něj to vyčistíš komplet. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit