Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prvy na koho som si spomenul, ked som cital o classic mode bol Damon Hill. Kde je? Ako to ze tam chyba? Bez neho ten classic mode nema snad ani zmysel, ved on bol jednicka
  • Worhammer
    k
  • Takže zatímco rok 2013 bude v této hře, podobně jako v minulých dílech, o kompletní sezóně se všemi jezdci, týmy a technikou na všech okruzích, tak "Classic" mod bude mít jen těch pár monopostů, co jsou v článku a závodit se bude ve fiktivních sériích s namíchanými vozy napříč desetiletím?? To jako myslí vážně? Teda F1 sleduju cca od roku 2000, mě "devadesátky" až tak nebaví, ale fanoušci tohoto období musí z toho uprdnutí pár autíček skákat do stropu... Takovýhle množství přidává většinou dobrovolná komunita do her jako P.CARS nebo rF a ne velká společnost, co dělá AAA hry... :( Pokud mají problémy s licencemi, což bych celkem pochopil, neměli tam tenhle mód dávat vubec a spíš se zaměřit na odstranění všech bugů, kterých je tam požehnaně (viz 12 patchů na F1 2012)...
  • Jako fanoušek F1ček jsem se těšil na oprášení formulí od CM. Mám doma všechny tři díly a s každým novým jsem to hrával méně. Nové už neplánuji, nebo minimálně počkám půl roku, než opraví všechny bugy (pakliže vůbec) ...
  • No jo chlapci, ale ta vaše ad-hoc pseudofyzika nebude s úplně jiným monopostem z 80. let vůbec fungovat.
  • Ty vole ani jednu celou starou sezonu tam nedaj (bral bych 1997). TO je výsměch. :)
  • Jack1947
    Nedostal jsem se nejak ani k predeslym formulim ( ty okruhove zavody mne moc nelakaji proste).
  • Radioaktivni_surikata
    A ještě jedno na odlehčení. Z tohohle jsem slušně uchcával *1*
    http://www.youtube.com/watch?v=BvovA9cjJFo
  • Ať tam dají grafiku z Minecraftu, mohlo by to vypadat zajímavě.
  • Radioaktivni_surikata
    Chvilka nedělní poezie:
    http://www.youtube.com/watch?v=oeO2q8FzcnM
  • Veskoslav : Pračka na peníze 3D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit