Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no jo, nemám je rád, přiznávám, ještě jsem nehrál žádnej, kterej by mě bavil... takže mě samozřejmě netěší, kam se W3 posunul. ale tohle je o F4, a proboha, namísto probíhání po světě si budeš stavět domeček? na to jsou přece specializovaný hry... takhle to místo Falloutu bude fakt minecraftogta...
  • Lukass
    To ja, ale musim rict ze po strance hratelnosti a omacky okolo sandbox Zaklinaci neprospel, ja uz z te hry tak nadsene jako na zacatku nejsu.
    Dvojka me bavila vic, a postavy me prisly lepsi a i ten pribeh sem vic hltal a bavil me vic.
    Na pomery her ma Zaklinac 3 super pribeh, ale na dvojku nema.
  • příběh propracovanej má, to netvrdím, ale zkrátka ve všech těch tunách balastu a aktivit kolem tak hezky neodsejpá... (pokud teda člověk neběží jen hlavní dějovou linku, ale tím pádem bude zaprvý moc slabej, zadruhý neuvidí 3/4 hry)
  • RazorProduction
    to sov zase keci o sandboxu *7*
  • naopak u zaklínače 3 je krásně vidět , že i sandbox může mít propracovaný příběh
  • tohle bude zajímavé a hlavně těšivost největší !
  • zní to strašně... ani Zaklínači 3 ten přechod na sandbox moc neprospěl, ale teď to neříkám proto, že by to snad CDP odflákli, tohle je prostě fakt, že sandbox musí nutně přijít o takovou tu příběhovou svázanost a kus atmosféry. zároveň taková ta snaha mít ve hře VŠECHNO, to nemůže dopadnout dobře...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit